FARMERAMA na ledě (2.6. - 8.6.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Tak také hlásím, že stonek stonkuje, první mám z minula. Pikolka už čeká s překvapením. Hokej značně vylepšen proti minulé hře. Za mne akce výborná, goly padají o sto šest.
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Asi sem měl zatmění,když jsem si myslel,že dekorace mohu vybírat z krámu neomezeně.:wuerg:
    No, chybička se vloudila i do našeho ofi.:cry:
    Takže farmu už mám taky v normálu.
     
  3. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Hotovo je od pátku, ale pozvolna jedu dál. Vybráno vše co jsem chtěla, ale nějak mě ten hokej chytil :D, dokonce jsem se do protihráče za celou dobu trefila jen 2x a u mě, jakožto nesportovce, to je úctyhodný výkon xD.
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11
    Ale přímo v obchodě jsi si mohl všimnout, že tam je pouze 2x ;)
    Nicméně ve faq jsem to opravil, díky za upozornění :)

    Fajn hru pezt
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Vždyť říkám,zatmění......:cry:
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na obou farmách vybráno co jsem chtěla a teď mám naposledy zaseto a farma půjde do normálu :)
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já mám řádek s dekoracemi, od těch starších dekorací po jednom kousku, piccolku (byl v ní Tanec v listí), z nových mi chybí druhá dekorace Vyhoď! Otoč! Skóruj!, a mám kotel vrtulek. Vehikl se totiž asi dobře vyspal, ve tři ráno mi udělil 200%, tak jsem šoupla do diamantu dalších 200% a 81 rostlinek z jednoho pohopole, to už je na výsledcích poznat. Dvakrát. Teď jsem přesadila na poloviční, bonus končí dřív, než by pohopole potřetí dozrála. Ale 15 ks z jednoho políčka je taky fajn, ještě to jednou otočím. Akorát budou chybět pajdátka, zásoba z okamžité pohanky díky bonusové nadúrodě došla. Neva, zaseju rychlenou, i bez řádku taky něco vydá, dokud mám ve slotech vánočku s nevinností.

    EDIT: podivuhodnosti nekupuju, však bývají v odměnách, jednoho kakapa mám, okapi dokluše časem a stromky také vyrostou. Koupím si to, co mi pomáhá rychleji a účelněji plnit akce...
     
    Naposledy upraveno: 7/6/22
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    A to zase jó. Tajemna se snažím vyzobávat, ikdyž většinou jde vše do lišty.Kolikrát sem se zařekl,že to bylo naposledy;:cry:xD
    Už mám třeba 3x okapi!:)
    Toho farmářskýho mám taky drobet!o_O
    https://1iq.cz/img/j3zDM/z4EkC.jpg
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Njn, já jsem o dva roky pozadu. Dva roky jsem nehrála vůbec. Ale základní sbírku mám skoro kompletní, zbytek se dycky nějak objeví.
    Ty máš obrstromy, já jsem tenkrát byla farmapulec, tak mě nenapadlo, že už další šance nebude, tak jsem to posílala vlakem nazpátek, však to zabírá tolik místa ;) A k tomu máš další udělátka na zrychlení. Já nekupuju.
    Hraju, jak umím, a když to jde. Ale baví mě to, i bez rozdělování řádků, měnění bonusů a tak. Mohla bych mít víc, ale nemám k tomu důvod. Zatím jsem splnila téměř každou akci, do které jsem se pustila a to mi stačí. :)
     
    Naposledy upraveno: 7/6/22
  10. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak mna tiez hokej bavi a este,ze Vas tu citam a pekne od zaciatku :music: Vdaka Kaolinovi,ktory tu dal na zaciatku prispevok z ysledkami,tak som davala pozor kde by som tych 55hviezdiciek zmakla a prisla som na to aj ako vyzobat viac odmien na lade xDxDxD mam 2 stonky picolkuku,ktora mi zase nedala florenak :cry: snad nabuducexD este som si zobrala kupon,vrtulky,sk a sh ;) no zobkam dalej ale tak na pohodu :music: Vedlajsia je na tom podobne len trosku za mno zaostava :D

    Y_N_O ked bude OaD tak sa prihlas,poslem Ti okapi ;)
     
  11. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Po 14 dnech jsem zase u stolního počítače. Mobil pořád odmítá spolupracovat, tak jsem se k farmě dostávala většinou jen ráno a večer. Minulou akci jsem ukončila s odřenýma ušima, tuhle jsem v podstatě dodělala dnes odehráním 24 zápasů. Mám větev i s dekorkama a piccolo. Zbylo 100 hvězdiček, do zítřka to hodí na 3-4 hry, takže něco ještě vyberu.
     
  12. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Tak ještě jedna hra a bude i druhý stonek a jedna dekorka do něj ten zbytek sned někdy někde jinde.
    JO já vím Yonočka nabízela,jenže já ani netušila zda dodělám ten první.
     
    -Jara05-, bačkora85 a Helena1313 tohle ocenili.
  13. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    všem, kdo mají hotovo a získali to, co chtěli, gratuluji. Já mám první stonek a dekorky, druhý za víc mincí a snad se mi poštěstí chybějící dekorku ulovit při O a D. Hezký den všem.
    Edit: já trubka zjistila, že se dalo sázet na 2 plochách
    Teď už to nedoženu...
     
    Naposledy upraveno: 8/6/22
    danielka0000, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  14. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] zahadzujem korčule po výdatnom hokejovom maratóne, celkom ma to bavilo aj času bolo dosť, nazhŕňala som si kupóny na kombajn, PL a iné, obchod som komplet vyplienila, škoda, že aspoň staré dekorky neboli neobmedzene, nakupovať by ešte bolo začo [​IMG]
    38-krát som to celé obehala [​IMG] xD;), ináč som v poriadku;)
     
  15. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Poslední góly padly. Dohráno. Sice jsem neměla nákupní horečku v obchodě, ale oba stonky mám, bednu taky a nějaké to hnojivo též. Toho mám věčný nedostatek. Každopádně příjemná akce. 8)
     
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Díky pozdějšímu konci jsem nakonec ještě vyhrála 520 mincí, vybrány modré lístky a SH.
    Jdu připravit farmu na zítřek.
     
    -Jara05-, sovicka64 a bačkora85 tohle ocenili.
  17. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tiez som odohrala posledne 2 zapasy a som spokojna,islo to ako po masle ;):music: Vlastne este idem k bosorke si zahrat xD a pripravit na zajtrajsiu akciu :)
     
    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  18. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Tak sa podarili obidve stonky, ešte som zobral pikolku, aby tej jednej v lište nebolo smutno, SK, PL a za drobné hviezdičky.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.