FARMERAMA komiks #8 - Náš zákazník, náš pán (25.3. - 31.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 24/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    ahojky pro začátek 114 vypadávátek :D
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  2. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Můj úvod byl kapku přešlap, sklidila jsem první rozpěstované kytky bez mrkvošky, takže jsem pak nechápavě kroutila hlavou nad mizerným počtem. Hrnků s jedničkou přesná stovka, takže ani málo, ani moc.
    Celé dopolko nešel net, tak jsem si dokonce myslela, že akci vynechám, ale pak se to nějak zmátořilo, tak snad už bude v pohodě jak připojení, tak i mé marmeládové vylepšení :)
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Myslím si že první úkol bude v pohodě i bez cukýňáku a velikonoční marmošky! Zatím mám 17136BZ z 65000 BZ !
    Hrnek 232 ks.
     
    mirae a pajaable tohle ocenili.
  4. peterdanko

    peterdanko Pisálek fóra

    ahojte,ja hrajem každu suťaž,ale nechápem prečo je to v čestine?prečo na slovensku nie je po slovensky_?
     
  5. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím peterdanko, hra je předpokládám ve slovenštině a pokud jí ve slovenštině nemáš, přepni si správnou jazykovou mutaci na hlavní stránce. Pokud máš na mysli něco jiného, prosím upřesni.

    danda
     
    njklmn a pajaable tohle ocenili.
  6. Pavlína

    Pavlína Pisálek fóra

    Tak k této akci krátce, nemám možnost v práci jít k pc, tak mě zajímalo, zda jdou kukačky šoupnout do poháru a už jsou tam:D:D
     
  7. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    tak lehce se zpozdenim .... sklidil jsem karafiaty, zvirata a ruze ... nejvice daly ruze ;) pro zacatek mam 90 hrnku ... 18 000 kukacek jsem nasypal do poharu a zivouci legenda je hotova a jeste mi ve stodole zbyva 13 tis kukacek ;)
     
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Mne vypadlo 162 hrnčekov.Ja trocha neskôr som začal rozsádzať ale nevadí ešte 1 otoč a mám rozsadené.Kukulienek som niekoľko predal a zarobil som si na dúhového chameleóna tak už červené laboratórium pracuje.
     
  9. Zuzka43

    Zuzka43 Perspektivní autor

    od těch dob co je 1 úkol komplikovaný, komiksy nehraji a hrát asi nikdy nebudu. Tu nechuť ke komiksům nepřekonám. Doufám, že něco podobného nebudou dávat do dalších akcí. To bych ihned s farmou skončila.
     
    jaji tohle ocenil(a).
  10. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Zuzka43

    Co je na prvním úkolu komplikovaného? Nerozumím.

    Já sice komiksy taky nemám ráda, ale nakonec to zkusím, dojdu kam dojdu, lítám teď po doktorech, tak není moc času ani nálada.
    Kukačkami jsem doplnila Pohár, něco jsem prodala, konečně jsou ty potvory užitečné.
     
  11. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Máte nějakou strategii na rozpěstovávání? Já zatím jedu na velká pole bez mrkvošky, po třetí otočce dávám dýňovku, protože na noc se MJS nevyplatí a začínám s ní až od zítřka od rána. Dělám to moc blbě?
     
  12. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    Zuzka43
    co kdyby jsi to rekla, od té doby co se musí u úkolu trochu přemýšlet a počítat tak se mi úkoly nelíbí ;) to bude v Tvem pripade asi spravny vyraz pro komplikovany :)

    dododo53 - rozpestovani MJS, velka pole, SH, voda, hnuj a ZSH

    z velkeho pole pak sklizim 9ks ... tohle otacim tak dlouho dokud nemam na vsechna mala ;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/3/15
  13. Coolischec

    Coolischec Perspektivní autor

    Ahoj všem. Z akce mám velice smíšené pocity. Moc se mi sice do akce nechce, ale protože jsem plnič všech akcí, tak to zkusím. Je opět lehce překombinovaná. Pro začátek mám 158 hrnečků.
     
    jaji a pajaable tohle ocenili.
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak rozjezd usel, ale nebudu mit 8hodinovku vsude na rano... nicmene dumam, kolik vlastne mam cas na pohopolich s SH a dalsima, nekde jsem to mel ale nepouzil uz roky, takze ted dumam kolik hodin to da... no nic, uvidime, jde o ten start pro ukol, aby bylo na chlivky dost casu...
     
    pajaable a bursuk59 tohle ocenili.
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdárně se prokousávám prvním úkolem! Zatím 52.010 BZ z 65.000 BZ
    dýně 4564 ks , meloun 719 ks a hrnky 329 ks
    Pro mně je to akce jako každá jiná,jedu pořád stejně, akorát stím rozdílem,že sem v družstvu zmáčknul nějakej cuplík a tím zapnul časovku !:)
     
  16. Mel161

    Mel161 Pisálek fóra

    Ahojte ....... o 14:00 je začiatok????? a kde mám rastliny???? je 18:08 a rastlinky nikde, aj po reštarte. ..... hmmmmmm ?????
     
  17. Zuzka43

    Zuzka43 Perspektivní autor

    prostě ten 1 úkol nestihnu. Mám pouze noční můru a létající veverku. Ani ty kyky v květináčích na stonku nemám. Už jsem je přestala vytáčet. Tolik peněz při mém štěstí nemám abych ty kytky vytočila . Mám tam pouze 2kytky a už jsem za ně utratila 150 těch modrých kuponů. No prostě štěstí nemám.
     
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Mel161,

    pokud ti na herním účtu něco chybí nebo ti nebylo připsáno, musíš se obrátit na herní podporu. Bohužel zde na fóru toto nelze řešit.
    Jak kontaktovat herní podporu?
     
  19. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Ahoj všem...na 26 knírů potřebuji pouze 26 krmiv pro kukačky? Nebo to chápu jinak? Děkuji někomu za ochotu mi odpovědět.
     
  20. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Zuzka43

    Nemám ani létající veverku, ani noční můru a dokonce ani květinový řádek.
    Přesto akci zkusím. Pro první kolo není podmínkou splnit ho na 100 %, jsou to jen otevřená vrata do dalších kol.
    Nedělám si iluze, plný počet nedám, i když pomocníci by se hodili.
    Přesto trvám na tom, že první úkol není komplikovaný, pokud výraz komplikovaný chápu jako synonymum pro složitý nebo zamotaný.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.