FARMERAMA komiks #8 - Náš zákazník, náš pán (25.3. - 31.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 24/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj tak mám hotovo a jsem s akcí moc spokojená:D,vypadávátek 85 navíc a ještě není konec,přeji všem at jim to dopadá,hezkou noc,jdu hají...
     
    .mama789. tohle ocenil(a).
  2. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    Wiolan: Už mě předběhl Tass sám. Premium je pouze jedna z věcí, které mohou mít vliv na vypadávání. Těch 5% je tam obecně na všechny "vyskakovátka", takže i materiál a podobně. Jak píše Tass, těch 5 % to při akci fakt nejspíš nevytrhne. Platící hráči si platí za něco navíc, tedy třeba i za těch 5% vypadávátek a ano, jsou tím lehce zvýhodněni. Ještě aby ne. Když si zaplatíš auto v nadstandardu, tak si ho taky platíš pro to, abys ho dostala a měla větší pohodlí. Nic to ale nemění na tom, že neplatící hráč dokáže akci dokončit stejně jako ten platící. Pokud tohle řešíš jako neférovost při akcích, tak to už se můžeš rejpat i v té neomezené zásobě vody, dvojnásobné ceně na trhu, apod., protože to všechno by mohlo teoreticky mít vliv na snadnější dokončení akce.

    Já vím ze zkušenosti jedno - bez peněz, bez Premia, bez JC, bez marmelád na BZ - dávám akce v klidu. A když to občas nedám, tak moc dobře vím, že jsem se třeba vykvajzla na přípravu nebo jsem se na celou farmu třeba dva dny vyprdla. Náhodný číslo je potvora a dovede potrápit, ale taky bych se nedivila, kdyby dost hráčů co to nedávají dělalo chybu v tom co mají na farmě když chtějí vypadávátka. O tom, jak na to, toho tady Casey a ostatní napsali mraky. Chápu, že někdo se tím třeba tak zabývat nemůže nebo nechce, pak ale taky těžko může očekávat stejný výsledek jako ti, co tím ten čas tráví.

    Akce zdárně a v klidu dokončena, knírárny už frčí a já frčím do pelechu. Dobrou.
     
  3. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    bursuk59 - jo, s tou pšenicí to dopoledne dávalo 3 hrnky ze dvou ploch. Ovšem teď ji točim zase, dokonce jsem objevila i Ameriku v podobě ovesného chleba (nějak jsem ho ignorovala) a už kolikátou otočku nevypadla ani nudle. Tak by mě zajímalo, proč. To se to náhodné číslo v průběhu dne mění ? Nebo má farma nastavený příděl padátek na den pro každou plodinu ? Teď večer mi nalítalo z lískáčů víc než ráno z cibule ač cibule má více BZ i delší dobu růstu...Včera jsem měla nejvíc padátek na divošce, dnes se to otočilo a vyhrává s přehledem hlavní louka. Už to vůbec nechápu. Nechám to nejspíš koňovi, ten má větší hlavu.

    A podpůrné marmošky a koláče jsem už taky vypustila. Bo mi s celým slavným cukíňákem a mrkváčem padalo méně než jen s MJSkou. Takže používám pouze při časovkách, jinak jsou to vyhozené krejcary. Ale chce to odzkoušet individuelně, bo každá farma je trochu jiná. Někomu to lítá z růží, někomu z karafiátů (u mě propadlo obojí), někomu padá i ze slepiček. Tuhle tu někdo písnul, že mu dávají XXL stromy. No, tak mně ne. Prostě zkoušet, až si najdete ten "svůj" styl.
    ;)
    Edit: A z pšenice už to zase padá. A hrnků navíc 147. Konec hlášení

    Konečný stav přebývajících hrnků je 200 ks. Pa
     
    Naposledy upraveno: 1/4/15
  4. AAAfarma

    AAAfarma Pisálek fóra

    co snite za produkty nema vliv, vyzkoseno , budu sazet mrkev, vypadne casovne to stejne co pri dlouhodobkach,ale , kdo by to vydrzel otacet celych 12-18 h,,,,, no jo , ty ty bz se pripocitavaji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pak to tim pada kazdemu jinak i z pole jinak, je to jednoduchy matematicky vzorec, ú, pouze RT obcas nastavi vypadavat vic, viz. konec akce, ale to my neovlivnime, stale stejna pisnicka, nachystej se, mysli, i na druhe farme , kde neplnim, a mam chlivky-z tech pada nejmin, bylo by i tak splneno, tak si nestezujte, , pisi teda tak odm lvl 80
     
  5. ewelynn48

    ewelynn48 Rádoby autor

    nepadá a nepadá... souhlasím, že je jedno, co zasadíte, přijde mi to jak začarované, ještě mi chybí přes 100 hrnků. Kdyby mě mohl někdo poslat, revanšuji se.
     
  6. vrankaJ

    vrankaJ Rádoby autor

    chcem sa spytat, co sa stane s holicstvom (knirarnou) a s falosnymi fuzami, ktore vyraba - po skonceni akcie
    vdaka
     
  7. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    ježek a bobr.... škoda, že jsem to plnil...
     
  8. svj1

    svj1 Pisálek fóra

    Ahoj,
    prosím má někdo kdo má splněno volný hrnek. Chybí mi jich 55.
    Děkuji svj1
     
  9. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Tak ráno před koncem 229 hrnků navíc.

    akce super a RT by si měl vzít ponaučení a to zejména z názvu této akce. Jen bych ho poněkud poupravil:

    Náš hráč, náš zákazník, náš pán

    A dle tohoto by se měl RT začít chovati ;)
     
  10. -Tonda1-

    -Tonda1- Rádoby autor

    Tak se domnívám, že z oranžové knírárny, mají být v produktech kníry. (pokud je to jinak, tak mě , prosím opravte), ale před sklizní a po sklizni, mám pořád stejný počet knírů, jen krmení sežere 8 kukaček....vysvětlí mi to někdo, jestli je to v pořádku???
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj -Tonda1-,

    o jakých knírech píšeš. o zlatých nebo falešných? Bohužel zde to neprověříme, toto lze udělat pouze na herní podpoře.
    Jak kontaktovat herní podporu?
     
    ondra_k tohle ocenil(a).
  12. -Tonda1-

    -Tonda1- Rádoby autor

    Pajda361- Ahááá, tak v produktech mám kníry dvoje. Já koukal jen na ty, co se dodávali v akci a oni jsou tam ještě zlaté. Díky za odpověď....

    Dodatek- Tak moje chyba, zlatý knír se připočetl.....
     
    jaji tohle ocenil(a).
  13. Nefertiti...

    Nefertiti... Pisálek fóra

    Dobré ráno,včera jsem si dala na divošku TS a ráno zjistila,že se nenačetly,tak stále nic nevím.Jinak mi chybí rovných 200 hrnkůale když se zamyslím,můžu si za to sama.Příště se připravím lépe.Gratulace těm co dokončili a čest těm co ne. :-D
     
  14. 1wolf999

    1wolf999 Perspektivní autor

    Ahoj, ráno jsem splnil akci až dokonce, nyní už mám 50 vypadávátek navíc. Ráno padaly hrnky, až jsem :inlove:
    Těm co akci dokončují držím palce, aby akci stihli. Těm co mají splněno gratuluji.8)
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  15. karafiát

    karafiát Pisálek fóra

    prosím kde najdu oranžové knírárny, po dokončení akce mám v liště pouze 4 základní knírárny a oranžové nikde, díky
     
  16. GaleniusCZ

    GaleniusCZ Zelenáč fóra

    Tak z celé akce silně otrávený - jako z několika posledních akcí... Člověk se snaží jak blbec a akci nedokončí kvůli vyskakovátkům, který není schopen ovlivnit... Mám už silnou tencenci s tím celým praštit a jít hledat něco jiného. Tohle nemá smysl.
     
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    natram54321 tohle ocenil(a).
  18. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    dnes dopadaly poslední vypadávátka, takže taky splněno :D:D. Gratuluji Všem co mají splněno a hodně štěstí Těm co ještě plní;)
     
  19. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte, tak před chvílí jsem sklidila lískáče a hřiby na BAHA citronovou trávu a vypadlo asi 60 hrnků, utvrdilo mě to v tom, že si padají jak se jim chce.;)
     
  20. bozenka567260

    bozenka567260 Rádoby autor

    je napsané , že do stonku mohu dát libovolnou dekoraci a šla mi jenom 1x1 a jiné ne , které tam musím mít
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.