FARMERAMA komiks #8 - Náš zákazník, náš pán (25.3. - 31.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 24/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj stadole,

    budeš muset napsat na herní podporu, protože tohle zde na fóru prostě prověřit nejde.
    Jak kontaktovat herní podporu?

    pajaable: jen trochu opravím, hráč svůj příspěvek nesmazal, odstranil jsem jej já a hráč byl odměněn banánem za nepovolenou reklamu na jinou hru.
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Košík používám velice často,hlavně tedy v létě na sběr hub!Na farmě mně semtam vypadne i z nějaké sklizně! Už jich mám ve stodole 432 kousků!Tak neremcat a farmařit a budete je mít také!:eek:xD
     
  3. Batory

    Batory Vycházející hvězda fóra

    Tohle jídlo miluji.Přeji dobrou chut.
     
    mirae, jaji, Hrnkajda a 1 další uživatel tohle ocenili.
  4. 1wolf999

    1wolf999 Perspektivní autor

    Ahoj, tak jsem také odtajnil chlívky a mám holoubky a bobr ++ první. Holoubky už mám, ale kočky mi např. chybí. Snad se mi na farmě také ukáží, aby snížili ten počet myší co se tady rozmnožily. :p
     
    Naposledy upraveno: 28/3/15
  5. NOELALA2

    NOELALA2 Zelenáč fóra

    Ahojky prosím udělala jsem si 4 knírány a nikde nejsou jen kukačcí domov asi mě to nenaskočilo protože jsem vše prohledala děkuji předem
     
  6. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Někdo si tady stěžoval (nechce se mi to hledat), že má problém se setím na Baharamě. Namísto akčních plodin mu to seje jenom maniok. Něco mě napadlo, teď jsem si to ověřila a myslím, že vím, jak k tomu došlo.
    Schválně si na Baharamě rozklikněte pomocníky, poté klikněte na secí stroj a poté na pole, kde vybíráte plodiny k zasetí. Nehýbejte s myší. Kdo má pomalejší pc nebo připojení, má malou časovou prodlevu než se mu výběr plodin zobrazí. Pokud je hráč netrpělivý a klikne znovu (i když se nabídka plodin ještě nezobrazila) aby to urychlil, nebo nevědomky proběhne dvojklik, druhé kliknutí už patří výběru plodiny a ta přesně polohou odpovídá manioku.
    Funguje to dokonale.
    Takže nic nemusíte hlásit herní podpoře, hra šlape jak má, je to vina netrpělivého hráče.
     
  7. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    kaolín11 - aspoň budeš mít kam dávat vajca ( bo Velikonoce se kvapem blíží).
    NOELALA2 - hledej mezi chlívky v inventáři, někde u kraviček ;)
     
  8. NOELALA2

    NOELALA2 Zelenáč fóra

    Jsem tu znova celý den hledám prostě nemám ty 4 knírárny myslela jsem že naskočí po restart ale nic
     
  9. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    NOELALA2 - udělala jsi ty knírárny v dílně?
     
    mirae tohle ocenil(a).
  10. Pavlahan

    Pavlahan Perspektivní autor

    Ano -wiolan- kápla jsi na to, takhle jsem si několikrát zasadila na farmě kukuřici, jak je vidno, někomu to jde i na baha.
    Chce to zpomalit a nepředbíhat počítač ;)

    ... chjo už je to tu s těmi kníry zase, jdu dorazit ta okna...
     
  11. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    NOELALA2

    A jsi si jistá, že jsi je skutečně vyrobila?
    Jdi do dílny, u kukačky si v roletce nastav dílny a podívej se jestli tam máš 4 hřebeny. Pokud ne, opravdu jsi je vyrobila a někde být musí. Pokud tam hřebeny jsou, ještě je vyrobené nemáš.
     
  12. Jsem trochu zmatená, pořídila jsem si 4x knírárnu, hřebeny jsou fuč a 3x už jsem sklidila kukačku a kníry nikde>:( tak kam se poděly:wuerg: může někdo poradit? Buď jsem absolutně mimoň nebo se zase něco nezdařilo:cry:
     
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj sluníčkonejkrásnější,

    a postavila jsi na plochu knírárny? Nedala jsi tam náhodou kukaččí domov, který jsi dostala ve 2. úkolu jako odměnu.
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  14. Pavlahan

    Pavlahan Perspektivní autor

    Prosím, vy všichni knírohledači ČTĚTE CELÉ VLÁKNO A NAJDETE ASI 150 ODPOVĚDÍ....
    Kdybyste nejprve četli a pak psali, mohlo by tu být tak o deset stránek méně...
    sorry, ale dochází mi trpělivost, asi bych nemohla být modík...:cry:
     
  15. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    sluníčkonejkrásnější

    Knírárny jsou v liště s chlévy. Nejsou hned na kraji, já jsem je měla myslím někde u kravínů.

    P.S. Co si tak pročíst komentáře, než se zeptáš. Mluvilo se tu o tom 100×, dokonce i na této stránce.

    Musím říct, že tahle akce, co se týká dotazů, opravdu stojí zato. Chudáci administrátoři, upřímně je lituju.
     
  16. klabon

    klabon Zelenáč fóra

    Ahojky mám ty samé problémy vyrobím dám 4 hřebeny co jsem získala a nic prostě je nikde nemám díky
     
  17. marcipánka74

    marcipánka74 Pilný autor

    Tak hlásím akce úspěšně ukončená , knírárny na ploše :music: a farma se vrací opět k normálu :inlove: , všem držím palečky ať akci úspěšně dokončí, času je ještě dost ( a jen pro pořádek, nekoupila jsem žádný akční koš a SH použila na rozpěstování ) .
     
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj klabon,

    vsadíme se že je máš? Schválně koukni do inventáře mezi zvířata někde okolo kravínů a věřím tomu, že tam knírárny budou. A když ne tož jsou již na některé z ploch.
     
  19. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Ono by možná stačilo, kdyby to nikoho nepustilo psát pokud neprojde kvízem:

    Najdi 5 rozdílů: :-D

    [​IMG] [​IMG]
    knírárna / kukaččí domov
     
    Naposledy upraveno: 28/3/15
  20. Ahoj, kde tedy najdu knírárnu? Za hřebeny jsem postavila 4 ale nemám je, hřebeny taky ne, mám jen kukaččí domov a co teď?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.