FARMERAMA komiks #8 - Náš zákazník, náš pán (25.3. - 31.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 24/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Já jsem po ránu zaválela.Sklidila jsem melouny a pak jsem zjistila že mi došla MJS.:mad:
    Hrnků mi chybí 217.To bude v pohodě.Bedničky neotvírám,schovám je na pak.;)
    Stájema se odměním až nakonec.xD
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj -sejtan-,

    v odměně za 2.úkol jsi dostala 4 hřebeny. Zajdi do dílny postav knírárny, najdi je v inventáři a postav je na plochu.
     
    jaji, mirae a Hrnkajda tohle ocenili.
  3. artex

    artex Perspektivní autor


    - aktualizuj stránku a pak už to pujde odkliknout, také mě to dělalo brajgl :)
     
    jaji a mirae tohle ocenili.
  4. coberety

    coberety Zelenáč fóra

    Koukám že další akce na pěněženku už mě nebaví tyhle ubohý akce.Časově se to nedá stihnout pokud nemám milion super hnojiva a nespim u počítače.
     
  5. 1wolf999

    1wolf999 Perspektivní autor

    Ahoj, tak mám všechno akční vypěstované nyní už čekám pouze na hrnky a falešné kníry. Tak z 500 beden pouze 1 nádržka.:mad:

    Koukal jsem na trhu a tam je v produktech zlatý knír a v popisu falešný knír (ze salonu), tak nevím co nám nakonec bude produkovat salon.
    Asi to bude zlatý knír, protože falešné nám seberou po skončení akce, dle popisu.
     
    Naposledy upraveno: 28/3/15
  6. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    Hmmm tak beden s naradim mam mezi dekoracemi dokonce 510, ale at klikam na Pouzit jak klikam, nedeje se nic :¤(
    stalo se to jeste nekomu?
     
    njklmn a jaji tohle ocenili.
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj losiksobik,

    prosím restartuj hru a předpokládám, že se ti číslo změní na 500 a pak by mělo jít kliknout. Pokud ne napiš na herní podporu.
    Jak kontaktovat herní podporu?
     
    mirae tohle ocenil(a).
  8. 1robinsonka1

    1robinsonka1 Aktivní autor

    Ahoj přeji hezký ,pošmourný den ,tak ještě vypěstovat jednu otočku hranatých dýní a pak už jako vždy,bude se čekat na vypadávajcí hrnečky,ještě mi jich chybí přes 300,ale jinak akce docela zajímavá,různorodá,i když pěstování bylo tentokrát dost.
     
  9. lerkan90

    lerkan90 Pisálek fóra

    Ahoj, prosím o radu. Knírárna na ploše, výroba ukončena jen za 1 hodinu a čtyři minuty, krmivo ubývá a kníry nikde. Vše jsem restartovala několikrát.
     
  10. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Dobré ránko.

    Tak jsem sklidila kostkomelouny a zasadila jsem je znovu. Jdeme s dcerkou na dětský koncert FOK do Obecního domu, takže budu sklízet až se vrátíme a najíme.
    Kostkodýně - 11689
    Kostkomeloun - 6005 a zasazeno kde to šlo
    Hrnek - 561
    Falešný knír - 0 právě se vyrábí první várka, protože jsem si na ně včera nenechala místo, ale stihnout by se to mělo.

    Do konce akce ještě zbývá 76 hod. takže by to mělo jít v pohodě a to i přes to, že chodím do práce a
    plním ostatní povinnosti maminky a ženy. Superhnojivo používám jen na rozpěstování a to vždy nasbírám ze stromů a odměn, kupuji málokdy. Všechno je to hlavně o strategii.

    Pravidelně čtu forum a vlákno k akci, takže se tu dají pochytat i chytré rady a tipy.

    Všem Vám držím palečky, ať stihnete co potřebujete a těm co mají hotovo gratuluji.

    Mohu všem doporučit čtěte, čtěte, čtěte. Na všechny dotazy v této soutěži již bylo několikrát odpovězeno a mnohokrát kolegové pěkně poradili. Chápu, že jsou naštvaní když se stejný dotaz objeví i 2x na stránku. Je to úmorné. Navíc nám modíci nádherně vypracovali rozpis k soutěži, včetně toho kolik čeho potřebujeme a rad jak co nejlépe vytěžit BZ a BBZ.

    Tímto modíkům moc děkuji za jejich snahu, trpělivost a pomoc.
     
    Naposledy upraveno: 28/3/15
  11. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky lerkan90 , podívej se , co jsi postavila . Pravděpodobně tam máš Kukaččí domov - chlév, nikoliv Knírárnu - výrobnu .
     
  12. janamasnotova

    janamasnotova Zelenáč fóra

    • Post-hunting-odpovedanie na zodpovedané
    ahoj,nemáš postavenou knírárnu ale kukaččí domov(vylíhne se kukačka)knírárna je v inventáři až dál někde kolem kravínů.přesně tohle jsem taky udělala a díky spluhráčům jsem to našla ještě jedou dík.
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  13. lerkan90

    lerkan90 Pisálek fóra

    Ahoj, díky moc. Fakt jsem postavila domov a již druhý den na to zírám a vůbec jsem si to neuvědomila.
     
    Hrnkajda a lacrima tohle ocenili.
  14. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    ráno jsem sklidila melounky z pohopolí a 4 kníry, jdu předělat farmu na 1x1 abych dohnala skluz... :music:

    meloun: Mám 4453. Ideální stav 6071. Plním na 73,3% Hotovo 34,3%
    dýně: Mám 7457. Ideální stav 6071. Plním na 122,8% Hotovo 57,4%
    hrnek: Mám 556. Ideální stav 444. Plním na 125,2% Hotovo 58,5%
     
  15. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Chtěla bych se zeptat, jestli i někdo jiný kromě Erči101 může potvrdit, že řádek na stonku opravdu nakonec dává BBZ. Kdopak už má stonek aktivní?

    coberety

    Fakt si to myslíš? Pokud ano, žiješ v obrovském omylu. Já nemám milion super hnojiva ani nespím u počítače a přesto jsem časovku stihla za 15 a půl hodiny. A nejen já, i mnozí další. Připadá mi, že ti, kteří nechtějí přemýšlet nad strategií se jen vymlouvají, že RT tahá z lidí peníze.
     
  16. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Krásné sobotní dopolko.
    Od rána kmitám v kuchyni , čekáme návštěvu, peču kachny , červené zelíčko je již hotové, knedlíčky kynou a mezitím jsem sklidila melouny (náhodou nepřezrály a netečou), udělala úkoly a zbývá jen poslední, do kterého mi schází něco kolem 6000 melounků. Ještě dnes ,si myslím ,to dodělám a celodenní zpoždění doženu. Už jsem vytáhla na plochu ptačí ret, ale kompletní přestavba vypukne po dokončení akce. Moji milovaní vlci škrábou na vrata lišty, že chtějí ven tak vyjí až uši zaléhají , kivi tu píská, že nechce být v kleci , tak je při příští sklizni vypustím...

    [​IMG]

    Do posledního úkolu ještě musí napadat 290 hrnců , ale padají dobře , nedělám si starosti..
    V bednách jsem neměla nic, co by stálo za řeč , ve stodole jsem měla 17 nádrží již předtím, bedna žádnou nedala. Tak vám přeji úrodnou sklizeň , ať to sviští...a já svištím do kuchyně..


    -wiolan-

    [​IMG]

    Dává BZ...nemám tam BBZ ! Nevšimla jsem si, že by se mi připsaly BBZ ...
    Já bych tam očekávala , že pokud bude opravený i na info okně bude BBZ , že je tam BZ mě mate ...:p

    skalara.v

    Klíďo, masa a zelíčka a knedlíčků je dost , my jsme nenažraná familie a návštěvy naše jakbysmet a hlavně každý gurmán je u nás vítán..;)
     
    Naposledy upraveno: 28/3/15
  17. antigona00

    antigona00 Perspektivní autor

    Viděl kdy svět většího debila??? Za celý týden jsem díky práci nemohla začít ani první úkol. Tak jsem si dnes ráno vstala, s velkou slávou nastartovala kombajn, sežrala mrkvovku, koláč, marmelády, chleba, narazila si věnec, aktivovala vránu, Kubík mě obdaroval 15 procenty navíc.... Blahopřejně jsem vše sklidila a pak mi došlo, že jsem si nezapla ten první úkol :cry:
     
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak hrnků 576, normy na krychlení plním přes 100%, kníry zatím mám 4x. To by šlo ;)
    Pajaable - nemohla bych se nenápadně vmísit mezi návštěvníky, heléď :p

    antigona - tak ještě jednou, času dost . Já si napsala na papír pro jistotu všechno - a ještě pře sklizní zkontrolovala, zda jsem to udělala, bo se znám (po šichtě se většinou cítím jak retarda)
     
    Naposledy upraveno: 28/3/15
  19. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    pajaable
    To mi je úplně jedno, hlavně, že je to v Baharamě. Díky za info. ;)

    antigona00
    Nebuď smutná a vítej do klubu, udělala jsem to samé.xD
     
  20. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahoj všem vespolek,
    ahojky -wiolan- , antigona00 , pořád je lepší si nacpat břicho , než jít sklízet o hladu... nějak mě ten Němec začíná často navštěvovat

    a nepomůže a nepomůže , jen kouká, co by mi kde schoval. :D

    A jak to u mě vypadá? Blížím se ke konci ...ještě několik melounků ( a 100 dýní) a kolem cca 150 hrnků.
     
    Naposledy upraveno: 28/3/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.