FARMERAMA komiks #8 - Náš zákazník, náš pán (25.3. - 31.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 24/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. avotram

    avotram Rádoby autor

    ano,janamasnotova určitě myslí kníry,stalo se mi zřejmě to co ji-za odměnu-hřebeny jsem si šla postavit do dílny-knírárny,bez toho,že bych si všimla se mi ale postavily kukaččí domovy-v knírárně-hřebeny tudíž už nemám a ani knírárny-co s tím

    edit. beru zpět,knírarny jsou v liště,špatně jsem hledala
     
    Naposledy upraveno: 26/3/15
    bursuk59 a evainfo tohle ocenili.
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nějak se mně to nezdá.Nejlepší je do vyhledávače napsat kní... a ihned je najdeš, anebo zmáčknout F5 a znova hledat v liště!
     
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    maja.rada: fakt nechápu jak to počítáš. Asi by to chtělo vysvětlit trochu jinak, například co jsi sklízela z kolika polí a jak velkých a kolik jsi získala BZ. Tedy po loukách.
     
  4. janamasnotova

    janamasnotova Zelenáč fóra

    ano,přesně tohle se mi stalo ikdyž jsem klikla na výrobu knírárny.a hřebeny taky nemám a už je ani nemám kde získat.
     
  5. Betty

    Betty Pisálek fóra

    Jestli jsi je postavila v dílně, tak se musíš pořádně podívat. Určitě tam budou. Kukaččí domov byla odměna. Také jsem v to tápala.Hledej někde tam kde jsou krávy.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  7. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    pajda361
    Pole 1x1 krych meloun 499 polí x (48:4)x 150 % (cukiňák.60%,velikon.marm.30%,mrkv.chleba 20%,veverka 30%,a runa10%)
    a baha 142 x 12 x 120% - tam jsem zapomněla dát tu veverku.
    Je možný,že než se ten bonus načet,tak bylo sklizeno,ale to by měl hodně dlouhé sprodlení
    A jak mě napadlo si to přepočítat? Můj kluk veverku nemá a máme cca stejně bodů
     
    Naposledy upraveno: 26/3/15
    Hrnkajda a bursuk59 tohle ocenili.
  8. janamasnotova

    janamasnotova Zelenáč fóra

    mooc děkuji už to mám
     
  9. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    knírárny jsou určitě mezi chlívky,protože z těch hřebenů se nic jiného udělat nedá,mě to taky chvíli trvalo,než jsem je našla
     
    Hrnkajda, bursuk59 a evainfo tohle ocenili.
  10. Bobulka1

    Bobulka1 Rádoby autor

    Tak stále mi to nedochází, co s tím.....Knírárnu už mám, ale pořád nevím co a k čemu, je ten kukaččí domov. Nikde na trhu nevidím žádné základní kukačky, že by se daly koupit a postavit je nejde. Může mi někdo poradit?? Děkuji
     
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Maj. rada: a máte s klukem stejně políček? Ono to není z jednoho políčka moc bodů, takže při větším rozdílu polí se 30% rozdíl celkem ztratí. A na farmě přeci jen můžeš mít až 588 políček plus 188 na baha.
     
  12. beruška0101

    beruška0101 Zelenáč fóra

    Dneska jsem objevila na trhu 5.000ks hnojiva - můžete mi někdo vysvětlit, kdo může mít tak velké hnojiště? díky
     
  13. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Bobulka1 ,pokud nemáš ve stodole kukačky,tak potřebuješ ten kukaččí domov,protože z nich získáš kukačky a ty potřebuješ dodat do knírárny,pokud je ve stodole máš,tak jsou ti k ničemu


    beruška0101- ty jsi si ještě nevšimla,že si můžeš nakoupit hnojiva kolik chceš?Kolem hnojiště tu byl dost dlouho a dost velký rozruch. :)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. HODWILL

    HODWILL Zelenáč fóra

    kukaččí domov je pro ty kteří nemají žádné kukačky,jsou potřeba na výrobu knírů
     
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj beruška0101,

    kolik hnoje může mít díky nedávné změně u hnojiště kdokoliv.
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  16. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    pajda361
    počet políček x 12 x 120% mi vyšlo BZ stejně kolik jsem dostala.
     
  17. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Ahojky, co se stane když nestihnu všechny body do prvního úkolu?

    Děkuju
    Klárka
     
  18. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    Nic. Dostaneš podíl z odměny podle bodů BZ, které jsi splnila. Můžeš pokračovat dál k druhému úkolu.
     
  19. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Koukám že jsem tu s počtama bodů rozpoutal pěknej šrumec ,ale mě spíš nejde do hlavy jednoduchá matematika,políček mám 776,plodina mi ukazuje že získám 17,6 bodu tak jsem předpokládal že jednoduchým vynásobením 17,6 x 776 dojdu k výsledku 13657 bodů,ale ono ne,dvakrát jsem sklidil a dvakrát zkontroloval ale pokaždé mi to připsalo jen 13192 bodů. Budu se muset podívat jestli mi sem někam nezalezl nějaký matematický šotek od alchymisty,taky je možné že neumí počítat má kalkulačka:oops:
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  20. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Maja.rada: možná jsem to přehlédl, ale nepsal jsi nikde kolik jsi dostala bodů. Nebylo to něco okolo čísla 18700
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.