FARMERAMA komiks #8 - Náš zákazník, náš pán (25.3. - 31.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 24/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj maja.rada, ak máš na svojom účte nejaké nezrovnalosti, tak sa prosím obráť na hernú podporu, kedže tu na fóre to nejde preveriť. Ako kontaktovať hernú podporu?
    Skoré vyriešenie a peknú hru prajem
     
  2. dominik1961

    dominik1961 Pisálek fóra

    díky za radu, takovýho odpadu, to jsem mohl nechat bedny zamčený, nic co by se hodilo k novým výrobnám.
     
  3. WeneeWenee

    WeneeWenee Rádoby autor

    Ahoj,dík za rady.
    Ananuki -áno odštartovala som úlohu a potom zbierala...
    Stybi-no mám aj veľkonočnú,tú som tam zabudla spomänúť...
    jan.svatek-ja mám 215 vyskakovátok,takže oveľa menej,ale snáď budú padať...
    a pestujem na políčkach 1x1,ak dám 2x2,stihnem napestovať?
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Ria30.
    Díky,už se mi to asi na desátý pokus podařilo - tak jsem zvědavá co mi odpoví....
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  5. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Ahoj tak si jdu také postěžovat.Teď jsem sklidila bahamu krychle 3240BZ divošku jen asi půlku 1867BZ Po vašich příspěvcích tady jsem si před zahájením sklizně skontolovala časomíru: 25171/65000 a mám tam stále tuto sumu,ani se nepohla.Tak mají chybu oni a my jen sklízíme jak tydýti. Nejde mi o myši,těch mám dost,ale o férovost.Tak si to zkoušejte porovnávat

    Tak jsem schválně vypnula hru a po načtení mám už 28 386,tak to vypadá,že se načetlo jen z Bahami a u Divošky těch 1867 chybí:oops: :mad:
     
    Naposledy upraveno: 26/3/15
    švestinka a evainfo tohle ocenili.
  6. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak časovka hotová,na hlavní a na divošce ještě dýně a bude napěstováno,kníry se dělají,takže pohoda,jediné mínus truhla s nářadím,ani jedna nádrž,to mě trochu mrzí. :(
     
    Hrnkajda a evainfo tohle ocenili.
  7. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Tak díky radám jsem hodila kukačky do poháru a mám 29/30 :p
    Kukačky jsem vždycky bojkotovala, proto jich bylo mraky......
    Tak jsem zjistila, že se mi taky nenačetly všechny BZ do úkolu, který už mám taky spuštěný :cry:
     
  8. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Tak toto mi odpověděli z herní podpory :(
    víc jsem ani nemohla čekat:
    Dobrý den,

    všeobecné otázky řešte prosím prostřednictvím herního fóra, kde jich je již řada zodpovězena v kategorii F.A.Q.: https://board-cs.farmerama.com/index.php#caste-dotazy-ke-hre.45 , nebo použijte funkci „Hledat“, ke které naleznete podrobný návod zde: https://board-cs.farmerama.com/index.php?threads/jak-správně-hledat-a-vyhledat.7688 .
    Jestliže nenaleznete uspokojivou odpověď, využijte prosím sekci Všeobecné dotazy: https://board-cs.farmerama.com/index.php?forums/všeobecné-dotazy.630 , ostatní spoluhráči či moderátoři na fóru Vám pomohou.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Maja.rada,

    a jak ti to nepřipočítalo bonus 30% podle čeho usuzuješ? Nezapomínej, že jakýkoliv aktivní bonus je okamžitě připočítáván k základnímu zisku z rostliny a nepřipočítává se po sklizni.

    Více, viz obrázek:
    [​IMG]
     
  10. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Protože mám na divoké obr stromy, tak mám celkem pidi polí 730. Z jednoho pidi pole po aktivování všech možných bonusů mi jedno pidi pole dá 16,8 BZ/BBZ. Tak ještě jedno sklizení dýní a je hotova časovka. Ráno jsem časovku zapnula před sklizením pidi polí s melounem( a to jsem baha pidi pole sklidila před časovkou).;)
     
    Hrnkajda, bursuk59 a evainfo tohle ocenili.
  11. janamasnotova

    janamasnotova Zelenáč fóra

    místo výrobný knírů,mám kukaččí domov co s tím?
    prosím o radu
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Časovka hotová a jdu nakouknout, co je třeba na dvojku :music:
     
    Hrnkajda, mirae a evainfo tohle ocenili.
  13. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj ve spolek :)
    s časovkou jsem neotálela a bouchla ji hned při rozpěstování ;) ráno bylo hotovo
    melounů 8289 (6500 použito) chybí 4711
    dýní 2862 (1500 použito) zaseto na 4řech plochách pidipole chybí 10138
    vyskakovátek celkem 523 (300 použito) chybí 427
    knírárny vyhodím za necelou hodku na pole ;)

    Tímto bych chtěla poděkovat všem farmářům z mého trhu za prodej kukaček :) dokončila jsem pohár na 29/30 a chybí asi 4000 kukaček na splnění 30/30.. není mi líto krejcárků ty se vydělají ale protihodnota kukaček vzrostla z prvního přidání do hry z 25 na 153 protiodnoty .. kdy se pohybují alespoň na mém trhu kolem 150 Kr za kus :)

    Bedýnky z odměny zakonzervuji a ponechám na další nečekanou a velmi vyjímečnou výrobnu s unikátním novým nářadím :D ;)

    Andulííí
     
  14. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Tak už se druhé sklizně přičetly,ale nějak divně na obou plochách spuštěn mazlíček ,,soví strom"Hl.louka 3 189BZ když to přičtu k 28386 s čím jsem začínala,tak dává31575,ale načetlo se jen 31298 a na vedl. louce2816Bz a když to přičtu k těm 31290 co mi to napsalo tak by to mělo být 34 114,ale časomíra ukazuje 34 018.podotýkám,že nic jiného mi BZ nepřidávalo.Ještě je ta možnost,že se ten bonus sovích mazlíčků nepřičítá To jen tak pro zajímavost,jinak je to jedno;)
     
    Hrnkajda a evainfo tohle ocenili.
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj janamasnotova,

    pokud se nepletu tak výrobna knírů je odměnou v 5. úkolu, kukaččí domov v 2. Který úkol jsi tedy plnila?
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    tak časovka hotová :p a hned jsem udělala druhý úkol ... jsem si nachystala prázdná políčka na 4 knírárny ..... no co jsem zase vyvedla? :eek: nasadila jsem 4 kukačky .... [​IMG] si vážně dám nový nick "hlava dubová"
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    pajda361 Jestli nemá hráčka namysly kníry do úkolů!Tyhle získá ve druhém úkolu, ato že ze 4 hřebenů si postaví knírárny v dílně!
    evainfo Přesě tohle se mně stalo včera !! Akorát jsem to zjistil asi až za 2 hodiny!xD
     
    Hrnkajda a evainfo tohle ocenili.
  18. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    janamasnotova,v tom druhém úkolu jsi dostala i 4x hřeben a ten je potřebný na výrobu knírárny,normálně ji uděláš ve městě v dílně
     
    Hrnkajda, Trepifajksl a bursuk59 tohle ocenili.
  19. janamasnotova

    janamasnotova Zelenáč fóra

    plnila jsem 2 úkol.zadala jsem ve výrobnách potřebné zboží na vybudování knírárny a vznikly kukakččí domovy.a kníry potřebuji do 3úkolu.
     
  20. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    pajda361 počet políček x 120% je to co mám a protože jsem sklerotik a odklikla veverku po Bahamách tak mínus baha políčka mělo být 150% to je cca o 2000BZ víc.
    Prostě těch 30% nemám započtených
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.