FARMERAMA komiks #7 - Z ptačí perspektivy (16.1. - 22.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 14/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj JMJH,

    kytičky stále pokračujú., neznamená, že sa nezobrazila žiadna v nasledujúcom zatočení, že skončili. Ráno sa určite objaví :)

    Peknú hru.

    Práve som pozbierala posledný aerokvet, dodala som všetko a zistila som, že chýba 13 nákladov :cry:chcela som to mať za sebou, čo už, ráno-na obed to dopadá :)
     
  2. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Dostaneme bonusový kod za zpožděné puštění akce. Bude obsahovat toto:
    ·50x zuzino speciální superhnojivo
    ·50x zuzino ultrahnojivo
    ·3x velikonoční marmeláda
    ·3x cukino-jablečný koláč
    ·3x jarní věnec
    Jupííííííí:D
     
  3. lenca_85-2

    lenca_85-2 Pisálek fóra

    ahoj farmari, tak ja taky hlasim hotovo, stonek me taky hodne potesil, nedava zrovna malo, akorat jsem teda dnes premyslela, ze se ten pocet BZ denne nejak hodne navysil. spolu se stonkem postupuju na Baha 2x rychleji nez bez nej, coz teda neni k zahozeni, ale s takovou dojdou brzy levly na postup, ne? :) Akci hodnotim celkem kladne, az na ten zacatek, ten me rozladil a namichnul, ale jinak byla akce vcelku pohodova. Akorat jsme nesplnila 3 ukol, chybelo mi cca 600 bodu (snad ted nekecam), proste mi to uniklo o kousek, coz me trosku mrzelo, ikdyz mi o ty medvedy zase az tak neslo, ty mam nekolikrat, ale jde o princip. kdyby mi chybelo 10 tis., asi by me to stvalo min, nez takhle :)

    vsem, kdo jeste bojuji, drzim pesti a tem, co uspesne dokoncili, gratulace ;)
     
  4. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    ahoj mohl bys mi poradit jak na vypadávátka, já jich mám stále strašně málo :cry:díky:D
     
  5. _griss_

    _griss_ Pisálek fóra

    ja tiež skončím ráno,bez stresu
     
    skalara.v, lacrima a Hrnkajda tohle ocenili.
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    to hroudov
    Vypadávátka urychli řemeslnými produkty (zpravidla jsou ve zlatém slotu s výjimkou mrkvového chleba - stříbrný). A posílám ti náklad darem. Honza
     
  7. bebga

    bebga Rádoby autor

    krásné ráno všem, tak mám taky dokončeno, ze stonku mám radost :)
    ať se vám všem daří ;)
     
  8. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Tak já se od rána nemůžu dostat na farmu. Zůstanu trčet na hlavní stránce, kde se křeček s myškou cpou sušenkama. Na boku mám kolečko na sloty a nad ním hodiny, a dál ani ťuk. Takže akce pro mě končí, příjdu dnes až pozdě v noci a tím pádem nedopěstuju. Škoda, chtěla jsem stonek. :cry:
    Ale na forum mě to přes lištu pustilo a mohu i psát. Vyčištěno, F5kuju jak o život a nic. Jedu do práce, uvidím v noci jestli to pojede
     
    Hrnkajda, lacrima a babioli tohle ocenili.
  9. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    hlásím hotovo :) ale moc nadšená nejsem , sedím u třetího-časovky jak .... a ráno zaspím na poslední sklizen, nu což už,že? :-( Ted zas neprospásnout bon.kod...
     
    lacrima a Hrnkajda tohle ocenili.
  10. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    mě chybí ještě 100 vypadávatek , tak snad do rána zítřejšího to vypadne :)
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  11. Evininka

    Evininka Pisálek fóra

    byl slíbený bonusový kod za zpoždění akce!!! kde ho najdu???
     
  12. mousicka

    mousicka Guest

    Ahojte,

    lumat85, ak aj napriek vyčisteniu sa ti nedá dostať do hry, kontaktuj prosím podporu hry-ako na to tu.

    Evininka, bonusový kód ešte nieje známy, treba sledovať oficiálne oznamy kedy sa objaví.

    Prajem peknú hru.

    PS: z baha padlo posledných 13 chýbajúcich nákladov, takže akcia skončená :)
    Držím palce vám,čo ešte bojujete, nech to do zajtra stihnete :)
     
  13. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    mousicka - ahoj, je ráno, farma byla vypnutá a znovu zapnutá a na párty kole je stále nabídka stejná, jako včera - bez kytky..
    Takže nejsou.. :(
    A Bonus kód taky nevidím.. :(
    Že by s tím bonus kodem čekali, až skončí akce, aby to ti, kteří ještě finišují a nemají potřebné řemeslné výrobky, neměli tak snadné???
     
  14. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    gratulka fšem co už mají hotovo a držím palce bojujícím... :) já budu mít finito za 3,5h až sklidím poslední akční, ráno mi chybělo ještě 1000ks, vypádávátek mám přes 100 navíc :p ač jsem akci z různých důvodů nehrála každý den, dala se splnit v pohodě, jen musel člověk trochu zapřemýšlet, takové akce se mi líbí a myslím, že velká část je splnitelná i pro nižší levly ;)

    děkuji modíkům a RT za omluvu za zpoždění akce, bonusák se hodí vždycky... třeba i na výpomoc sousedům... ;)

    edit: lidi, trochu trpělivosti neuškodí :p
     
  15. fajcil

    fajcil Pisálek fóra

    Určitě se pochlapí a bonus dají těsně před koncem. Ať s toho také něco máme, ne?
     
    Hrnkajda, lacrima a JMJH tohle ocenili.
  16. Dandarka

    Dandarka Rádoby autor

    Tato akce se mi líbila, brala bych i těžší, ale musí se brát ohled na začátečníky. A za zpoždění odměnou kód, to je prima. To se nikdy neztratí, i kdyby přišel až po akci... Tak držím palce všem, kteří ještě bojují. Zdravím - Daniela.
     
  17. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj JMJH,

    nedalo mi to, išla som pozrieť na druhú moju farmu a kytička sa objavila
    [​IMG]

    odmeny sa menia každých 8h, takže keď sa ti neobjavila teraz, objaví sa neskôr....nikde nieje napísané, že sa musia objaviť v každom zatočení. Niekedy sa objavia aj niekolkokrát po sebe,niekedy ani po niekolkých výmenách... chce to len trpezlivosť.

    Čo sa týka bonusového kódu, zatiaľ nieje známy, treba sledovať oficiálne oznamy.

    Peknú hru
     
  18. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Taky už hlásím akce celá dokončena, ze začátku jsem nevěřil, že ji udělám celou, hlavně skrz časovky, ale vše dopadlo dobře :D
    a ze stonku jsem nadšený, za mě má akce VELKÉ + :)
     
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Rady jsou tu casto a stale stejne, mit Pohary oba naplno a vlozene 30/30 ve stromu moudrosti nahore... dale ziskat nakupama nebo pri OD co nejvic John Citron zeleny zabacek, dava 5% bonus a mam jich na kazdy plose k pestovani nejmin 5... dale mam premium a to dava taky... hodni sousede jsou jistota 20 kusu, pomahaji v prvni casti abych necekal zbytecne... ve stonku je par radku na vypadavani, ovsem nevim zda je to na akcni...
    no a pokud se od mych poslednich experimentu nic nestalo, tak zvysovani BZ remesly melo 10% vliv kdyz jsem skusil zapisovat si kolik jsem mel...
    Uplne hlavni je ale pochopit, ze prostoje nesmi byt a ze z kazdyho pole nebo chlivku padne maximalne jedna akcni, tedy nema smysl pestovat kratky (skoro nikdy nevypadne kvuli neprekonani sance) ale ani moc dlouhy (obrstrom, obrchlivek, pohopole) kde teda je jistota, jenze za moc dlouhy cas (neefektivni pomer), coz se jinak nez pozorovanim nezjisti...
    Takze akci zdar, jeste 24 hodin casu je...
     
  20. ThirtyThree

    ThirtyThree Pilný autor

    mne se osvedcily pěstovat na vypadavatka růže. mám je ze skleníku na 8 hod s vodou a když je otocim 2x, tak padne víc vypadavatek nez z "dlouhych" karafiatu za 1 cyklus :)

    btw.. pak je můzes nahazet do Ukolu Vystava
     
    jaji, Hrnkajda a lacrima tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.