FARMERAMA komiks #6 - Dohoda (6.11. - 13.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 5/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj gaiuska,
    odmeny sa pripisujú vždy hneď po dodaní. Ak sa to u teba doteraz nestalo, kontaktuj prosím podporu hry-ako na to tu.
     
  2. gaiuska

    gaiuska Zelenáč fóra

    Ahoj mousicka,
    děkuji moc, napsala jsem tam, tak uvidíme :) Hezký den :)
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  3. frantiskavitkova

    frantiskavitkova Pisálek fóra

    Ahoj Tassadar11 za odpověď, a to si říkám že čtu všechno až nyní jsem pochopila že plachtárny dodané do ůkolů jsou jiné než ůkolem získané jen ještě nevím na co produkt- křídla budou dobré
     
  4. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Ahoj,sklidila jsem ty 3 plachtárny,ale nic za produkt v inventáři nemám,ani jedno křídlo.Jsou ty plachtárny k něčemu nebo jsem je nakrmila krtky zbytečně? Díky za info:)
     
  5. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj naruto2002,
    a mala si splnenú aj poslednú piatu úlohu? Lebo tam sa dodávali tie akčné plachtárne, ktoré si si postavila po ukončení druhej úlohy. A v tej piatej si mohla získať po ich dodaní továrne na plachty.
     
  6. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    No právě,že ne,tak jsou ty 3 asi k ničemu
     
  7. .Farmerik.

    .Farmerik. Pisálek fóra

    Frantiska:

    Kridla sa mi objavili ako pozadovany tovar pre zákazky
     
  8. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    tak... bohužel jsem stíhala jen taktak dokončit akci... a nestíhala jsem pročítat fórum. Asi moje chybka. Naštěstí vím alespoň o bonusovém kódu... když už ne o kompenzaci (která je zmiňovaná v tomto vláknu kolem str. 30...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.