FARMERAMA komiks #5 - Bouře (10.9. - 16.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 9/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Asi to nebude úplně k tématu a možná si vysloužím kartu,ale musím to napsat.Nešlo by zamezit prodávání více ks u hnoje? Ti,co nemají premium si hnůj v počtu 600 ks koupit nemohou.Nyní je trh úplně zahlcený nabídkami 599 či 600 ks hnoje a to pro nás,co nemáme premium,znamená,že ho nemůžeme koupit,protože by nám jinak zůstalo pouze 300ks a 300ks zmizelo do nenávratna.
     
    Naposledy upraveno: 11/9/14
    fany2020 a _marieta2_ tohle ocenili.
  2. Crower

    Crower Vážený autor

    m2707: Proč by jsi ho nemohla koupit? Koupit ho v pohodě můžeš :p Akorát se Ti uloží pouze 300 kusů a 300 zmizí pryč :D Koupit ho ovšem bez problémů můžeš :D

    EDIT: A není to jedno, je to jen hnůj :) :) A necituj příspěvek pod kterým píšeš ;)
     
  3. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Crower- škoda peněz:-DDD
     
  4. škopková57

    škopková57 Rádoby autor

    Prosím,jak vyměním cupcaky,poradí mi někdo?Díky.
     
  5. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    škopková:
    cupcaky vyměníš za odměny ve 4 úkole :)
     
    Iwuska tohle ocenil(a).
  6. .ADRASTEA.

    .ADRASTEA. Rádoby autor

    Koukám, že jsem buď lempl nebo nemuda, páč jedu od včera a dnes bez výpadků (akorát v noci fakt spím) a rozhodně první úkol ještě zdaleka nemám... :sleepy: Ale co, času je snad dost, tak nou stres. Poslední dobou jedu akce tak nějak na pohodu - co dodělám, to mám. Nechápu, proč se někdo tak neustále honí?! :eek:
     
  7. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Já tedy nevím co furt remcáte.... Po tolika letech vím,že existuje několik "mechanik" a jestli jsou to mufiny,nebo sudy ze zelím je mě šumafuk. Pořád je lepší, se každé 3 hod. přihlásit,než sbírat vejce/mrkve SMLXL. Chcete sypat do "sudu" a hádat se zda splníme limit ?
    Jsem robot,zasadím,zaliju,sklidím..zasadím....
    balonků mám cca 10 000 ,rebarbor cca 1500,bodů 3000 a komixů 365. Akce začala včerá -tak snad plním.
     
    silviec tohle ocenil(a).
  8. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.
    Teda Barolande ty jedeš.
    Balónků mám kolem 2000 a za chvilku přibudou.Rebarbor asi 2200 a komixů 226.No snad to bude padat dobře,protože zatím budu sázet jen akční.Mufiny jsem ještě nezasadila,prsknu jich na plochu co nejvíc najednou.
    No tuhle akci když nedodělám,asi se nic nestane.Tak nebudu mít stonek no bóže,nějak mě ty odměny nezaujaly.Další kozí mlékárnu nepotřebuju a SK chybí.To mě dost zklamalo.
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Každý jede jak umí a jak mu to vyhovuje.Já se snažím co nejrychleji napěstovat akční plodiny kvůli MJS.Zítra bude napěstováno a stejně se budu na farmě 3 dny nudit, protože mně bude brzdit cupcake.:eek: Konec akce plánuji předposlední den mezi 12 až 17 hodinou.8)
    Zatím ve stodole 14316 květu, 2709 rebarbory, 480 komiksů a 46 krémů.
     
  10. AndreaVinklerova

    AndreaVinklerova Perspektivní autor

    Taky mě zklamalo že v odměnách chybí SK , no ale jinak akce supr jen ten čas co musím do práce mi chybí . Kdysi tu vždy někdo dával kolik čeho je potřeba v ten den na splnění akce , ale teď ať koukám a hledám nic , bylo by supr to tu dát ať máme co to neumíme zadat přehled . No a jinak jsem omylem jeden dortík sklidila hned ...no doufám že mi teď nebude chybět . Přeji všem hezkou hru :)
     
  11. ANAWI1950

    ANAWI1950 Perspektivní autor

    dnes jsem nedostala vůbec cupcaky,jak je to možné ?
     
  12. krroir

    krroir Stálice fóra

    Ahoj ANAWI1950, zásadní otázka je, zda sis šla vybrat dnes svůj denní bonus. Cupcaky nalezneš v inventáři - dekorace.
     
  13. tamanek1

    tamanek1 Pisálek fóra

    Ahojky všem kdo hrají pro radost, akci jedu, ale dle svých možností a užívám si to.
     
  14. ANAWI1950

    ANAWI1950 Perspektivní autor

    vím kde najdu cupcaky,u Bambulky jsem byla a kolem jsem točila
    --------------------------------------
    tak už konečně naskočily cupcaky,jsem ráda
     
  15. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak dnes jsem neměl na farmu skoro vůbec čas a od toho se odráží i můj stav :(. Teď jsem až zasadil jednu otočku balónkových květů a to bude nejspíš pro dnešek vše ;). Tím pádem budu muset zítra a o víkendu pěkně máknout, abych akci stihnul komplet :D.

    balónkové květy: 3058 / 17 500 ( chybí 14 442 ) + zaseto na všech plochách
    obrovská rebarbora: 1742 / 7000 ( chybí 5258 )
    komiksová kniha: 333 / 950 (chybí 626)
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Drobna zpozdeni pri pestovani, jedu hlavni + divokou a cast baha, na mytine mam 32 dortu na maximum, abych mel fora... mam ale pocit, ze neco nesedi - z cely plochy akcni kytky padne jen 1-2 sul (a dalsi), co z pro 6 JC + runu + slusne BZ u akcni je dost malo - tohle mi driv padalo i z ovsa... nehrabal se RT ve vypadavani? tedy nezrusil zapocteni vsech bonusu u beznych nebo akcnich?
    Knih pada mraky, ty nepotrebuju, zato mit za celou dobu s dvojcifernym poctem JS jen 28 kremu (vcetne darku) je vysmech, vim ze naposled co se podobny "hnuj" ziskaval jsem ho mel mraky... ale zase to bylo na vic "rostoucich" veci, tak je to mozna jen opticky klam...

    Vypadavat ma 159 knih/den, v tuto chvili ma byt 184 ([2.ukol]+34 ) nebo chybet 766, mam 427 (chybi 523 ), mam 44% hotovo.
    Stav kvetin : idealne 3385 kusu (2917/den, [0.ukol]+3385 kusu ), mam 5169 z 17500 (29% ).
    Stav barbor : idealne 1354 kusu (1167/den ), mam 1645 z 7000 (23% ).
    Zatim uplynulo 19% casu, zbyva 116 hodin.
     
  17. mona1984

    mona1984 Zelenáč fóra

    Ahojte mam problém měla jsem zasazeny dortíky 29 ze včerejška a 30 z rána odpoledne jsem sklidila farmu kombajnem a sklidili se mi dortíčky ve fázi S 17 kusu poradíte mi co s tím díky mona
     
  18. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    mona1984

    jedině napsat na podporu, že to bylo kombajnem, a že se ti stalo tohle. Kombajnem by se měly sklidit jen ty XL, a ty ostatní by měly zůstat na místě. Tak ať to prověří a chybu napraví :) Taky jsem sklízela kombajnem, a ty nehotové mi na ploše zůstaly, sklidily se jen ty XL. Takže chyba u tebe je někde na jejich straně


    Jinak u mě v noci bude hotový první úkol, knihoven mám 291, a krémů 39. Hotových dortíků ve stodole 60 :) Rebarbor mám zatím 1.629, takže v pohodě jedu, a stíhám :)
     
    Iwuska tohle ocenil(a).
  19. krroir

    krroir Stálice fóra

  20. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    mona1984
    fakt se Ti sklidili kombajnem "nedozrálé" dortíky? Tak to je tedy hezké :eek:(( Já sklízela před chvílí a dorty zůstaly na ploše, zatím rostou 3,5 hodiny. Odpoledne tu o tom "byla řeč". Black Dragon psal, že to není v ofiku (nebo nebylo) , že je to asi změna na poslední chvíli, ale že se sklidí jen ty velké hotové.
    -----

    Tak jsem zasela ještě jednu otočku balonkových květů, dávám je jen s vodou a bez hnoje, protože sena hnoje se vyšplhala už docela dost nad 100 KR za kus a úspora času necelých 20 minut se mně zas vzhledem k ceně efektivní nezdá. A ať použiju hnůj či ne, tak víc otoček stejně za den nestihnu. V současné době mám ve stodole téměř 12 tis. balonkových květů. To rebarbory mám jen ze včerejšího rozpěstování a dnešní ranní sklizně, ale řada zas na ní přijde v noci. Krémů mám za celou dobu jen 34, cupcaků XL 30, dněšní příděl od Bambule je nyní na ploše. A knih z polí zatím vypadlo 560.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.