FARMERAMA komiks #5 - Bouře (10.9. - 16.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 9/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 1597851M

    1597851M Perspektivní autor

    čarodějka007,
    1000 florenů nepotřebuji.Až je budu potřebovat,tak si je koupím.Chtělo by to trošku fantazie a ne stále opakující se odměny.

    Hlavně ty si hraj a nezlob a raději si dej kousek čokolády :D
     
    ♥Reginka♥ a čarodějka007 tohle ocenili.
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já vám ani nevím, jestli tu akci jedu nebo ne. Vím, že jsem se šprajcla a neměnla pole na pidi (stará nemoc - došel kombajn a na nový není). Tak sadím, sklidím a uvidím.
     
  3. mousicka

    mousicka Guest

    ahoj dibla,
    máme to vyskúšané, funguje použitie krému aj bez aktivovaného kombajnu. Prosím kontaktuj hernú podporu - Ako kontaktovať hernú podporu .
    Prajem peknú hru a skoré vyriešenie problému :)
     
  4. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Pitrýsek47 - ahoj, díky za upozornění, v tomhle máš pravdu. Původně cupcake kombajnem sklízet nešly, zřejmě to bylo na poslední chvíli upraveno tak, že jde sklízet XL cupcake, tedy nejzralejší fáze s nejvyšší protihodnotou, tam už není důvod si je dál držet na farmě :) A zaplať pán bůh za to, alespoň to nemusíme klikat ručně. Ve FAQ upraveno.
     
  5. amper11

    amper11 Pisálek fóra

    Proč zase jako odměna tajemné stáje. To nejsou schopní dát konkrétní stáj. Dříve jsme při akci většinou hráli o nové stáje. Už se mi ty hry na náhodu a tahání peněz přestávají líbit. Je jisté, že utrácet za novinky v taj. nebudu. Protože o oranžovou koňskou stáj nestojím.
     
  6. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    tedy s tim kremem me docela stvou, z dnesnich dvou sklizni cele farmy vypadl jeden :-((
     
  7. kotule

    kotule Pilný autor

    Dortíky jsou super, jak se v každé fázi mění na jiný druh. Už mám 30 XL cupcake ve stodole, další zrajou po okrajích na hlavní louce. Ve stodole zatím 2460 ks květů a 1137 ks rebarbory, knížek zatím 213. Je jasné, že se RT nezavděčí každému, je to každého volba zda bude hrát nebo nebude. Na druhou stranu pěstovat pořád jen do stodoly taky není pro každého zajímavé. Kdo hraje, hurá na to :D
     
  8. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Ahoj losiksobik...:)
    já ti nevím, zatím je nějak nepotřebuji k použití...Jo, to Komiks je něco jiného:D. ...Ten je potřeba daleko víc. Já bych v krémíku neviděla nic až tolik prvotního. Dortíky dám na jednu plochu odpoledne, ráno je sklidím a hotovo. Co potřebuji pro akci, to mám a krémik mi stejně jenom zkrátí čas pro cupcake o 25 %, což zas tolik nevidím jako prioritu v této akci.
     
  9. LukasBonni3

    LukasBonni3 Pisálek fóra

    Tak mně se tedy to akční kvítí nelíbí ani jedno. A to ani trochu. Obzvláště ty "balónky" vypadají po dozrání tak, jako kdyby se kolem nich někdo prošel se špendlíkem a propíchal je. Chápu, že někomu se třeba líbit můžou, ale mně opravdu hezké nepřipadají. Už aby bylo po akci a z mé farmy definitivně zmizely. Už jen to množství, kolik jich zase musím napěstovat do úkolů, mi je dokázalo skutečně znechutit. Ale naopak ty dortíčky vypadají ve všech fázích docela hezky. Možná by opravdu stálo za to, aby RT vymyslelo nějaké nové úkoly do družstva, kde bychom je po jejich vypěstování na farmě mohli dodávat i po skončení této akce během normálního farmaření. Odměny za splnění těchto úkolů bych nechal na RT, i když doufám, že by nebyly tak mizerné jako třeba za běžný komiks. Klidně bychom ty nejmenší mohli získávat jako odměnu za opakované splnění nějakých úkolů v družstvu na dodání plodin a zvířat z farmy. Byla by to fajn změna. Třeba by za ty dorty mohli vyměnit odměny v současných komiksových úkolech v družstvu, které dnes jinak skoro nikdo neplní. Možná by bylo fajn, kdyby o tomto nápadu byla zmíňka v týdenním reportu.
     
    fany2020, Laca-25 a Julinka11 tohle ocenili.
  10. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Ahoj Lukášku..:)
    tím, jak jsem byla na Sk, tak jsem si tě teprve ted všimla, že stále ještě hraješ...:) To je super, jsem moc ráda, že tě tu vidím...:)


    Chlape, akce muší být, bez nich by nebylo na farmě, co dělat a nuda by převládala a remcání by bylo ještě horší, než je teď..:D
    Jinak dortíček je opravdu k nakosnutí. Grafika se tvůrcům povedla. Moc chválím. Normálně, jak nejsem na sladké, tak mám chuť na cukr a jdu udělat aspoň štrůdlík.
    Hodně zdarů všem při akci a pokud máte hlavu děravou jako já, tak nezapomeňte na MJS....
    pááá
     
    Naposledy upraveno: 11/9/14
    JOKO1313 tohle ocenil(a).
  11. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    1597851M, já stíhám víc činností najednou - hrát si, zlobit, i tu čokoládu...
    A rozvinutí fantazie v odměnách bych se skoro i bála, ono se dá vymyslet ledacos - já budu spokojená se vším, i když se mi vylíhnou další indiáni. To víš, po 15 měsících hraní jsem stále chudobná farmářka a hodí se každá nová nemovitost :p
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  12. Crower

    Crower Vážený autor

    Dočkáme se ještě někdy nějaké akce která bude stát za to? :) Jako vždy akci neplním :) Teď jsem koukal do stodoly a mám tam 8 krémů, to je drsny na to že jsem 2x sklízel, ještě že to na nic nepotřebuji :D
     
  13. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    2 úkol splněn kniha 337 cupcake 36 XL :)
     
  14. TOBIPE

    TOBIPE Zelenáč fóra

    Při tom, jak krémy špatně padají, si je budu šetřit na těch posledních 30 dortíků od Bambulky, aby stihly dozrát.
     
  15. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Fíha Johnny ty jedeš...gratuluji...:)
    Zatím u mě je skladovačka, nedám a nedám..:D...až bude potřeba, vydám..:D
    cupcake 30 Xl....odpolko dám dalších 30 kousků na plochu, abych je ráno sklidila v podobě XL k nakousnutých dortíků k snídani. Zas mi potečou sliny..:)

     
  16. form22

    form22 Rádoby autor

    Ahoj chci se zeptat zda někomo nadělila bambulka jen 28cupcaků jako mně?
     
  17. jandak

    jandak Rádoby autor

    Ahojky, tak já jedu soutěž na pohodu můj stav balonkový květ 4700,rebarbora 1285,kniha 237 a krém 17. Všem držím palce ať se daří
     
  18. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Jedu v klídku pro radost ze hry.
    Až napěstím tak teprve budu plnit v družstvu.
     
  19. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Asi nedočkáme, nebo jinak, už nic převratného neočekávám. Ale koukám tady na nový forum a vidím, že se může spamovat :p
    Asi seženu naši starou partu a hurá do toho xD. Akci samozřejmě neplním, na jedné farmě už došel kombajn a začíná červenat,
    na druhé se to blíží a nechám si jen tuhle poslední, kde jsou zatím jiné priority. Všem hodně cupkaků :wuerg:
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  20. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Bbowling,

    no nevím, ale pokud se píše k akci a nedělá se z fóra náhrada chatu nebo soukromých zpráv tak bych to jako spam neoznačoval, myslím, že až na vyjímky (poslední dobou vzácné) se lidi drží tak nějako v rámci tématu a není potřeba je omezovat. Nebo máš snad jiný názor? No ber to jako řečnickou a držme se akce. Tu tedy plním, ale tak nějako vlastním tempem, však ono se nakonec stejně zadaří.
     
    Briann. tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.