FARMERAMA komiks #5 - Bouře (10.9. - 16.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 9/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. cocrouche62

    cocrouche62 Rádoby autor

    To je zajímavé, že jakmile jsem akci dokončila, tak knihy padají i z pšenice. Beru to jako schválnost !
    Všem kdo ještě nemají vše, držím palce !!
     
  2. Sirovodik

    Sirovodik Rádoby autor

    Tak jsem akci stihla, ale místo pauzy na oběd jsem jela (15 km) z práce domů, abych sklidila a vyskákalo mi těch 38 komiksů, co mi ráno chybělo. Jsem level 90 na toto je poprvé a naposled, co takhle blbnu kvůli akci. Pokud v jakékoli příští akci bude potřeba tolik vypadávatek, tak ji ani nebudu začínat a RT vzkazuju, ať si ji strčí za klobouk. Z této akce mám opravdu špatný pocit a už nikdy více.
     
    zvoneček, Learka a -Ilonka61- tohle ocenili.
  3. bublinka70

    bublinka70 Zelenáč fóra

    Mám všechno kromně knih ty padají velmi málo chybi mi jich ještě 200 takže stonek nezískám je to škoda člověk se snaží a vysledek žáden.Z ječmene a porku vyskočilo jen kolem 20 knih to je sakra málo když to roste spoustu hodin.Jsem sklamana.Z tajemných stáji mám jako obvykle to čeho mám plnou lištu a přitom jsou nové jako žába,čáp,ježek atd.
     
  4. -Ilonka61-

    -Ilonka61- Perspektivní autor

    Sirovodík - tak u tebe se věrnost Farmeramě opravdu nezapřexD, tobě by RT měl do odměn k akci přidat kupóny na benzín...xD
    Ale pobavila jsem se, to jo....tys mi dala....
     
  5. janesy

    janesy Pisálek fóra

    Ahojky všem pilným farmářům, včera jsem akci dodělala, ze 3 stájí se vyloupla liška, oranž. ryby a jupíí ježeček-ten udělal radost. Dnešní cupcake od Bambulky už ani nedám zrát a knížek zbylo cca 120-škoda, že nejdou poslat těm, kterým chybí :(. Přeji ať Vám to padá!
     
  6. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Uf konečně hotovo,to čekání na knížky je ale adrealin:cry:
     
  7. -ludmila52-

    -ludmila52- Zelenáč fóra

    TO iste sa stalo aj mne, tak naco sa potom snazit, ked nic nevyskakuje som tu stale a este mi chyba 100 knih
     
  8. Danča57

    Danča57 Perspektivní autor

    no jak mám něco dokončit když se mi nechce načíst ani jedna stránka :cry:
     
  9. Coolischec

    Coolischec Perspektivní autor

    Ahoj všem. Akci jsem dokončila včera večer. S vypadávátky to bylo slabší ač používám cukýňák, růžovou marmošku a mrkvový chléb. Legenda na 28 a nemám JC a ani nevím jak toho pacholka získat. Z TCH jsem obdržela ježka, kočku a losí ohradu obyč. Z ježka mám snad i radost, protože tento chlívek se jim povedl, ale vcelku je k ničemu jako ostatní tajemné chlívky, když není žádný úkol a asi ani žádný nebude. Je to jen další kousek do sbírky nepotřebných chlívků. Těm co ještě nedokončili přeji ať jim to dopadá!
     
  10. -ludmila52-

    -ludmila52- Zelenáč fóra

    Zrada, toto sa mi este nestalo vsetko mam davno vypestovane, pestovala som aj rastliny narocne na cas a knihy ziadne nevyskakovali, uz ma to prestava bavit
     
  11. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    No, tak jsem chtěla dodat poslední úkol a zjistila jsem, že mi chybí víc než 100 knih. Takže těch 5000 rebarbor jsem pěstovala úplně zbytečně a zbytečně jsem vyplýtvala superhnojivo, abych to stihla. Tak mě to nějak dorazilo, při této akci jsem dost bojovala s časem, abych to stíhala a teď toto.
     
  12. mousicka

    mousicka Guest

  13. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Mám sice splněno, ale na ploše mám ještě nějaké cupcake z dneška od Bambulky. Zajímalo by mě, jestli se nechají dozrát i po 14. hodině.
     
  14. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Ahojte,také hlásím splněno ač jsem v to nedoufala,jelikož jsem byla skoro celý víkend na vinobraní.Ano a když jsem byla doma tak jsem vstávala i v noci k tomu a používala mjsku za kterou děkuji sousedce Sirovodík,která mi jich poslala do zásoby.A komix dopadal až ráno.U dcery na farmě jsme to nehrotili,jelikož tam to padá ještě hůř než mě a chybý tam přes 250 knih i když obě farmy jedu stejně.

    Sirovodík ty jsi blázínek,také musím říct,že by si měla dostat příplatek za oddanost ;):D

    babaji-to by mně také docela zajímalo,ví to tu někdo?
     
  15. bublinka75

    bublinka75 Zelenáč fóra

    Tajemné stáje medvěd,ovce,výrobna vajec opět nesklamali mám toho na rozdávání z nových zvířatek nic.Co se tyče akce nesplním chybi knihy ty padaly málo.
     
  16. mpjjk

    mpjjk Pisálek fóra

    Ted hodinu pred koncem hry mam uhrnem neco pres sto knih, takze ikdyz to vcera vypadalo napjate, nakonec to dobre dopadlo. Udelal jsem maly experiment s plodinami, propocetl jsem BZ/hod a nejlepe vychazela levandule s pouzitim salvejovych pusinek, cukino-jablecnaku a mrkvoveho chleba. Avsak po zaliti a pohnojeni se po vic jak 3 hodinach zrani vylouplo sotva 3-5 knih z jedne louky, proti tomu bavlna jen s mrkvochlebem a cukino-jabl. kolacem se po zaliti a pohnojeni vytvoril cas neco pres 12 hod a padlo z toho kolem 33 -35 knih na plochu. Takze asi opravdu jak tu uz nekdo psal nezalezi az tak na BZ pomuckach, jako na zakladnim BZ hodnoceni dlouho pestovatelnych plodin.
     
  17. Pavlahan

    Pavlahan Perspektivní autor

    to Sirovodík - tak tomu se říká oddanost a obětavost, hlavně, že to klaplo

    Já dokončila před hodinou, měla jsem vše nachystané už včera, jenže jsem si zasela všechna pole normálními plodinami, abych dojela MJS a pak mi došlo, že musím nasázet ty "cupcáky", takže jsem je dávala pozdě večer s krémem a sklízela dnes dopolko.
    Jinak hra fajn, jen mě vadilo ke konci trochu moc nervozity, abych si nesklidila dortíky dřív apod. a vše na farmě každý den až do posledního, to bych teda příště už nemusela!! :wuerg:
    Teď ještě, co vypadne ze stájí, jestli to bude za odměnu nebo za trest....
     
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    714 knih navic... obvykle mivam 100% rezervu, tak to vypada, ze ctyrhodinovky a cupcajky nejspis ubrali dost vypadavatek... no muzu jen drzet palce, nemam jak je predat dal :-(
     
  19. Hajas

    Hajas Pilný autor

    Ahoj všichni
    tak hlásím že jsem teď dodal poslední knihu , takže mám splněnoxD
    Všem kteří mě posílaly knížky
    MOOOOOOC DĚKUJU.
     
  20. milteska

    milteska Expert fóra

    tak já mám lišky a čápy-hurá,moje první Jeden chlíveček si nechám asi na zítra,třeba padne nějaká vzácnost :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.