FARMERAMA komiks #5 - Bouře (10.9. - 16.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 9/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Adush96

    Adush96 Rádoby autor

    Tak já mám vše napěstováno ale chybí mi přes 250 knih :'(
     
  2. pááájuš

    pááájuš Zelenáč fóra

    Dnes ráno mi chybí ještě 100 komiksů, prosím o pomoc se zasláním, třeba to ještě dám, děkuji
     
  3. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Ahoj,mně chybí 77 komiksů,takže mám smolíka,to už nedám,inu což,příště se určitě zadaří,kdo má hotovo,těm velká gratulka:)
     
  4. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Od včerejška akce splněná a z TS mám - ončín oranžový, medvěd a ježek - z něj radost.
    Když jsem si prohlédla mojí ZOO v liště, tak docela by se mi hodil pavouk. Ten mám jen jeden. O kohoutovi nemluvím, to je novinka a ten nemám ani jeden. Ale na něj si budu muset, při mém štěstí ještě nějakou dobu počkat :(.

    Těm co mají splněno - gratulace a ostatním držím palce, ať knihy dopadají a celou akce splní.

    Pěkný den.
    Madulka_cz
     
  5. HELUŠ

    HELUŠ Aktivní autor

    ahoj farmáři tak já akční plodiny všechny hotové v neděli a ted mě chybí 150 komiksu,myslím,že to pravděpodobně nestihnu i když čekám ještě na jednu dlouhodobou sklizen.Z tajemných stájích oranžové krávy,křečka a čápa vše už mám tak snad toho čápa za něco vyměním.Kdo má hotovo gratuluji kdo bojuje dál držím palce
     
  6. 8888milda

    8888milda Perspektivní autor

    ahoj u mě hotovo,wodměna,2x medvěd a woranž ůl,,,,,čáp se mi statečně vyhýbá,,,,,,,,,,ti řikám,,to nemá chybu,a příště opět do toho půjdu,,,,no a ne?pa;)
     
  7. bebga

    bebga Rádoby autor

    Ahojky všem, taky mám splněno :) :) :) mám velkou radost, stáje dám až odpoledne, mám tam ještě kosatce, pro jistotu, kdyby mi to ráno ze stromů nevypadalo. Tak bude i pár knih navíc. Všem hodně štěstí
     
  8. saponovic

    saponovic Zelenáč fóra

    ahoj...můžete prosím poslat komiksovou knihu mé mamce....stále jí scházejí....děkuji saponovic
     
  9. renata.mi

    renata.mi Zelenáč fóra

    dobré ráno...já se snad picnu, nejde mě doplnit dortík, mám 17.475 na skladě ještě 20 xl dortíku a stále se mi to nenačítá, už jsem se 4 x odhlásila a přihlásila a stále nic, muže mě někdo poradit prosím ??
     
  10. veselékopýtko

    veselékopýtko Aktivní autor

    Akce splněná od včera, ale s těmi knihami to bylo docela maso. Nepadaly a nepadaly. Na tajemky jsem úplně zapomněla, tak jsem je vytáhla až teď. Doufám, že z nich bude něco hodnotného. Z posledních čtyřech novinek nemám nic o_O
     
  11. evca190

    evca190 Vážený autor

    Z tajemných stájí mám medvěda, lišku a základní výrobnu netopýřího guana :music: Jestli by opravdu nebylo pro příště lepší napsat konkrétní stáj kterou získáme... ať víme proč se snažit... Kdybych věděla že mi vypadne toto tak se na celou akci vykašlu :sleepy:
     
  12. Pavlahan

    Pavlahan Perspektivní autor

    To renata.mi - musíš to dodat přesně na počet, víc to nevezme. Použit ty co Ti dnes dala Bambule, jestli je máš zasazené, jeden skliď ;)
     
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  14. ítío

    ítío Pisálek fóra

    Akční květiny napěstovány, ale jako tradičně zůstanu viset na vypadávátkách, chybí mi přes 100 knih
     
  15. mpjjk

    mpjjk Pisálek fóra

    U mne vypadavatka dosla az v noci a do konce akce tak vypadne jeste par desitek navic, ale bylo to naknop. Takze ukol splnen, chlivky jsou Bobri hrad klasik+, losi ohrada, myval house :) zadne novinky
     
  16. renata.za

    renata.za Zelenáč fóra

    děkuji za radu, ale už mám jen velikost M a XL sklizeny ...ach joo
    už jsem kontaktovala, jsem zvědavá jestli pomužou, přeji pěkný den :)
     
  17. Magduška56

    Magduška56 Rádoby autor

    AHOJ ani a mňa sa nekonala žiadna sláva 2x medved 1x oranžova rybky prajem všetkým peknu hru
     
  18. Mlynářka71

    Mlynářka71 Zelenáč fóra

    Ahoj tak TS mám výrobnu angorské vlny,oranžový krůtník a oranžový kozí chlívek :(žádná novinka.
     
  19. sysel8533

    sysel8533 Zelenáč fóra

    všechno napěstováno, vstávala jsem i v noci, ale stále chybí 64 knih. vyčerpala jsem všechno superhnojivo, ale výsledek bude pravděpodobně,že akci nedokončím. příště už si takové "nasazení" setsakra rozmyslím. pokud bude mít někdo chuť mi knihu poslat, budu ráda. sysel8533
     
  20. Betty

    Betty Pisálek fóra

    Ahoj, tak u mě se překvápko konalo. Ježek toho jsem neměla :D. Medvěd a kočka. Jinak jsem také měla obavy o knížky a už jich mám 296 navíc. Přeji krásný den!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.