FARMERAMA komiks #5 - Bouře (10.9. - 16.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 9/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. slootr

    slootr Baron fóra

    Hmm, tak jsem "vyhrál" vraní úkryt, oranžové krocany a losy. Tohle vědět, tak se na to pěstování vyprdnu. Splnil jsem stejně jako ti, kterým vypadl například čáp. V čem jsem horší než oni? Proč mě RT trestá? Nemají mě rádi nebo co? Už mě ty TS (stáje) a TS (sazeničky) jako odměna v úkolech nebaví. Nikdy mi z nich nevypadlo nic hezkýho. Ať si takový odměny RT strčí za klobouk (snažím se být slušný, protože mne napadají mnohem příhodnější místa, kam by si to měli strčit. A fakt bych jim přál, aby si tam museli strčit losa i s parohama!).

    Pěstujeme všichni stejně, dodáváme všichni stejně, za odměnu dostane někdo bombu, někdo kulový. Ale hlavním heslem je, aby to bylo spravedlivé. Dobrou noc a farma mě může lobnout na čelo pro sladké sny!!!
     
    Naposledy upraveno: 15/9/14
  2. nolina22

    nolina22 Pisálek fóra

    Ahoj, tie mrchy knižky nie a nie napadať. Obyčajne tento problém nemám, ale teraz budu nervy xD až do konca. Všade mam stromy uvidíme čo povyskakuje ráno - chýba mi ich presne 100. TS dávam na plochu až zajtra aj ked pri mojom šťasti nič nové nepadne.
     
  3. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Tak jsem taky stihla dokončit kompletně, jen ještě nemám vysazené TS. Děkuju všem sousedům za posílání komiksů! Všem přeju zdárné dokončení akce.
     
  4. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    ahojky tak já mám napěstováno 4 úkol hotový, napěstováno i na 5, ale knih je jen 483ks(((( to si RT dělá srandu? Makám jak šroub a jsem závislá na nějakých vypadavátkách, tak na takovou akci se příště vyprdnu, abych se honila jak blb a pak to nepadá?((((
     
  5. minutka10

    minutka10 Aktivní autor

    tak akcia zdarne ukončená, stonka je aktivovaná a z TS mi vyšlo: ohrada pre losy - mám classic ++, obyčajné netopiere - načo sú mi, keď mám 2 ružové a 2 červemé a nakoniec červené pštrosy - taktiež už mám ružové, takže všetko skončilo v lište
    jediné z čoho bude úžitok sú kupóny na pomocníkov, marmelády vynahradili len tie, ktoré som použila a stonka, tých cca 60 000 BS mesačne je len kvapka v mori pre môj level
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  6. wenda114

    wenda114 Pisálek fóra

    Souhlasím s tebou , taky mi nikdy nic pořádnýho nevypadne. Už mě to taky štve .
     
  7. siminka99

    siminka99 Zelenáč fóra

    Ahoj,
    proč mi nejde dodat cupcake (v hodnotě 75) do 4.úkolu, když potřebuji dodat jen cupcake (v hodnotě 25)?
    Děkuji za odpově
     
  8. Rony84

    Rony84 Perspektivní autor

    Nevím, jak vás, ale mě navíc rozčilují i ty cupcake, zabírá to hromadu místa a ve chvíli, kdy mi chybí 176 knih, bych si představovala, že bychom mohli pěstovat něco užitečnějšího.
    Zítřek se mě už opět netýká, akce, která končí ve 14:00 je pro koho? Pro ty v práci a ve škole? Spíš pro ty v poslanecké sněmovně.. Co taky jednou posunout konec třeba na 19:00? To by mohli stihnout i normální lidi.
     
    Hermionka02 tohle ocenil(a).
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Tak mne sa tiež nič svetoborného s TS nevyšlo.Ešte že mi nepadli oranž.kone ale pre zmenu to boli kravy,obyčajné losy a medvedík.Všetko išlo do lišty.To už ide na nervy.Minule z akcie padali blbosti predtým oranž.kone.Teraz ktoré zviera bude najviac padať?Že by to bol los?To je teda odmena na jednotku.
     
  10. siminka99

    siminka99 Zelenáč fóra

    Ahoj,
    proč mi nejde dodat cupcake (v hodnotě 75) do 4.úkolu, když potřebuji dodat jen cupcake (v hodnotě 25)?
    Děkuji za odpověď
     
  11. mousicka

    mousicka Guest

  12. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    siminka99 ahoj, ono je možné, že když máš dodat dortík jen za protihodnotu 25, nejde tam odevzdat větší - zkus počkat na ráno, až ti dá Bambulka poslední dortíky po 25 a jeden tam odevzdej , držím palce...
     
  13. -Lenka34-

    -Lenka34- Perspektivní autor

    dopestované mám, len ešte škrečkujem komixy, ako sa dá :D, nemám už toľko času, takže som ani nedúfala, že to stihnem, ale možno sa to nakoniec podarí, po nočnom zbere o 12:00 mi chýbalo ešte 222 komixov, teraz je to 141 ks, aj vďaka super ľuďom, čo mi pomohli, ešte o hodinu zbieram karafiáty a ešte sa chystám dať na noc jednu otočku s SH, tak dúfam, že sa to podarí :)
     
  14. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Právě jsem dopěstovala dortíky a dodala poslední rebarboru a knížky -tedy, bylo to napínavé, zítra se na komp dostanu až odpoledne a to už by bylo pozdě (konec ve dvě je skutečně poněkud nepraktický...).
     
  15. mico5252

    mico5252 Rádoby autor

    ahojte ja som tiež jedna stych nespokojnych čo sa tyka vypadavatok pohare su na max. karafiaty otočene 2x a predsa mi chyba 150 ks komixou inak všetko napestovane niekedy boli aj bonusy a tie stajne hrôza škoda pisat prajem tym ktory čakaju na komixy veľa šťastia...
     
  16. Heisy

    Heisy Pisálek fóra

    tak splníno do 4. úkolu, do rána 100 knih asi nedám :-D , škoda... :-(
     
  17. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahojky, konečně hotovo. TS dám až ráno, jinak Bouře dobrá, díky karafiátům, špaldě a SH napadaly knihy v hojném množství. :D
     
  18. berenio

    berenio Zelenáč fóra

    Tak toto nespravím,neviem prečo tak zle vypadávaju tie komixi..mám ich len 415 a je mi jasne že do zajtra ten zbytok nedám :(
     
  19. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]

    Zdárně jsem akci zdolala,
    alespoň byla zábava,
    dekorky trůní v nebíčku,
    těším se na další akcičku,
    Jediné co mi radost zkalilo,
    že z tajemniček nic kloudného nebylo,
    ty naopak trůní v lištičce,
    nu což," do vláčku se hodí vždy",
    nebo při darovací akcičce,
    potěším snad nejvíce,
    Komiksový příběh" se mi moc nelíbil",
    ale grafika cupcaku dortíčka,
    to byla" sakra jiná písnička".
     
  20. jachym1970

    jachym1970 Pisálek fóra

    tak mně chybí 120 vypadávátek, napěstováno všechno, cupcaky dodány, tak mám smůlu, ty už nepadnou, všem co napadalo gratuluji. Je to jako vždy, nepadají a sousedi posílají málo.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.