FARMERAMA komiks #5 - Bouře (10.9. - 16.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 9/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. milka-pu

    milka-pu Pisálek fóra

    som moc-moc sklamana, tak som sa tesila ze to aspon raz urobim, ale zase kvoli skakackam to nebuse uplna katastrofa, malo padaju a este my 200 chyba, som naozaj sklamana a tak to mohla byt super hra..... :( :( :oops:
     
  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    • Napomenutie za nepravdivé informácie
    hviezdicka- skus papat jablkovo mrkvovu zmes,a este neake vyrobky co ti davaju bs,sad na noc dlhodobky a mozno ti to pojde lepsie,na dlhodobky ak rastu prilis dlho mozes pouzit hnoj a vodu
    poobede budem mat iez hotovo,uz len cakam na cupcaky
    ziggystardust-neboj raz ti urcite nieco hodnotne padne
     
  3. ButchersDaughter

    ButchersDaughter Zelenáč fóra

    Začínám tuhle hru nenávidět. Hraju tyhle časově omezené akce, abych si to zpestřila a nepřestalo mně to bavit, ale přijde mi, že už je to jen pro ty, co do toho vrážejí peníze, protože jsem teprve teď konečně napěstovala ty balónové kytky do prvního úkolu, za chvíli mám rebarboru do druhého a mám hromadu cupkaku do čtvrtého, ale na napěstování 11 000 balónových kytek do třetího mám jeden den, takže nemám šanci. A to používám všechna pole, zrušila jsem na to všechny chlívky a zalívám. Takže cupkaky k ničemu, znovu budu muset stavět chlívky jak byly a všeho jsem se účastnila abych měla správce konírny a stejně ho mít nebudu! :mad:>:(
     
  4. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    alexandrakerulova00 - myslela jsem, že MJS navyšuje počet kusů z pole nikoli BZ, které mají vliv na vypadávátka nebo se pletu?
    hviezdicka - zkoušej z čeho ti to padá líp (každý to má asi jinak, mně třeba celkem funguje šeřík, barevné chlévy na Baha, na noc dlouhodobky jako třeba karafiáty, lískáče, cibule, růže ... záleží co máš). Jinak mně se několikrát potvrdilo, že klíčová je u mě příprava před akcí - výrobny, obří stromy, barevné stáje, na pole to co máš nejvyšší BZ na pohopole - prostě dát všude to, co má nejvyšší BZ tak brzo, abys to sklidila po začátku akce. Pak během akce dávám to, co má co nejvyšší počet BZ za co nejkratší čas a snažím se sklízet a sázet bez prostojů. Volím plodiny také podle toho, kdy budu moc přijít k PC sklidit. Akční se snažím napěstovat za co nejkratší dobu na pidipolích 1x1 s MJS (mrkvovo-jablečná směs) právě proto, abych pak měla volno na pěstování dlouhodobek a dalších věcí kvůli vypadávátkům. Pokud máš dost SH ze stromů, tak je taky celkem dobré pěstovat na Baha vyšší plodiny na pohopolích s SH a vodou.
    Taky je dobrý mít co nejvíc splněnou tu runu na vypadávátka na stromě. Zkoušej a určitě přijdeš na to, jak to dělat abys to zvládala plnit.
     
  5. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    také hlásím hotovooooooo
     
  6. Miluška1975

    Miluška1975 Pisálek fóra

    Taky tuto akci opět nedodělám kvůli vypadávátkům.A to seju na noc dlouhodobky.Už uvažuju,že přestanu hrát.Není to zábava,ale štvanice.Vypadávátek chybí ještě 264 jinak mám vše napěstováno,večer poslední dortíky,ale tolik knížek určitě nepadne.
     
  7. vlak777

    vlak777 Zelenáč fóra

    • Napomenutie za písanie veľkým písmom
    MOHU SE SNAŽIT JAK CHCI,VSTÁVÁM I V NOCI,ABYCH SPLNILA,ALE NEPADAJÍ KNIHY,TAKŽE VEŠKERÁ SNAHA JE K NIČEMU
     
  8. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj alexandrakerulova,
    mjs neovplyvňuje vypadávatká, ale pridáva +2kusy na zber úrody. Udelujem ti napomenutie za nepravdivé informácie. Na zvýšenie BS je CJK-cukinovojablkový koláč, sladká marmeláda z ruží,mrkvový chlieb,velkonočná marmeláda..

    Ktorým chýbajú knihy, skúste si napísať sem - Posielanie a výmena darčekov, určite sa nájde kopec dobrých dušičiek, ktorí radi pomôžu. Prajem peknú hru.

    vlak777, napomenutie za písanie veľlým písmom, preštuduj si prosím Pravidlá fóra
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/9/14
  9. -JankaCa-

    -JankaCa- Pisálek fóra

    Ahojte, neviem, či som niečo prepásla, ale ako môžete mať už niektorí hotovo? Mne chýba 10 koláčov, pričom som tu bola prihlásená každý deň a všetky som zbierala až keď úplne dozreli. Nechápem ako ich môže mať niekto dosť
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nikde přece není napsaný, že musíš za každou cenu všechny dortíky posbírat na 100%. Pokud někdo dal dortíky na plochu ihned po půlnoci a pokropil jej krémy , tak stačilo sklidit dortíky na 50% a ještě by ti něco zbylo.
     
  11. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné poledne.
    Právě jsem sebrala posledních potřebných 10 ks xl dortíků, dodala komiksy a hlásím hotovo. ;)
    Nyní ještě seberu další dortíky, až mi vyrostou do xl a budu spokojená.
    Jsem zvědavá, copak se mi vyklube z tajemných stájí. Na ploše mám zatím 2, víc volného místa zatím nemám.
    Pěkné odpoledne a hodně zdaru při plnění úkolů.
    Madulka_cz
     
  12. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Hotovo,čekám na správce konírny,potřebuji ježka :)

    farma 94 - bahama 201 - trh BC
    listopad 2010
     
  13. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    tak po tom mém nezdaru na kole štěstí,jsem dostala docela chuť na ty nádherné dortíčky,hold sladké je sladké a někdy by se člověk mohl utlouct.....,tak za 6 hodin je sklidím a dodám i rebarboru a vše je hotovo,akcička moc fajn,byla to sice výzva a stále je ,protože mám jen 628 komiksáků,ale snad budou padat xD
     
  14. zbynda70

    zbynda70 Pisálek fóra

    bože bosse,dej at mi padá více knih,sázím sklízím imervere,ale nestačí to,napěstování jsem stihl v dobrém čase,ale padání knih nelze ovlivnit,tak za 7 dní usilovné práce odměna v podstatě nulová,protože to nejzajímavější mi není dop=řáno,příště komiks vynechám,nestojí to za ten čas,nazdárek
     
  15. -JankaCa-

    -JankaCa- Pisálek fóra

    kaolín11, do štvrtej úlohy je treba dodať koláče v hodnote 175 000. Keď nechám koláč dozrieť úplne do maxima, tak má hodnotu 100. Každý deň som sa prihlásila a prvé tri úlohy mám splnené a aj napriek tomu mám 165 koláčov, takže, keď som ich nechala dozrieť, tak mám protihodnotu 165 000. Preto sa pýtam, ako je možné, že má niekto tú úlohu splnenú. Kde zobrali tých 10 koláčov? Nejde o dozrievanie koláčov, ide o to, že ja nemám ani aké dať na plochu. Možno som niekde na nejaké zabudla, preto sa tu pýtam ostatných hráčov
     
  16. dibla

    dibla Pisálek fóra

    Ahoj, jsem dost znechucená, cukcaků jsem měla víc než než bylo zapotřebí ke splnění úkolu ale
    protože jsem je přeplnila o 150 při posledním plnění, tak se mi tento úkol uzavřel. Nejen, že jsem nedostala žádnou odměnu, ale ani nemám přístup ke splnění posledního úkolu. A nikde jsem se nedočetla, že musím cukcaky splnit na přesný pičet a ne přeplnit. Můžete mi poradit co s tím? Zdá se mi to neseriózní. Zdeša
     
  17. luba9

    luba9 Perspektivní autor

    Tak komiksová akcia komplet ukončená. Prajem všetkým úspešné splnenie akcie.
     
  18. drobecbobo1

    drobecbobo1 Aktivní autor

    Pekný, u nás sviatočný deň, milí farmári :)

    Akciu idem naozaj zvoľna, mala som aj iné, pracovné, rodinné a školské povinnosti a tak som sa na farmu prihlasovala len kvôli zberu, v piatok som sa na net dostala len večer a to isté aj včera. Dopestované mám však všetko, veľmi pomáha 8 hodinový čas aspoň jednej akčnej plodiny. Stav komixov som nekontrolovala, ale predpokladám, že už ich mám všetky, alebo mi chýba len málo, takže by som to mala dať. Na ploche mi dozrievajú Cupcake, takže stojím na 4 úlohe.Po ich zbere to už ale pôjde rýchlo. Odmeny som nejako neštudovala, ako vždy, ide o princíp akciu splniť. Všimla som si ale riadok do neba, čo sú ďalši BZ k dobru, nakoľko dekorky sa do lišty zmestia, ale nie je z nich žiadny osoh.

    Prajem aj Vám, nech sa Vám úspešne darí pri ukončení akcie a nech máte krásny nielen dnešný deň, ale celý týždeň.

    Vaša farmárka drobecbobo
     
  19. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj -JankaCa-
    mala by si mať 195 ku dnešnému dňu( nazbieraná protihodnota nemá byť 175000 ale 17500). Nemohlo sa stať že by si si 1 deň nevybrala od bambulky? Ak si naozaj nezabudla, tak prosím kontaktuj hernú podporu- Ako kontaktovať hernú podoru.
     
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Tak ja hlásim hotovo.Už len čakať čo sa mi vykľuje s tých tajných ktoré už zrejú.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.