FARMERAMA komiks #5 - Bouře (10.9. - 16.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 9/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak po ranní sklizni karafiátů se to pohnulo i s knihami a jsou konečně hotové. Teď počkám do večera na poslední dávku cupcaků a bude hotovo :).

    balónkové květy: 17 767 / 17 500 ( chybí 0 )
    obrovská rebarbora: 7175 / 7000 ( chybí 0 )
    komiksová kniha: 1028 / 950 ( chybí 0 )
     
  2. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Dobré ráno, u mne knihy dopadaly po ranní sklizni , v 19.30 bude hotovo :). Držím pěsti vám všem aby to nalítalo..
     
  3. prozinek

    prozinek Zelenáč fóra

    Tak pěkný, balkónový květ na malých políčkách s mrkvov-jablečnou, měla to být poslední sklizeň, abych měl hotovo a nezapočítalo mi to bonus +2 :(
     
  4. dadunek

    dadunek Aktivní autor

    Po ranní sklizni vyskály poslední potřebné knihy a večer bude hotovo.:)
     
  5. cassandravega

    cassandravega Perspektivní autor

    Poslušně hlásím HOTOVO. Akce nevybočila ze standardu "komiksů" (i sám žánr nic moc) takže čestně splněná akce. Poděkování patří všem mým sousedům a přátelům . díky za podporu v podobě padátek :D
     
    Naposledy upraveno: 15/9/14
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hotovóóó´!!! Kdo dával Cupcake hned po půlnoci a řádně pokropil krémem, tak může bez obav sklízet.V této době už jsou ve 3 fázi ! Takže pokud jste dávali Cupcake i z úkolů a teď máte na ploše všech 30 kousků, tak vám ještě zbude 17 L Cupcaků.;)
     
  7. 8888milda

    8888milda Perspektivní autor

    ahoj,taky jsem včera zjistila,že mi chybí asi 250 knih,jedina rada je dát tam velká pole,voda hnůj a SH,,vypadlo mi hned 30 kousků knih,,,,sice me to spolkne spoustu SH,ale nedodělat to???to by byla wostuda,,,,,,,,,,,,,držim všem palce,,pa;)
     
  8. majce38

    majce38 Vycházející hvězda fóra

    Basted23, já si ještě pidipole nechám, mám na 12 hodin funkční MJS, tak ji využiju na krátkodobky do stodoly a změnu udělám až večer. Knížky mám už na obou farmách v dostatečném množství, tak ať ti padá i na druhé farmě !
     
  9. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Hezký den všem,
    já vím jedno, že dnes večer dodám potřebné cupcaky, vše naházím, akci ukončím a zítřejší po půlnoční cupcaky od bambulky mi mohou být ukradené, jelikož je už na plochu nedám. Raději se vyspinkám.
     
    Amalka1070 tohle ocenil(a).
  10. Adush96

    Adush96 Rádoby autor

    Tak já jsem dost pozadu nejvíc starostí mi dělaj ty knihy :/

    Balónkový květ: Mám 7207. Ideální stav 13965. Plním na 51,6% Hotovo 41,2%
    Obrovská rebarbora: Mám 6774. Ideální stav 5586. Plním na 121,3% Hotovo 96,8%
    Komixová kniha: Mám 557. Ideální stav 758. Plním na 73,5% Hotovo 58,6%
     
  11. Filipov

    Filipov Pilný autor

    Vše napěstováno, chybí ale ještě 99 knížek.
    Tak snad do zítřka napadají - všade rostou karafiáty a na baha citronová tráva.
    :D :D :D
     
  12. Babrlinka1

    Babrlinka1 Rádoby autor

    Tak mám hotovo ještě se nechám překvapit co přinesou stáje
    děkují sousedům za pomoc s vypadavatkami akce pohodová,dortíky nádhéra
     
  13. hviezdička

    hviezdička Rádoby autor

    A ja ako vždy, zasa skončím :( na vyskakovačkách....
    zasadila som poslednú várku obrovskej rebarbory, a úloha by mohla byť popoludní o 16,00 skončená... avšak vyskakovačiek mám momentálne iba 320 ks ... takže ako posledných niekoľko úloh, ani táto nebude dokončená ... neviem ako to to robíte vy ostatní, ale ja to po tejto úlohe už asi vzdávam...
     
  14. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    Za tři hodiny dozrají poslední potřebné cupcake, rebarbora i knížky už jsou v plném počtu nachystané, takže odpoledne už se budu jenom těšit co vypadne ze stájí - kéž by tam byly chybějící žabičky ;)
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja si počkám do obeda kým sa mi dorobia koláčiky a bude vymaľované.Len som zvedavý akými tajnými sa budeme môcť pochváliť.Lebo to býva že nám vždy dajú také ktoré sú nám na dve veci.Na nič a na .
     
  16. minutka10

    minutka10 Aktivní autor

    Napestované mám od včera rána, dnes napoludnie budú aj tortičky všetky, len mi chýbajú ešte komiksy - 91 ks, ale ráno to bolo ešte 182, tak snáď to za tých zostávajúcich 28 hodín napadá.
     
  17. zuzanka_g

    zuzanka_g Zelenáč fóra

    vobec sa mi neda uz dva dni prihlasit do rubaniska a na bahamaramu...nevie niekto, kde je chyba, dakujem...akcia takto definitivne stratena
     
  18. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    Tak já hlásím HOTOVO, akce splněna na pohodu

    Balónky: Mám 18047. Ideální stav 14105. Plním na 127.9% Celkově hotovo 103.1%
    Barbora: Mám 7885. Ideální stav 5642. Plním na 139.8% Celkově hotovo 112.6%
    Knihy: Mám 1310. Ideální stav 766. Plním na 171% Celkově hotovo 137.9%
    Dortík: Mám 17500. Ideální stav 14105. Plním na 124.1% Celkově hotovo 100%
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  19. mousicka

    mousicka Guest

  20. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    Tak s těma knihama to u mě nakonec nebude tak hrozný. Chybí mi jich už jen 51, tak je to v pohodě. Pěstuju do stodoly svízel a docela to z něj padá. Dortíky rostou od rána, takže hotovo bude dnes večer, nejpozději zítra ráno. Jsem fakt zvědavá na ty tajemné stáje. Kdyby mi tak aspoň jednou chtělo vypadnout něco hodnotného ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.