Farmářský pohár (13.6. - 14.7.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Farmářský pohár ::..

    [​IMG]

    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • dle souběžných akcí
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dlouhodobá akce, nevím, jak teď budu týden stíhat, jsem na dovolené :p
     
  3. brutus2

    brutus2 Rádoby autor

    Vyheňme si rukávy a ať se kola komjanů nezastaví! Jdeme na to!
     
  4. 41dedek

    41dedek Pisálek fóra

    Mám dotaz, to už do konce Sezóny nebudou žádné sezónní odměny nebo jsem je přehlédl? Díky
     
    babina51 a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj 41dedek
    Jelikož je toto akce na celý měsíc tak tam body do sezóny být nemohou ;) kdyby jsi body získal po skončení sezóny, byly by ti k ničemu.
     
  6. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Jdu na to a už se těším ;). Pokud se za dobu všech akcí nic nesemele, měla bych i tuto akci dotáhnout do zdárného konce ;).
    Tak uvidíme a hurá do toho :).
    Hodně štěstí všem ;)
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To zas bude adrenalin! :wuerg:xD
    Opravdu by to nešlo nějak vylepšit?!? Pravěká varianta této akce byla mnohem lepší a zábavnější!8)
     
  8. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Ahoj,jdu do toho.Je to tedy na dost dlouho a těžko říct,co se bude dít. Nechám tomu volný průběch a snad dojdu k cíli...;):)
     
  9. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Jo, rybaření tu už dlouho nebylo. Adrenalin to bude. Akce mi zasahuje do celé dovolené. Uf, uvidíme, řekl slepej a šlápl do h...a. :p
     
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Moja obľúbená akcia a vcelku vydarená je zase podmienená plnením iných akcií.Tak,ako aj vikingské hádzanie sekerou.Všetky dobré akcie potrhajú,alebo prerobia na nezmysel a dajú akcie,pri ktorých ma prechádza trpezlivosť.No,skúsime a uvidíme,dúfam,že budem vyťahovať len samé marlíny! ;) Tak nech sa vám darí!
     
  11. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    zatím jsem to moc nepobrala, tak uvidíme, přijde mi to nějaké překombinované
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zatím jsem nic nepromeškal :D, potěšila změna ve FAQ, lovím jen čudličky, 1x chobotnice. 8 perel získáno.
     
  13. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Jak je těch akcí najednou tolik, chci se raději ujistit, že mi zase něco neuteklo... V současné době můžu vybírat 3 bedýnky. Je to maximum nebo někdo máte otevřeno víc?
     
    babina51 a kutilka70 tohle ocenili.
  14. Vanda

    Vanda Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    áno, spolu 4 debničky z 3 bublín nateraz môžeme vyberať:)

    upload_2024-6-15_12-44-29.png
     
  15. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Pěkné sobotní odpoledne všem. Tak tady jsem něco prošvihla, vrhla jsem se do dvou akcí Chyť mě!, Kočičí mánie a šlechtila tygry,
    u této dlouhodobé akce jsem si ani nepřečetla FAQ, říkala jsem si času dost, vždyť je až do půli července, takže asi o kolikpak jsem přišla bedniček?, no snad to doženu.

    Edit:
    Hlavně, že jsou lepší odměny u řad na magickém stonku (jaképak asi byly ty původní?).
     
  16. benjik95

    benjik95 Pisálek fóra

    prosim mam dotaz jak se dostanu k bedynkam fotbalova noc her dale k vysila farmerama a srdce moře nevim si rady moc prosim poradte za radu předem velke diky
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    No,na jeden stonek už by bylo!
    [​IMG] :)
     
  18. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Ahoj,
    jsem asi zmatená, akce srdce moře zřejmě ještě neprobíhá, aspoň jsem nic nenašla.
    To znamená, že kotevní žeton nemá cenu teď hledat.
    Je to tak?
     
    babina51, sovicka64 a evainfo tohle ocenili.
  19. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Taky už se dostane na řádek a za chvíli se bude lovit dál :)
    [​IMG]
     
  20. Vanda

    Vanda Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    benjik95., -družstvo-

    momentálne prebieha len akcia Chyť ma, ostatné sa budú konať postupne až do 14.7.2024, sledujte oficiálne oznámenia

    upload_2024-6-15_15-26-38.png
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.