Farmářský expres / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 27/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Sósedka, nejsi jediná, kdo kouká jak jojo, že ostatní mají tolik už vrácených tajemných stájí... jedno je fakt, zapomínám po 60 minutách vyzvednout a vložit další... a ještě jsem si akce všimla se zpožděním...
    Teď jsem si ověřila, střídám tlačítka, takže na Farmě v liště 3 ks k odtajnění a na Baha v liště 3 ks k odtajnění... momentálně naplněn další vlak... kde mávám žlutým ovčím střižnám.

    Přiznávám dopředu, že 1 FL za okamžité dokončení mi je líto.
    Znám svoji Farmu, je to škrt, takže za další lištovky vyplácat FL se mi nechce 8)
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Pro mě je i 1 FL vzácný, neurychluji, začínají se mi množit oranžoví mravenci a činčily asi končím ;).
     
  3. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Přeji Všem krásnou neděli :)
    Taky už začínám brzdit, neb čeho jsem se chtěla zbavit jsem se už zbavila :p
    Farmářský expres je jediné, kde celkem ráda pustím chlup :music:
    Podivuhodné výběhy a stromy už nekupuji vůbec, jen střádám z akcí ;)
     
  4. kamienka

    kamienka Aktivní autor

    Pre mňa tiež úspešná akcia, ružové kraby a žeriavy predsa len prišli :inlove:
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak jsem se zbavil dvou žlutých výroben

    Screenshot_2.png Screenshot_3.png
    Jejich počet každé se blížil k 500 ks, takže jsem tento expres trošku uštval ;)

    Fajn hru pezt
     
  6. -bobča-

    -bobča- Pilný autor

    Světe div se - konečně se mi podařilo - získala jsem výběh ocelota a v akci jeskyni WENDIGA- konečně se podařilo a zadařilo
     
  7. goro19

    goro19 Pilný autor

    Také nevidím důvod rvát do této akce floreny. To by musela ta nabídka Expresu vypadat úplně jinak.
    Zřejmě budu příště všechny ty oranžové červenky, morčata, činčily, mraveniště, zebry ... posílat zpátky.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Myslím že se to celkem vyplatí.
    Z 26 kusu položených na plochu jsou 2 - 3 růžové stáje, což je docela fajn.
    Určitě nelituji.

    Fajn hru pezt
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Taky se mi zdá,že expres je lepší než TS. Mlékáren a střižen má každej mraky,tak proč je zdarma nevyměnit, za lepší stáje!8)
    Teď už posílám pouze obyčejně,pokud si vzpomenu.Většinou mě nato upozorní chytrá hláška,že náklad je v liště!:)
     
    Naposledy upraveno: 25/10/22
  10. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Přeji všem krásný nedělní večer. Mám taký malý dotaz. Když pošlu v expresu těsně před koncem akce chlívky, přibyde v liště ještě tajemná stáj, anebo odeslané chlívky zmizí v propasti datových dějin? Teda ne že by mi těch žlutých mlékáren bylo zas tak nějak moc líto ... :D
    edit: díky Skali :)
     
    Naposledy upraveno: 24/10/22
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    radyn.m - ahoj, nemusíš se bát, vláček ti ještě náklad vyklopí do lišty ;)
     
    -Jara05-, moncicak7070 a radyn.m tohle ocenili.
  12. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak jsem se zbavila všeho žlutého, to mě potěšilo. Je to taková hloupost, ale mně ty žluté mlékárny a podobné vzácnosti v liště hrozně vadily.
    Oplátkou jsem dostala jako všichni vícero oranž.mravenišť nebo zeber, ale objevila se asi tak na každých 10 oranžových 1 růžovka. Plus nějaké červené. To je docela výnosné, když si člověk uvědomí, že ta žlutá šepleť je úplně zadarmo, jen z kola.
    A oranžové opice jsem sice úplně nepotřebovala, ale třeba oranžové surikaty nebo vážky určitě užiju.:) Zkrátka mně expres připadá fajn. Akorát to zadávání je dost otravné. Když se neurychluje, tak 1x za hodinu to nevadí, ale po minutě to zadávat znova a zase znova...:sleepy:
     
  13. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Ahoj, tak za mě absolutní spokojenost, pár jeřábů, růžové pandy 3x, růžový krab 1x, 1x růžový velbloud - ze 2 ploch, na farmě růžoví králíci, růžoví chameleoni a oranžové činčily, sokolové a morčata... Skvělé, že šly získat jen vyšší vylepšení a za žluté chlívky nebo výrobny - za mě spokojenost...
    Prima hru a kdo ještě čeká na svůj tajemný náklad, tak hodně štěstí
     
    Naposledy upraveno: 17/11/22
  14. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Celkem jsem vypravila 120 vláčků, nedávala jsem tam nic jiného než žlutou stříhárnu ovcí, ale stejně jich ještě 70 zůstalo na další expres. Co z tajemniček bude uvidím až je dám na plochu, ale snad budu mít štěstí a nějaký zajímavý chlívek se ukáže.
    Přeji pěkný den.
     
  15. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Za mě spokojenost. Zbavila jsem se všeho nepotřebného - u některých zvířat jsem poslala i oranžové stáje - tam kde mám více červených, nebo růžovek. Teď mám zásobu oranžových činčil, sokolů, červenek , žiraf a nosorožců. Alespoň nasyslím zvěř do stodoly, díky pauze s hraním, ji mám docela prázdnou. A příště je můžu poslat zase na cestu. Největší radost udělala růžová krabí stáj a vrána. Ani jednu jsem ještě neměla. Stejně tak červené bloudy a včelí úl.
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Potom co předvedl RT na bahamce v žádném případě vláček nestrhám. A jak sem tak koukal na kvalitu obsahu,když zapomenu něco poslat,nic se nestane.
    Takže papa chobotnatče a plav zase někam jinam!o_O
     
  17. barca279

    barca279 Vážený autor

    nezaujimave stromy,takže tento expres ignoracia aj ked je tam čo nahadzat odpad z lišty
     
  18. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Vlaku došlo uhlí i když dřeva je dost,ale nabídka nezajímavá takže vynechávám.Snad příště.
     
    moncicak7070, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já to neřeším, i kdyby tam bylo něco zajímavého, budu v práci bez přístupu a po práci budu spát, abych zase do té práce vstala, takže mi tak nějak nevadí, že mi expres ujede... Ale dvacátého prvního mám volno, tak pár nakládek zkusím, žakarandy XXL bych nějaké uvítala ;)
     
  20. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Mi chybí takovejch stromků že určitě pošlu. A třeba jen proto abych z lišty vyházel xl ořešák a javor atd, kterých mám i 50 kusů z kola.