Farmářský expres / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 27/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    tentoktát mě nabídka vláčku neoslovila - nepotřebné pošlu a nepotřebné dostanu - aspoň jednu novinku tam mohli dát
     
    dasa1143, sabma411 a jana151049 tohle ocenili.
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Tak to já jsem zase rád, že tam žádná novinka není, kam to mám furt dávat, že :p
    Takže nějaké vlaky pošlu třeba dostanu nějaké čerstvější stromy, za ty starší.

    Fajn hru pezt
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Wolemie XXL na prvni pokus doma a k ni dvouslivak, ktery jsem mela taky jen jeden... takhle se vsech tech nemoznych stromu v XL provedeni snad ani nezbavim - dobryyy! :D
     
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Zbavuji se xl stromů, ani nevím, za co to měním ....:oops:
    Budu si to muset přečíst, vyházela jsem vše tajemné, je co posílat... z kola mám 222 xl javorů cukrových ....
     
    -Jiřulka- tohle ocenil(a).
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Je vidět, že i ve světě RT je osvěta, ze zlatých tajemnic dnes roste jen mýdelník i obyčejný :p není nad hygienu a 3R;)
     
  6. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Mne už 3x hodil strychinínovník (opičí pomer.)!Ten sa hodí.
     
    Naposledy upraveno: 12/9/20
    davidson00, Pitrýsek47 a matlafous123 tohle ocenili.
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    MatysekKamilek 222 cukrovych javoru v XL je ti tak trochu.... vis k cemu, s jejich hodnotou? :D
    Strom. kapradi v XXL uz mam nekolikrat, tak ted jeste ten lahevnik (tomu se ke me teda nechce).
     
    MatysekKamilek, -Kuteno- a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  8. barca279

    barca279 Vážený autor

    vlak tentokrat sklamal,žiaden strom a ktory by som stala,xl som pomenila ale nič z toho par rambutanov .a inak sa naskytuje otazka,ak by neboli v hre xl stromy a žlte stajne čo by sme davali do vlaku?nebol to nahodou v dalekej minulosti plan RT ?
     
  9. raddre

    raddre Baron fóra

    tentokrát vynechávám, nemůže mi přinést nic co nemám a při mém štěstí se mi vrátí to čeho jsem se chtěla zbavit, děkuji nechci
    matlafous123 nesmutní, jeden Ti hned co to bude půjde daruji
     
    davidson00 a matlafous123 tohle ocenili.
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    raddre Dekuji :inlove: ale porad jeste bojuju, tak doufam, ze nebude treba a z pod nejakeho zlateho listu na me prece jen vykoukne :)
     
    raddre, davidson00 a satelit tohle ocenili.
  11. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Taky se pokouším o ten flaškovník,mám jen jeden a flašek není nikdy dost. ;) Ale hlavně chybí Pouterie a Elliotovo borovice,ta je mezi novými TS,tak snad budou někdy v sezóně. Mongongo konečně dorazilo.
     
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Tak čo mi doviezol vlak tak by som už mal s nich džungu.Sadím po 4 kusy a s tých 3 myrhovníky.To už nie je pravda.Anona žiadna o tej môžem asi snívať ani xxl papradový.Musím sa tých teraz zbaviť a poslať na reklamáciu že tie som nechcel;);).
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Jako jediny, ale uplne staci, protoze plochy nemam nafukovaci a kdyby se jeste zadaril kamarad navic, pujde tam, kde stesti spalo ;)
    -Kuteno- Mam 2 XXL kapradiny navic, takze kdyby se ti nezadarilo, mas ho u me.
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Kuteno: sháníš anonu šupinatou? dodám i v XXL provedení.
    Co to tam máš matlafousko, nejde mi otevřít obrázek :)

    Dnes má vlak poruchu, dám samé XXL stromy na zlato a přiveze mi obyčejné, kterých mám mraky. Obyčejné bych bral, ale ty novější. Vím, že nezáleží na provedení, stačí i nižší, ale co s nimi v liště, tak zkouším. Mýdelník stále vede.
     
    matlafous123 a DANKA722 tohle ocenili.
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Pitrýsek47 nie anonu šupinatú,ale v cz je to láhevník ostnitý a u nás je to anona.
    matlafousova uvidím či mi ich vyložia ešte je fúra času.Mám čo ešte nakladať.
     
    matlafous123, Pitrýsek47 a Peto121 tohle ocenili.
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Kuteno, Aj, aj tak to velký rozdíl, díky :D lahvinku nemám ani jednu :)

    Edit: Jéé beruško, díky, pokud ho ještě expres nepřiveze tak se rád ozvu, určitě v ní bude dobrý mok ;)
     
    Naposledy upraveno: 12/9/20
  17. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Pitrýsku,lahvinky mám 3 a to jsem hnusný abstinent :( pokud půjde,jednu ti šoupnu při darování přes plot ... klidně do mne kopni,abych nezapomněla :)
     
    DANKA722, matlafous123 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..bóže vlak, ešteže píšete, idem slona zase vypraviť, ani to neodtajňujem, nechám TS v lište, možno o 4 mesiace vyrastie ten nový xxl na baha?.., zbyročných xl po 520 ph mám ešte zo tisíc-.-, už to nikto nechce späť ani za 1 fl:music:;)
     
    GordonSargent, -Kuteno- a matlafous123 tohle ocenili.
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    matlafous123: vím, naprosto přesně .... k ničemu... Takže posílám 3 x xl z TS + 3x xl javor .... vzhledem k tomu, že neodtajňuji, ani neurychluji, moc toho vláček neodveze....
    Radši lítám po lese .... houbičky rostou!!!!
     
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pitrýsek47 Jukla na me z krovi do dalsich vlacku konecne ta flaska pro abstinenty ;)
    berkaKolchoznice Pred chvili ctu nove prispevky, ted vyjedu nahoru, abych zkopirovala pitryska a rikam si, ze jsem u tebe videla prve urcite jiny podpis... tak na to ziram a ona to dovedla s pomoci astrid888 k naproste dokonalosti a prevlika se tady nestyda za pochodu. Hezky! ;)
     
    Peto121, Y_n_O a Pitrýsek47 tohle ocenili.