Farmářská výuka na ostrově (22.8. - 28.8.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/8/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    INČUČUNA1959, Kudrnová a babina51 tohle ocenili.
  2. prcina1

    prcina1 Zelenáč fóra

    Prázdniny za chvíli zkončí, tak všichni na startovní čáru!
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Asi se do akce pustím, +1 z výroben je dobré ;)
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jako obvykle budu pěstovat akční květinu jenom na hlavní louce,probouzet budu za SK!
    Akční plodiny bude potřeba 2.665 x 4 = 10.660 ks
    Konví: 169 x 4 = 676 ks
    Mango: 340 x 4 = 1.360 ks (možné odečíst 200 ks)
     
    Naposledy upraveno: 21/8/24
  5. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj také do akce půjdu,ale kam se dodává mango,to jsem nenašla:psorry už jsem to našla...
     
  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    papulice - mango bude vyžadovat činnost sklízení

    upload_2024-8-21_10-35-37.png

    Přeji hezký den
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nějak jsem nepochopila, proč se to jmenuje výuka na ostrově, když se pěstuje na farmě. No nic, akci se pokusím splnit, jako všechny ostatní...
     
  8. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Plnit určitě budu. Řádek se hodí ;)
    kaolín11 díky za výpočty :)
     
  9. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

  10. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jo,to jsou. Akci pochopitelně jedu. Přeci nevynechám možnost vzdělávat další zvířátka.
    Takže zítra na startu,zahradníci!!!
     
  11. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Do akce se pustím,jako do každé jiné,přeji všem farmářům,at se vám všem daří moc děkuji za výpočty :);):)
     
  12. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Nojo, prázdniny končí a hurá do školy. Máme tu výuku. Do akce každopádně jdu - příprava je již vykonána.
    kaolín11, díky za výpočty.
     
  13. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, tak i já se do akce pustím, jako obvykle ;). Také budu pěstovat pouze na hlavní, SK je dostatek, tak budu probouzet zvířátka tímto způsobem ;). Řádek do stonku se mi líbí a nesmí chybět do sbírky :). Ostatní odměny jsou také fajn. Zítra začnu o něco později, ale i tak si myslím, že je jedno, pokud budu mít skluz cca nějaké 2-3 hodinky :D, času na akci je plno ;).
    Všem, kdo se do akce pustíte, přeji ať se vám daří ;).
    A samozřejmě děkuji kaolín11 za výpočty :).
    Hezkou středu a ahoj ;)
     
  14. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Pěkné středeční odpoledne všem. Jéé, jsem ráda, že nemusíme pěstovat a chytat padátka na ostrově (SK to zvládne), řada na magický stonek je fajn, i když jednou za tři dny a bude chvíli trvat, než ho spustíme, protože nejdříve budeme muset vyčerpat pluskové dekorky. A samozřejmě body a žetony do sezóny. Přeji úspěšnou vyúku a děkuji kaolín11 za počty.
     
  15. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Hezké odpoledne! Do akce jdu,nevynechávám.Řádek super a další do sbírky.Odměny taky fajn.Výuku mám ráda.
    Děkuji za výpočty.:)Ať se všem daří, kdo se do výuky pustí.;)
     
  16. albína1927

    albína1927 Perspektivní autor

    Do hry se pustím , ale není mě jasný co znamená u zvířátek třeba paprika ,ananas atd . Uvidím až zítra začnu :oops:8)-.-nějak to dopadne ?!!:p
     
  17. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Také použiju SK,takže Deštný se bourat nebude.Občas se zapne i sklerozomat,díky za výpočty.
     
    Naposledy upraveno: 22/8/24
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    albína1927 - zdravím, ty obrázky neznamenají nic. S každým levelem výcviku se mění mění. Je to jen grafická záležitost ;)
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nakonec dávám pauzu, ani jsem nezasela ;)
     
  20. 14087

    14087 Hrabě fóra

    SK mám málo :p tak že budu pěstovat na obou.. tak úspěšný start a dokončení :) a děkuji za výpočty, snad nezapomenu být včas na tom startu :p