Farmářská výuka na ostrově (19.7. - 25.7.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 18/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    honem dokončit akci musím letím
     
  2. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Zatím vyčkáváme co bude dál. Vše se určitě dozvíš včas v oficiálním oznámení

    Přeji fajn hru
     
  3. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Díky,dnes asi nemá cenu něco řešit,tak jen sklidím a počkáme na zítra.
     
  4. Spozy

    Spozy Pisálek fóra

    No je fajn, že už zase fungujem. Jen mě ten jeden den bude chybět k dokončení...
     
  5. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Spozy - neházej flintu do žita ještě nevíme jak to vše dopadne

    Přeji fajn hru
     
  6. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Tak jsem to taky zvládla :music:
    [​IMG]
     
  7. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    hmmmmm tak akci asi nedokončím .... anebo to bude hodně moc těsné ... to už je po několikáté co jsem kvůli problémům RT nedokončil akci ... ach jo
     
  8. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Zachovej klid, oni s tím něco provedou.
     
  9. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    zachoval jsem klid použil SH a dokončil xD
     
  10. -.doktor.-

    -.doktor.- Pisálek fóra

    koukám, že nemožnost se přihlásit do hry nebyl jen můj problém. tak teď jen jak se k tomu hra chlapácky postaví. těch více než 30h mě k dokončení hry asi nezachrání, ale za pokus to stálo. no uvidíme .....:(
     
    Sheron11 a -Jara05- tohle ocenili.
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Veškeré aktuální informace o prodloužení akce, zpětném připsání dárků a zveřejnění informací o nových akcích najdete v oficiálním oznámení. ;)
     
  12. dorotea14

    dorotea14 Rádoby autor

    Taky jsem zvědavá, zda nám nějakou hodinu přidají, nešlo to víc jak 24 odin a ty žádným superhnojivem nedohoním
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem měla naštěstí hotovo už v neděli. Sice mě to také stálo bonus 200% do diamantu, nějaké SH a vrtulky, protože vehikl zamrznul, ale na pohopolích jsem to dopěstovala mimo pracovní proces, protože jsem věděla že se na farmu nedostanu včas. A o nějakém útoku jsem ani nepřemýšlela. Lovím, když mám čas, tak na maximum, s jediným řádkem, pajdátka, pak pokorně pěstuju akční plevel. S vodou, hnojem a MJS, to musí mít každý v dostatečném lvl takzvaně v paži...
     
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Myslíš,že sedeli so založenými rukami pri káve? Môžeme byť radi,že to bolo 30 hodín a nie 10 dní. Určite nebolo prvé,čo ich napadlo,napísať,že ti akciu predĺžia,mali iné starosti.
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dorotea14 - zdravím, více informací ohledně této i dalších akcí najdeš ZDE
     
    -Jara05- a ldivacka tohle ocenili.
  16. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Jelikož není ve vyjádření jisté, zda bude zítra čas na dokončení akce (slovo pravděpodobně neznamená, že k tomu dojde) akci jsem s vypětím všech sil dokončil. Ztráty jsou bohužel poměrně velké. >:(
     
    -Jara05- a Y_n_O tohle ocenili.
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem třeba se skřípěním zubů vydala na dokončení akce víkendové nemálo florenů (i když z dekorací), a to žádný výpadek farmy nebyl, jen můj, tohle se stihnout dalo dávno před problémy, když se dívám na tvůj lvl...
     
    -Jara05-, bačkora85 a dasa1143 tohle ocenili.
  18. gormitus

    gormitus Pisálek fóra

    Tak mě chybělo 15 minut ke splnění akce.Stonek je fuč...grrr
     
    ondra_k a -Jara05- tohle ocenili.
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Také nemám hotovo, neb jsem většinu času mimo signál. Chybí mi dodělat 4. stupně u tří zvířátek, tak bych to bývala stihla. Doufám, že akci ještě spustí.
     
    bačkora85, -Jara05- a kytka50 tohle ocenili.
  20. Plea

    Plea Pilný autor

    Chyběly mi pouhé 2 minuty na dokončení poslední postavy a akce se vypla a to jsem do toho hodila nějaké superhnojivo, tak doufám, že se to zapne, jinak budu fakt naštvaná..
     
    ondra_k a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.