Farmářská výuka na ostrově (19.7. - 25.7.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 18/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    dám si pauzu, nebaví ma stále farmu prerábať. SK nemám, nakoľko som ho všetko minula na šľachtenie pri 1SK :D Všade mám chlievy, stromy a výrobne, čo nestíham pri akciách, teraz dopĺňam zásoby ;) A hnoj pri akciách ide za veľmi slušnú sumu, tak si zarobím :p Peknú hru všetkým, kto idete do akcie, ja si oddýchnem doma pri bazéne , knižke.
     
  2. burds

    burds Titán fóra

    Tuhle akci mámráda.Líbí se mi jak zvířátka rostou
     
  3. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Do akce jdu jako vždy, ale jako vždy byla ruka rychlejší než mozek a překopala jsem deštný prales :(. No nevadí, zítra to napravím a probouzet budu také SKáčkem. Naštěstí mám Premium tak není problém plochu vrátit do původního stavu.
    Všem zúčastněným přeji pevné nervy při výchově ;)
     
  4. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hezké odpoledne, do akce jdu a budu se většinově opičit a probouzet budu za SK. Tuto akci mám ráda. Děkuji za výpočty.
     
  5. albína1927

    albína1927 Perspektivní autor

    Do akce se pustím ,ale nějak mě neupoutala .Zase jen pěstování :oops:SK mám dost a tak nemusím nic na baha bourat.Manga mám taky dost.Přeji všem pěknou hru ;):pxD
     
  6. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj všem do akce jdu jako do každé,pěstovat v pralese nemusím na buzení použiji SK.
     
  7. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja samozrejme nevynechavam akcie a tak bude aj pri tejto,len na start sa postavim az vecer. Ideme zaviezt dceru a vnucku domov :)
     
  8. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Tohle bych snad mohla zvládnout i při mém pracovním nasazeníxD. Jdu do toho, mám to ráda:p
     
  9. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Ahoj! Akci mám ráda,je zábavná a pestrá. Tak hurá pěstovat a probouzet! :)
     
  10. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    prosím, květinový řádek je něco zvláštního ?
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Za velmi vhodnou přípravu na dnešní akci,považuji ranní odkliknutí všech řad na stonku!:wuerg::cry:xD
    No nic,jeden řádek naštěstí ještě zůstal.Jenom díky RT,které tvrdošíjně trvá na jeho zařazení v ostatních,takže je naštěstí skoro furt bez jedný dekorky!
    Splnění ohlásím o něco později!:cry:
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  13. Horageus

    Horageus Pisálek fóra

    Sákryš konečně bodově zajímavý řádek a já jedu na dovolenou o_O No zkusím to i přitom zvládnout, počty rostli nejdou nějak závratné a s SK mám taky dost
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zapomněla jsem spustit kaštanový řádky, tak první sklizeň byla za dlouho :p teď už to půjde docela rychle, je toho třeba málo, tak to možná ještě dnes dám, ale budou chybět padátka, ty snad dopadají zítra ráno
     
  15. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Už mi toho moc nechybí, ale nejsou padátka, akci dokončím až ráno ;)
     
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    [​IMG]
    Nikdo další,opravdu nikdo? Tak to jsem asi druhá.:p
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Já už rozpěstovávám :p
     
  19. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    pred chvíľou som prišla z výletu8), nechápem, ako to stihatexD, ale dala som variť huspeninu, takto, nesebevražedne cez noc, kým vstanete, budú aj moje mláďatá...;)
     
  20. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Vážně nikdo další, ani po půlnoci nikdo? Tak to asi vypadá, že jsem opět třetí :pxD

    [​IMG]

    Plán byl ukončit akci ještě včera, ale pokecu s nejlepší kamarádkou z dětství nemohl konkurovat :)
    Gratulka holkám přede mnou a hodně štěstí ve výcviku všem ostatním ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.