Farmářská výuka (9.11. - 15.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som vsetky zvieratka vyskolila este pred vikendom a bosorka dnes rano :) Akcia na pohodu,prave taku som potrebovala lebo cez vikend som na farmu len v rychlosti nakukla,urobila co trebalo a bola som fuc ;):music:xD
     
  2. Bizonka68

    Bizonka68 Rádoby autor

    Hraju v klientovi. Několikrát jsem zkusila farmu zavřít, znovu přihlásit ale nepomohlo to. Chtěla jsem zkusit podporu ale jak na to koukám, akce za pár hodin končí a já stejně nestihnu napěstovat farmářskou taštičku. Ještě k tomu jdu na noční, takže to asi odpískám. Snad někdy příště. Každopádně díky za snahu, za odpovědi.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/11/22
    Lišiak-Vuk a moncicak7070 tohle ocenili.
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Bizonka68

    Vyzkoušej v prohlížeči, já jsem žádný problém nezaznamenal
     
  4. dasla

    dasla Rádoby autor

    Ahoj všem, tak mám tako vyškoleno. Byla to pohodová akce.
     
  5. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    GordonSargent- Tak to je pěkná zásoba. To se u mě jen tak nenajde. A to mám narvaná zvířata všude, kde se dá :cry::cry:
    abych mohla házet do družstva. Tam je jediné místo, kde toho mám hodně xDxD Děkuji všem za rady. Začnu pikolky šetřit a určitě vyzkouším.
     
  6. hansicek

    hansicek Expert fóra

    bude na baha fungovať okamzity zber aj bez remesiel ked pouzijem k 4 dekorkam stonku jesenny festival II-1 (25% pre Baha chlieviky)? , prípadne na farme sú stonky pre 10% zrýchlenie vybraných chlievikov, tak ich kombinácia iba s valentínskym kvetináčom?

    a akcii: hlásim hotovo, stonka stonkuje, z pikolky čarovný klobúk, takže spokojnost, akcia bezstresova na pohodu, bez potreby pretáčať kopec party listkov, alebo investovať tisíce SH - na akciu spotrebovaných 110 SH + 110 RH na rozpestovanie, potom len voda+ hnoj + MJS, bez vyuzitia dodatocnych bonusov

    SKALI: dakujem za odpoved
     
    Naposledy upraveno: 14/11/22
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hansicek - ahoj, 4 dekorace ti dají 80%, takže těch 20% musíš někde dohnat - řemeslo, řádky na magickém stonku (val. květináč 10%, sýrové kuličky nebo vaječný koňak 5% + nějaký stonek/stonky. Pokud vynecháš sýrové kuličky nebo koňak kvůli volnému slotu, potřebuješ zase silnější stonek (10%) - to si ale spočítáš určitě sám i bez mé pomoci)
    Pokud použiješ řádek působící jen na tropické plochy, připravíš se o možnost okamžité sklizně na farmě......
    645. rad- Jesenný festival - Rad zázračných výhonkov II-1 - nedosáhneš okamžité sklizně ( 4 dekorky 80% a pak 25% ze zbývajících 20%) Musel bys použít ještě nějaký další.

    EDIT: použitelné řádky - Zkušený vejcokrášlič (374. rad- Rad zázračných výhonkov Majster maľovania vajíčok), Velikonoce 2012 (4. rad - Veľká noc 2012 - Rad zázračných výhonkov) nebo Chůva (66. rad - Opatrovateľka - Rad zázračných výhonkov). Aspoň jeden z těchto řádků při použití 4 dekorek a řemesel.

    673. řada - Řada na magickém stonku "Májový herní den" (673. rad - Májový herný deň ) - Tento řádek, dává 3%. Když použiješ i ten dožínkový (jesenný festival), tak bude sklizeň v řádu minut, ale stále na okamžitou sklizeň nedosáhneš.


    Edit2:
    hansicek
    - zde je perfektně vypracovaná příručka od Doba:
    Malá příručka pro Postřikovací umění
     
    Naposledy upraveno: 14/11/22
  8. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak končím se stavem - vše hotovo až na ušáka
    Sice zítra stihnu ještě sklizeň před koncem (doufám), protože chci alespoň ty 2 další Marin výběhy + těch 5 florenů :p

    O bednu s neonovkama mi moc nejde a ani o ten závěs. Bednu mám z nějaké minulé akce a továrnu mám na hřišti s pěti vylepšeními - takže u mě je spokojenost
     
    -Jara05-, moncicak7070 a bačkora85 tohle ocenili.
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  10. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Tak jsem ráda, že mám dávno hotovo, jinak by mě asi dnes večer kleplo. Dostat se na farmu v klientovi ale i z prohlížeče bylo od půl jedenácté naprosto nemožné. Ovečky načetly 48% a nic....pět minut, 10 minut, restart nepomáhal, odhlásit se znamenalo se na farmu nedostat. Nakonec se to před jedenáctou podařilo, po aktivování všech bonusů na sklízení dekorek mě zase málem šlehlo, opět nešlo nic, přejít z plochy na plochu bylo téměř nemožné, hlavně dostat se do měsíčního světa sklidit dekorace. Chyběl rámeček, část ploch, lišty. No, tohle už jsem dlouho nezažila a doteď mi nejde rozkliknout spodní lišta ani po restartech.
    V duchu jsem si gratulovala, že mám akci hotovou, za takového nefunkčního stavu bych dodělávat akci nechtěla.
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Bizonka68 - umístit mi nešlo, když mi k umístění něco chybělo, třeba rostliny nebo padátka :)
     
    moncicak7070, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  12. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Skali - děkuji za návod. Uložila jsem si do oblíbených. Až nastřádám dekorace, určitě zkusím.
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tjuklova86 - ahoj, já jsem moc ráda, že tento super návod máme pěkně pohromadě s ostatními " naučnými " vlákny v debatním kroužku. Aspoň to nemusíme my ani hráči pracně hledat po celém fóru. Je to pěkně po ruce.
    Velké díky našim šikovným chlapcům :inlove:
     
  14. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Nakonec jsem vycvičila všechna zvířátka ve všech dovednostech, i když 2 puntíky byly navíc ;) drobné odměny k užitku :music:
     
    smoulinek123 a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.