Farmářská výuka (9.11. - 15.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak Akce skoro hotová ještě chybí poslední levely :) Dlouho jsem sem nic nepsal ale stále hraju.
    Doufám že se všem daří a na dožínky mě tu máte už jsem z půlky připraven :D
     
  2. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    A to když vám vypadne z pikolky pěstitel a postřikovač, tak ho schováte do lišty a použijete až jich je více? Já jsem měla za to, že pokud jsou na určitý počet sklizně, bourat nejdou, že přijdu o ty bonusy.
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tjuklova86 - ahoj, zbourat do je nesmíš, jinak přijdeš o bonusy. Je potřeba odkrývat pikolky na ploše, kde nebouráš a nesklízíš mazlíky kombajnem a můžou tam být v klidu po ruce, až bude třeba ;)
     
  4. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Skali - Toho jsem se právě obávala, že o bonus přijdu, takže je vždy vyplácám hned. Tak jsem opět o něco chytřejší a příští zkusím. Děkuji za vysvětlení.
     
  5. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím a máme hotovo.

    [​IMG]
     
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    tjuklova86, mám to zařízené tak, že piccolo bedny dávám vždy jen na ostrov:
    [​IMG] rovněž i když nějakou + dekoraci dostanu přímo, tak ji tam umístím. Jen si musím dávat pozor, abych dala sklizeň jen obyčejných dekorací. Ještě bych doplnila, chovem jsem se nikdy nechtěla zabývat, tak jsem veškeré manty II a vážky II rozdala, ale když pět zvěřinců a chlívky umístím na jednu plochu tak s bonusy a s tímto množstvím krmiva bych taky na slušný počet vážek mohla dosáhnout.:)
    [​IMG]
     
  7. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Už mám taky konečně hotovo :music: Akce na pohodu ;)
    [​IMG]
     
  8. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Crrr, konec vyučování. Všechna zvířátka absolvovala výuku na plný počet bodů. Pohodová akce i bez dopingu z KŠ. Dodělat všechno na plný počet nebyl problém. Nikam nespěchám - do sudu naházím nezbytný počet pro splnění akce. Na TOPku určitě útočit nebudu. Hezký večer všem.
     
    Naposledy upraveno: 13/11/22
  9. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Vy ste ale šikulky, ja mám doma zatiaľ iba veveričku a omikron:wuerg:,
    tak ale z posledných síl ešte hrám-e :eek:
    a ostatným gratulujem-e
     
  10. deka43

    deka43 Pisálek fóra

    Zdravím , poraďte jak mám probudit zvířata. Všichni spí a nereagují. Díky.
     
    Lišiak-Vuk a -Jara05- tohle ocenili.
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    deka43 překlikni si u nich na 1. level a pak klikni na probudit a dodej požadované položky.
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  12. Bizonka68

    Bizonka68 Rádoby autor

    U všech zvířat mám hotový level 3. Bohužel mi ale nejdou přetahnout na místa, kde by se mohla školit dál. Nevíte někdo, čím to může být? Všeho mám dostatek ale místa, kam se má zvíře přetahnout mi nenabízejí možnost jejich umístění. Je tam např. jen strom. U všech zvířat mám v šedém poli "dokončit".
     
    moncicak7070, Lišiak-Vuk a -Jara05- tohle ocenili.
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Bizonka68

    Je potřeba se řídit požadavky u jednotlivých postav ve spodní části. Pokud má nějaká postava maximální level ve výcviku určité dovednosti již tam nelze umístit. Umisťuj tedy postavy na požadované pole.
    [​IMG]
     
  14. Bizonka68

    Bizonka68 Rádoby autor

    Až do soboty to fungovalo dobře. U žádné postavy nemám maximální level. Plnila jsem postupně, tedy u všech 1. level, pak druhý, třetí mám zatím jen u kohouta. U ostatních postav by mi to dovolilo jen plnit "setí". Než napěstuji farmářskou taštičku, chtěla jsem si udělat ostatní (konví a dýní mám dostatek) ale to tedy nejde??
     
    moncicak7070 a Lišiak-Vuk tohle ocenili.
  15. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Ráno hotovo.
    ...ještě nezapomenout "nasadit" poslední upgrade na továrnu 8)

    Časomíra do konce akce 27 hod.
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Nejde o to jestli máš u nějaké postavy maximální level, ale kolik máš teček u jednotlivých výcviků.
    Kolik máš tedy teček u postav tady v těch dvou polích ?

    Screenshot_1.png
     
  17. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Právě jsem zadal poslední úkol u slečny Myškové a mám taky hotovo.
     
  18. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Ahojte akcia hotová už včera večer, ale keďže som prišiel domov večer po 12 hodinovej šichte tak sa mi moc nechcelo na chat, takže som odklikal poslednú postavu rozdal darčeky susedom a šiel som spať. Ostatným želám úspešne ukončenie akcie. ;););)
     
  19. Bizonka68

    Bizonka68 Rádoby autor

    Někde mám 3, někde 4, nikde nemám plný počet ale ani tak mi nejde zvíře v dané dovednosti cvičit.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/11/22
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Bizonka68

    Hraješ v klientovi nebo v prohlížeči ?
    Pokud máš dostatek potřebných komodit mělo by to jít
     
    cool_b., moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.