Farmářská výuka (9.11. - 15.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dufi40

    dufi40 Pisálek fóra

    uff, už jsem se prodrala alespoň na forum a kde nic tu nic, alespoň zjišťuji, že nejsem jediná, kdo nejede a chyba nebude na mé židli.
     
    Lišiak-Vuk a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  2. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Chtěla jsem hru restartovat, aby šla rychleji, ale když to tu čtu, že některým nejde, tak to raději nebudu pokoušet. Abych se do ní pak vůbec dostala. Zatím nám jde doma bez problémů.
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmáři,
    zjišťujeme, co se děje, problém je nahlášen.

    (já se přihlásila před čtvrt hodinkou a v pohodě - vyzkoušela jsem klienta i web. prohlížeč Edge)
     
  4. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Jsem přihlášená cca. hodinu a akce i hra jedou ;)
     
  5. eksot19

    eksot19 Rádoby autor

    Jedu. Doufám, že vydrží. Dopoledne to fakt nešlo.
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Z jiných lokací nic hlášeno není, tak to vypadá na nějaký problém s internetem (třeba u poskytovatele) ;)
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Skali, já ti nevím, když každý bydlí v jiné části naší kotlinky, internetem to asi nebude. Mně se v GCH hra načetla na 100% a dál nic, přihlašovala jsem se nějak kolem desáté. V Edge to jde.

    Nakonec jsem to doklikala celé:

    [​IMG]
    Tohle zbylo:
    [​IMG]
    EDIT: z pikolky mám křeččí past, bezva, po tom kouzelném stromě z minula je to úplně super :)
     
    Naposledy upraveno: 13/11/22
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    I když daní hráči bydlí v jiných částech republiky mohou mít stejného poskytovatele, nebo využívají stejný uzel pro spojení se servery BP, proto ta zdánlivá chyba s nedostupností hry. V tomto případě někdy pomůže vypnout počítač a restartovat modem nebo router a poté zapnout počítač, někdy dojde k znovu načtení trasy, pokud je nějaký uzel mimo provoz nepomůže nic a je třeba kontaktovat poskytovatele internetu aby na to kouknul.
    Servery BP výpadek neměly.
    [​IMG]
     
  9. eksot19

    eksot19 Rádoby autor

    Takže mám lokálního poskytovatele a ne, internetem to nebylo vzhledem k tomu, že jsem mohla v klidu hrát jinou onlinovku.
     
    Lišiak-Vuk, INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  10. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Nic takového jsem neudělala a hra jede od 11,30, ale stále jsou nepatrné výpadky a hra se zobrazuje prapodivně. Myslím si, že se něco v tichosti opravilo. Hrát se hra v současnosti dá.
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Také mám jen místního poskytovatele, ale jak jsem psala, nešlo to jen v GCH, v Edge jsem se přihlásila bez problémů.
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj eksot19

    To záleží kde servery dané onlinovky sídlí. Pro spojení z daným serverem se využíval jiný uzel a tudíž to šlo jako ostatní internet také.

    polacka

    Poskytovatel se to snaží nebo to opravil, protože dostal podnět od někoho jiného

    Prostě nějaký uzel na cestě k serverům BP měl výpadek a daný provozovatel sjednal nápravu, nebo se o to snaží. Popřípadě dochází k přesměrování.

    Y_n_O
    Tam bude problém asi někde jinde ;)
    [​IMG]
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Teď, když jsem se vrátila z obchodu, už hraju v GCH. Někde byla myška klička obezlička. Já si nestěžuju, jen jsem napsala, co se dělo u mne ;)
     
  14. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. S touto akcí se nějak couram, ještě dopěstovat akční pro jednu postavičku a bude hotovo. Dnes jsem dala na plochu pár pikolek a huráááá mám florenový strom a postřikovací umění ( už moje páté ) radost veliká:D Má někdo vyzkoušené, když použiju všech pět postřikovačů, budu mít chlévy hned po krmení hotové?;)
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tykadlo - ahoj, stačí 4 (80%), ale k tomu musí být ještě řádek 5% a dvě řemesla (15%). Když máš 5 kousků postřikovačů, budeš mít okamžitou sklizeň :)
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    tykadlo
    Ano,při použití pěti postřikovačů,máš chlévy ihned hotový. Hlavně je dobré se nato pořádně připravit.
    Diamant: 200%,100%
    Zlato:100%
    Dekorace: pěstitel,kukla,pán ohňostrojů
    Řádek: podzimní festival II,hlavonožčí jesle,(možná i další)
    Dále,obětovat nějaké ty pártylístky,ať to stojí zato!!:)
    Ikdyž stačí postřikovačů 4 kousky,je lepší a efektivnější použít kusů pět!;)
    Pak to můžeš ve stodole mít třeba takto https://1iq.cz/img/j3zDM/rBZQ7.jpg
    A to jsem to vyzkoušel pouze jednou.Na bahamce jsem promrskal všechna zvířata,na farmě až na pár kusů také.Pokud máš zvěřince,tak použij také,přibejvá to pak jedna radost!
     
  17. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    můžu se prosím zeptat co je to ten postřikovač, díky
     
    Lišiak-Vuk a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  19. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    kaolín11 : díky
     
  20. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Skali , kaolín11 - Děkuji za info. Mám i 8 pěstitelů a bonusy do slotů také. Ještě juknu na ty dekorace a řádky, určitě protočím nějaké párty lístky;) Teď musím ještě zapracovat na krmivu, aby to stálo za to:D turbomlýn maká jak divej.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.