Farmářská výuka (9.11. - 15.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    A proč stěby? Je to v pohodě, klídek. Možná by si někdo radši zahrál šachy tam je dost logiky :D.
     
  2. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja samozrejme ze budem budit zvieraka ,len si musim maknut do piatka lebo tento vikend bude tiez perny ale po nom su este dva dni :) tak snad to zmaknem :music: Pikolka ma laka aj ked z nej este nevyskocil florenak ale co ak bude prave v tejto.... Pred chvilkou som otvorila 2 pikolku zo sagy a bol tam carovny klobuk aspon dake floreny ;):p ked neprsi tak aspon kvapka xDxDxD
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Túto akciu som nerobil ani raz tak že to inak ani teraz nebude.V pralese mám minimum políčok a nebudem búrať pierkové stromy a stromy s vyššími protihodnotami.Hlavná mi nič nepomôže.Ktorí do nej idete tak prajem rýchle ukončenie akcie;);).Budem pestovať do suda do 23-ho čo to ešte napestujem:D:D.
     
  4. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Akce se mi líbí tak hurá na ni. Přeji krásnou hru.
     
  5. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Do akcie idem aj keď je lišta s dekorkama narvaná. Prajem krásnu hru.
     
  6. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Akciu plnit idem. Su tam upgrady, je Pikolo, tiez 2 slusne dekorky, pre ktore miesto najdem, netreba prilis vela pestovat. Ani riadok nie je na zahodenie, sice mala kvapocka, ale bude kvapkat. Som realista a vobec neocakavam, ze by nam RT zadarmo davalo PL kazdy den.
    Dobru noc!
     
  7. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Šachy ani ne, ale co třeba spojování příšerek :D;)? To mě bavilo velmi a nepřipadal jsem si u toho jenom jako cvičená opice s tupým pěstováním na jedné ploše :music::p:p:p...
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    xDA co jiného než pěstovat se tady dá dělat, pokud chceš plnit akce, házet do sudu. Spojování příšerek by nebylo marné, jen kdyby šlo co spojovat (jak komu) ;), stejné podmínky nebudou nikdy a je to bláznivá hra, se divím, že tak dlouho jsme u ní vydrželi a opice jsme asi všichni, ale každý si může vybrat co bude na farmě dělat, to je pravda.
    Šachy jsou to pravé, komu chybí myšlení a logika.
     
    Naposledy upraveno: 8/11/22
  9. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Tak tedy nevím. Kvůli odměnám bych se tedy do akce nehrnula. Nicméně teď jsem kvůli práci 2 poslední akce vynechala, takže do této se vrhnu po hlavě jen z dobrého pocitu, že na ni budu mít čas. Se asi budu těšit na důchod, že budu zvládat všechny akcexD
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    No tak pojďme do toho, není důvod proč se nezúčastnit :), hlavně když jsou tam závěsy na továrnu ;)

    Fajn hru pezt a dobrou noc
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Šéfe, pravdu díš, když závěsy navíc nekupuju, budu si je muset alespoň v dodávaném počtu vymalovat, teda vyhrát :) Nějak bylo, nějak bude, snad nám to všem pude ;)
     
    Naposledy upraveno: 8/11/22
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Inuš, ano šéfe? Zažila jsi takového? Správně to mělo být. Zítra na farmě v 14.OO. Kdo nebude přítomen donese omluvenku od zaměstnavatele, dodavatele internetu, úřadu, lékaře ... jinak bude vaše neučást hodnocena ne jako že nemám důvod se nezúčastnit, ale že se ji vyhýbám.xD
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Gordonko, na rozdíl od běžných šéfů je ten náš ve virtuální realitě Jiný, naprosto normální. Škoda, že takoví nejsou i v tom reálném světě :)
     
  14. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Počítá se do omluvenek i to, když mi manželka schová nohu ?

    Tak je pravda že sepisuju takovej článek "Po jedné noze toulám se krajinou" ale jinak je to dost na pytel když ji nemám.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/11/22
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Když Ti ji neschová, než dojdeš ke kompu, je to v poho a omluvenka se počítá až v čase, kdy to nestíháš.

    A dej si, prosím, oba příspěvky do jednoho, omlouvám se, omylem jsem při editu svůj příspěvek smazala a ty bys měl multipost.
     
  16. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    hrrrrr do akce ať se vám daří vše splnit
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Já si přinesu omluvenku, bo se se startem poněkud opozdím a začnu, až budou již někteří končit :D
     
  18. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja budem na startovnej ciare stat presne o 14:00 :p Dufam ze akcia zacne presne a ja sa nezabudnem pri domacich pracach xDxDxD Vsetkym drzim palce a samozrejme aj sebe ;)xD
     
  19. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Mám sice prst pravé ruky ošetřen chirurgem, ale start určitě zvládnu xD
    P.S. moc k smíchu to není, neboť moje práce vyžaduje mít obě ruce v pořádku :cry:
     
  20. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Aby se ty Vaše řádky co nám darujete jako výhru v soutěži moc nepředaly:DNic moc teda:)Hlavně ta doba aktivace toho řádku:cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.