Farmářská školka (8.10. - 14.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 7/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Vzdycky skakaly ty zvlastni mladata jen od sveho druhu, ne od cizich... ale byla tam chyba, ze kdyz byly 3 vysledky (dva slechtenci a zakladni zpet), nebylo to ctvrty ( = mlade ) ani videt, ale ve stodole se ukazalo...
    Tak uz nevim, zda tohle opravili...
     
  2. babako

    babako Expert fóra

    Ahoj všem:inlove::D:),
    sic malinko pozměněná,jinak postavená,ale hratelná akce.. Myslím si že by bylo zábavnější šlechtit třeba papoušky a nebo již avizovaného lva,ale jdem do ní..
    Přeji všem hezkou hru.. A ať to přeskakuje..;););););)
     
  3. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Obtížnost střední .... no, snad to nepomotali :music:
     
  4. ThirtyThree

    ThirtyThree Pilný autor

    evainfo myslím, že by šlo najít odpověď někde v diskuzi, kdy probíhala podobná akce na šlechtění zvířátek a s tím i BB, lidičkové se radi chlubili přeskoky a házeli obrázky, třeba tam by se vidělo ;) třeba ze 4 krtků jeden se zlatou hlavou a.... kachně :)
     
  5. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hnedky, jak jsem viděl u dárků jehňata a kachňata, tak jsem strčil chlívky na plac. Takže jsem si vychoval nějaký ten základ, ovce hnědé jsou a od toho už se člověk odpíchne k těm lepším. Ovšem kachny budou jako vždy problém. Jsou tady už mám ten dojem takhle asi po třetí a vždy jsem se pomalu vynuloval. Nějaké to prodávání na trhu, bohužel. Teď jich mám kolem 700, tak snad něco i trhnu. Všem přeji dobrou hru a pevné nervy, pokud nebudou přeskoky. Pa Trepifajksl
     
  6. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkný podvečer,
    mě se akce líbí a že se šlechtí ovce a kačeny?Proč to někomu vadí?
    Dekorace jsou moc pěkné a stonek je fajn.
     
  7. teta.skrblice

    teta.skrblice Rádoby autor

    No jestli tohle dám s tím základem, co se mi ve stodole klepe strachy...(10 ovcí,5 kachen),tak budu bůh... xD.Ale jdu do toho na plný plyn...
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo

    [​IMG]

    vidíš tam napsáno nějaké jiné zvíře krom těch dvou, já tedy ne
     
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Dávat do úkolu rajčata, která jsou potřebná k výrobě SK, považuji za nemravnost.
    P.S. napsané vidím ovce a kachny, na obrázku slepice.
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Já taky ne a asi na to nemůžu nic říkat, ale co jsi psala ... tam prostě není :oops:. Jen tam vidím " Při šlechtění nám budou ze všech chovných chlévů vyskakovat ... možná je to neúplně napsané a možná to jinak chápu .. no určitě se nechci přít :sleepy:
     
  11. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    evainfo: já to chápu tak, že budou vyskakovat vždy, tedy nikoli náhodně, jak to je u jiných vypadávátek... pak je upřesněno že kachně z kachen a jehně z ovcí... možná by se to dalo napsat jinak, takto to může někoho mást (alespoň tebe ;) ), ale už ohledně toho bylo napsáno dost, tak myslím, že by to stačilo...
     
  12. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Pro evainfo
    Vždy jsem při akci s mláďaty při BB šlechtila i jiná zvířata, ale nikdy z nich akční mládě nevypadlo.
     
  13. Auvajsik

    Auvajsik Pilný autor

    Jak píše pezt, jehně je u ovcí, kachně u kachen, je to tam jednoznačně, jasně a srozumitelně uvedeno. To "při každém šlechtění" znamená, že to nebude náhodné jednou za x pokusů, ale při každém použití chovné louky pro šlechtění kachen a ovcí vyskočí k tomu kterému druhu mimčo. Ještě je tam výslovně dopsáno, že budou vyskakovat při každém šlechtění, bez ohledu na to, jaký druh ovcí či kachen šlechtíš. Já myslím, že je to dost jasné sdělení. Bohužel, jak už někdo psal na začátku diskuse, se objeví řada lidí, kteří si to nepřečtou pořádně, budou šlechtit úplně jiná zvířata a budou se moc divit, že jim mláďátka nepřibývají. Proto se tu několik lidí snaží upřesnit Tvoje informace a uvést je na pravou míru, aby si to takhle nevyložilo ještě víc lidí a nebyli potom velmi zklamaní.
     
  14. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Akce vypadá zajímavě, černé ovce a motorové kachny jsem stihl rozprodat už v poledne, našlechtím si to znovu o víkendu. Základních zvířat mám docela dost ani nevím, kde jsem to vzal, takže neprodělám jako minule.
    Tentokrát ale rozhodně nekoupím superkrmivo, minule jsem koupil 1600 kusů a horší babyboom jsem dlouho nezažil. Nějaké zásoby mám díky párty lístkům, to bude stačit...
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Dobře, dobře už sypu xD :D... nevím proč mě utkvělo, že to skáče při BB i z jiných chlívečků. [​IMG] Určitě se nováčci na to nezaměřujte :sleepy:. Rozhodně nejsem z těch, co si to důkladně nepřečtou ... asi to chce dovču a relaxovat ... ty opice mi dávají zabrat :p
     
  16. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Vždycky když si narvu do mlýna SK a na baha něco na dlouho a jsem v půlce nebo i za tak je akce i s mlýnem, hmm!! Já čekám že bude ještě mini vložený BB, o tom mi to skáče nej, takže bude-li akci dám, nebude-li tak nevím. Za chvilku se s takovou bude postupovat na bahoši jen díky odklikání stonku a žádná pěstovačka, ne že by to nebylo fajn. Tak uvidím, ve stodole mám ty dva exempláře po 2 florenech, ty si nechám na památku a nekterý úkoly jako s párty lístky vynechám, 7 kousků a jediný co stálo za to byl kupon na kombajn, strašákům naháním strach. Zvířat je dost i našlechtěných ale to jen díky tomu mini čt baby boomu, tak snad bude...ofiko bb u mě nefunguje a já na něho hážu ignora.
     
  17. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Při šlechtění jiných druhů mně také nikdy nevypadlo jehně nebo kachně. Je to velmi podobné neonové akci, jenom ty neonové chlívky tentokrát nebudou, ale i tak mi ceny připadají pěkné. Dekorky jsou hezké a stonek se rozroste o další řádek, který nám kombajn pěkně sklidí. Jenom toho super krmiva moc nemám, tak doufám, že se bude moci koupit. Měla jsem jenom 15 světlušek, tak jsem trochu přikrmovala, aby se napěstovaly než jim začne ten rej. Přeji všem krásný večer a jdeme do toho!!!;););)
     
  18. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Pekný večer, akcia je fajn, sú dobré odmeny, ale šľachtiace akcie nerobím. Snáď bude baby boom a dokončím kukučky do neba. Tak nech sa Vám podarí všetko našľachtiť.
     
  19. Skodule

    Skodule Rádoby autor

    Soutěž zní pěkně, ale tentokrát budu využívat "pohodlnosti, lenosti" spoluhráčů a prodávat zvířátka a co se bude dobře prodávat :) hodně štěstí všem co soutěž pojedou
     
  20. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    To jsem ráda, že jsme se dobrali k jasnému a srozumitelnému závěru.
    Já jsem sice úplně poctivě úvodní info nečetla, ale i tak je mi naprosto jasné, že z tulidomku čtyř krtků prostě kachně ani jehně vypadnout nemůže, i kdyby se krtci rozkrájeli.xD

    Jinak na mém trhu kachna za dva tisíce, ovce za osmnáctset. Naštěstí mám obojího dostatek, v téhle akci nemusím pustit ani krejcar. Pokud bude BB, jako že jistě bude, na akci se těším.:)
     
    Naposledy upraveno: 7/10/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.