Exkluzivní podivuhodný výběh Farma, Baha / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja som si kupila a mam 4 muflonky ;)
     
  2. cacorkalu

    cacorkalu Pisálek fóra

    tak mě to trošku zmátlo...je psáno bahama výběh, ale umísťuje se na farmu....asi nějaká chybička....
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  3. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky cacorkalu ,
    nejsi v tom sama . Já jsem také včera koupila nové podivuhodné výběhy "Lagoda" , nachystala volnou plochu
    na Bahama .... a nikde nic , ale floreny fuč.
    No co myslíš ? Lítala jsem tady jak potrefená husa a kejhala : " okradli stařenku , okradli stařenku..." :p
    a pak mě napadlo , že když se z výběhu mohou "vyklubat " výběhy pro zvířátka z farmy , tak i čipmanek bude patřit na farmu .:D
     
  4. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    cacorkalu a lacrima máte na mysli text v novinkách? Schválně jsem se díval a podobná chyba se v nich objevila již několikrát, proto mě překvapuje, že si nikdo nestěžoval dříve.
     
  5. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Zakoupila jsem 30 stájí z toho 4 novinky a ostatní žluté stáje a výrobny,ač jich v položkách tolik být nemělo.
     
    evainfo a kytka50 tohle ocenili.
  6. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Je takto napsaný jak text v novinkách, ale ve čtvrtek byl takto stejně napsaný i text tady na fóru v popisu této Mini-akce .
    V první větě tam bylo napsáno: .... podivuhodný Bahama výběh "Lagoda" . V pokračování tohoto textu ( pod obrázkem) bylo , že
    .... "umisťuje se na hlavní louce, divoké louce nebo lesní mýtině" .... což mě vlastně taky ( mimo mé úvahy)
    "nakoplo" a přešla jsem z Bahama na farmu.
    Chtěla jsem to hned ve čtvrtek tady napsat , ale řekla jsem si , no co už .... stane se ... " našli naši rádcové , našli ...." :p

    A o tom zda se podobná chyba objevila již několikrát, bohužel nevím . Nikdy jsem si něčeho takového nevšimla , i když je pravdou ,
    že jsem se vrátila po roce a půl zpět do hry . Tak třeba se tomu tak stalo právě v tomto období.
     
    Prepperka, modro.ocko22 a sovicka64 tohle ocenili.
  7. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    lacrima ano, stejný text byl i v OFI, jelikož se v něm používá právě text z novinek. Ale všechny ostatní texty by měly být správně včetně nadpisu. Proto mě zaujalo, že to zmiňujete zrovna tentokrát. Příště si na to zkusíme vzpomenout a případnou chybu nechat opravit ještě před začátkem akce. V tuto chvíli je bohužel již pozdě. Každopádně děkuji za vysvětlení. ;)
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  8. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Dob ,
    tak nějak mě to napadlo , že to tak bylo a jak jsem už napsala výše , stane se ... ale i tak moc děkuji za pochopení i objasnění .:inlove:
    Spíše mi přišla směšná moje reakce ... :pjá , pokud to tak mohu napsat "ostřílená farmářka " , kterou by už nic nemělo
    zaskočit , běhám od Novinek na fórum a zpět na Bahamu , zkoumám kolem dokola , než mi došlo
    jak se věci mají ;)
     
    Laca-25 a Dob tohle ocenili.
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ja som na to v orákulu poukázal,ale žiadna odozva. o_O
     
    bačkora85 a lacrima tohle ocenili.
  10. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Jěště jedna pomůcka, nechá se ten chlívek poznat podle mlýna. Krmivo se mele na farmářském mlýně.To zase pomohlo mě.
     
    modro.ocko22 a lacrima tohle ocenili.
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    V tvém příspěvku nevidím žádnou zmínku o tom, že by český překlad v novinkách byl špatně. ;)
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  12. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Dob ,

    nezlob se , ale hráč Peto121 to opravdu již ve FarmOrákulum napsal .
    Cituji : ... (som trochu zmätený, pretože je spolu zviera z farmy a baha, alebo je to oboje na baha??)

    Takže se zamýšlel nad tím, že v novém podivuhodném Bahama výběhu "Lagoda" nemůže být výběh pro Čipmanky
    dohromady s up. chlévů pro dikobrazy .
    Mimo jiné zdroj byl ze zahraničního fóra nikoliv z Novinek .... ty přece v úterý (20.2.) ještě nebyly ;)
     
  13. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    lacrima ale tato věta přece vůbec nesouvisí s chybným textem v novinkách. Čipmank je zvíře pro farmu a vždy tomu tak mělo být. Jedinou chybou je, že překlad textu v novinkách v některých jazycích zmiňuje bahamaramu. :)
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  14. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    V řadě za sebou, tři čipmanci jdou...:D
    [​IMG]
     
  15. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Kytka2001 to si pleteš písničky :) a nevidím řadu :)
     
    sovicka64 a bačkora85 tohle ocenili.
  16. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Je to marné, je to marné ... oba mluvíme ( píšeme ) o něčem jiném .... vůbec jsem se již tady nezmiňovala o Novinkách ve hře
    ... nebo snad ve FarmOrákulum je uveden text z Novinek dříve , než Novinky vůbec vyjdou na světlo ? :p
    Novinky (ve hře) vyšly ve hře ve čtvrtek, "věštec DE " se o Tiki stáji ( u nás Bahama ) zmínil už v úterý ... nebudu ,nechci
    a nemohu
    se tady zmiňovat o tom odkud ( od koho , z jakého zdroje ) a jak se dostane text i s obrázky ke zmiňovanému "věštci " ... nemluvím tím o spekulacích zahraničních hráčů !

    Takže promiň , ;)ale nechejme této plané, bezduché diskuze ... prostě i RT jsou jenom lidé a chybička se vloudila , již u předávání informace k akci :p
     
    Naposledy upraveno: 25/2/24
  17. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    lacrima já jsem to pochopil, ale svým příspěvkem jsem chtěl zdůraznit, že příspěvek od Peto121 v Orákulu nijak nesouvisí s textem v novinkách. A to, jestli se v Orákulu objeví zmínka o tom, že to bude stáj pro farmu, baha, měsíční svět nebo protěžové údolí je irelevantní, jelikož se nic z toho nemusí naplnit. ;)
     
  18. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Koupila jsem "jen" 30 TCH a mám mimo oranžové plchy a dikobrazy i 2x novinku - čipmánka,jipíí.Dnes se mi opravdu zadařilo.Kdo jěště váhá je dobrá konstelace hvězd tak nakupujte. Ostaním přeji stejnou radost z TCH jakou mám já
     
  19. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    z mých zakoupených dvou tajemných chlívků zas jen bobři, zas jen bobři :)

    gratulka těm, co se jim zadařilo !
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No a proto nekupju a nekupuju :)
    Novinky dají v akcích nebo v sezoně. Tu taky neklikám, tak si počkám. Ale sbírka se poslední dobou z těch odměn utěšeně rozrůstá.