Exkluzivní podivuhodný výběh Farma, Baha / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, odtajněno moderno nebo spíš ty novější tajemna. Ke konci trošku přiškrceno vypadávání, no mohlo to být lepší, ale novinky se podařily to zase né že ne. ;)








    Hezkou hru ...
     
  2. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Migos, děkuji moc, teď mi vypadla z jedné tajemné stáje želva nádherná, děkuji moc za video, zkusila jsem umístit, kde vypadla Tobě a je tam
     
  3. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    panda1183674, tak to je parádní, že zrovna z toho místa to padlo :) i když to bude dílo náhody, ale nádherné náhody.

    Díky moc za hezkou reakci na video



    Hezkou hru ...
     
  4. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Migos - děkuji moc, mám velkou radost, přeji Ti hezkou hru a moc děkuji za Tvá videa
     
  5. -bobča-

    -bobča- Pilný autor

    PROČ NEJDE VÝBĚH KOUPI ROVNOU? Koupila jsem výběhy na farmu i na bahamaramu +- 25- hodně, hodně, hodně barevných a jeden, který jsem neměla. Světe/ farmu div se !!!!!
     
    moncicak7070, Y_n_O a -Jara05- tohle ocenili.
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    -bobča-, když už koupíš tolik, tak kup příště balíček a ta novinka tam jistojistě bude a těch barevných, co jsi neměla, ještě víc. A proč tím CapsLockem tady křičíš? To pomáhá? 8)
     
    moncicak7070, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Z této akce jsem vyléčená. Z koupeného balíčku vždy jenom jedna novinka. Dík.
     
  8. -bobča-

    -bobča- Pilný autor

    Ty neznáš velká písmenka ? Nekřičím, upozorňuji. Pokud ti to vadí, tak to nečti.
     
    sabma411, -Jara05- a goro19 tohle ocenili.
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Znám velká písmenka. Nicméně tady na fóru je CapsLock považován za křik. Papa a kupuj vesele dál ;)
     
    Naposledy upraveno: 24/6/23
  10. 70zinka

    70zinka Rádoby autor

    Škoda, že sa tými rokmi stala z Farmy taká nechutná biznis "hra".
     
    hroudov, sabma411 a polacka tohle ocenili.
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj 70zinka
    Bez peněz hráčů by tato hra už dávno neexistovala ;)
     
  12. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Ano ,pravdu máš,ale co je moc to je moc.Kdyby třeba z 15-20 stájí bylo něco užitečného a aspon dvě novinky tak by se kupovalo.ale když z toho máš pět surikat a zbytek nějakýho žlutýho starýho povlu ,tak co ,at si to nechaj a nebudou mít nic.Tod můj názor selských uvah a počtů.
     
  13. ruze159

    ruze159 Pisálek fóra

    ahojte tak ja koupila 10 na baha nove zvire nikde tak jsem dokoupila floreny a koupila balicek a tam pouze 1novy za koupeni jinak z 30 nic....tak to si myslim ze to je ubohy za 630florenu.Mrzi me to dost a neni to poprve....
     
  14. -bobča-

    -bobča- Pilný autor

    kolik výběhů musí se koupit - aby bal ten nový?
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -bobča- ahoj, těžko říct, koupila jsem balíček na jistotu a získala jen ten jeden "jistý". Tak jsem koupila ještě 10 ks a prd :sleepy:
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Balíčky nekupuji, ale vždy 5 ks a muflon je na mýtině, ale u výpliva ani ťuk. Však on se časem objeví i tam.
    Výpliv zase získal strom kokia a já nic = to je ta spravedlnost. :D:D:D
     
  17. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Pro mě to jsou vyhozené peníze.Stačí vykopávky z taj stájí ze soutěží.Zásadně nekupuji.
     
    polacka a babička-květa tohle ocenili.
  18. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Ze hry jsem získala florenovníky, za měsíc získám cca 120 florenů, proč bych je nedala do nákupu tajemna. Někomu udělám radost i tou tzv. vykopávkou. ;)
     
  19. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Muflona mám dvakrát, jeden z balíčku a druhý doklusal za ním z tajemnek, vždyť by tam jednomu bylo smutno...
    Přesně tak jak na slavné nepotopitelné arše Noemově.
    Tak přeji štěstí a pěkný den bez deště...
    :D
     
  20. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Joj, jsem zapomněla na tajemničky -.- no, co už, teď to nedohoním. Snad Muflona dají za nějaký čas do odměn...