Dychtiví bobři / Diskuze (9.9. - 15.9.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. _.helga._

    _.helga._ Zelenáč fóra

    Místo Stolu pro dva mám Běh přes kládu, nemůžu tedy aktivovat magický stonek. Co s tím?
     
  2. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj _.helga._ dekorácia Stůl pro dva bola odmena za splnenú osobnú časť, no a Běh po kládě zasa z globálnej, ak máš stonku, tak predpokladám, že by si mala mať aj spomínanú dekoráciu "Stůl pro dva". Poobzeraj sa, či si si ju nedala niekde na plochu, prípadne na inú stonku.
    Edit: nie je zač, rado sa stalo:)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/9/15
  3. _.helga._

    _.helga._ Zelenáč fóra

    Našla jsem. Díky.
     
    Ria30. tohle ocenil(a).
  4. gereta

    gereta Pisálek fóra

    tak nevím,ale zdá se mi,že mi zmizeli někam vyšlechtění bobři.....
    měla jsem i další,nejen "albíny" a ti jsou v pryč...:sleepy::cry:
     
  5. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj gereta,

    ak si ich nevložila do úloh a stále ich nemáš a mala si, kontaktuj prosím podporu hry, len tam môžu preveriť tvoj účet a zistiť kde sa bobríci zatúľali. Prajem skoré nájdenie
     
  6. ilairi

    ilairi Pisálek fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    tak jsem dostala dárky,hrátky s hakisákem,Posměváček,běh po kládě a magický stonek,jenže do magického stonku je potřeba stul pro dva.Kde ho mám vzít.Osobní ukol jsem udělala celý a globální trochu.tak nevím:(

    tak jsem to našla :D....ten stul pro dva mrskla jsem ho hned na baha;),takže putuje do stonku.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/9/15
  7. mousicka

    mousicka Guest

    Akcia nám skončila, Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.