Dychtiví bobři / Diskuze (9.9. - 15.9.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Očekával bych trochu nadšení a elánu do farmaření, vážení farmáři.
    Tady čtu jen samé nedám, nemám, nechci ... atd. Zapomněli jste snad, že v jednotě je síla?
    A po čem asi tak dychtí ti naši bobříci?
    xD

    Ale teď vážně. Ty odměny by opravdu musely vypadat trochu jinak, abych měl motivaci
    jít do obou úkolů. Řemeslné produkty, které si dávno sám vyrábím a stonek, který dává
    1x denně 10 000 BZ a BBZ, mě nemotivuje. Je to o ničem, snad jen zkouška, co ještě uneseme.
     
  2. -pody-

    -pody- Rádoby autor

    navrhuji hromadný bojkot. Já jsem pro.
     
    drobček1958, Jonsdorf a Gentradel tohle ocenili.
  3. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Viky007,
    předpokládám, že tím krásným rozpisem myslíš toto: bobři.
    Jinak chlívky bobří hrady Classic + a++ zůstanou beze změny.
    Přeji fajn hru
     
    evainfo, pajaable a Viky007 tohle ocenili.
  4. Gentradel

    Gentradel Rádoby autor

    Pro RT : Prosím změnte aspoň stonek z 15:00 hodin na 12:00, ať se to dá aspoň 2x denně sklidit a ať je větší motivace ;):)
     
  5. Crower

    Crower Vážený autor

    Gentradel: Stonek není na 15:00 ale na 16:00 a 2x denně se sklidit dá :) Když ho sklidíš třeba minutu po půlnoci, tak ho můžeš ještě tentýž den znovu sklidit ve čtyři hodiny a jednu minutu odpoledne :D :D :D
     
  6. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Po hodně dlouhé době akci vynechám.
    Základních bobrů mám necelé dvě stovky, to mi do osobního úkolu nestačí a šlechtit tentokrát nebudu. SK jen melu, nekupuju a zásoby moc velké nemám.
    V BB nemám štěstí, většinou jen genetika, takže motivace žádná.
    Nemotivují mě ani odměny, podle mě nic moc.
    Například ve 2. úkolu je odměna 175x level v krejcarech. To je v mém případě 15.575 krejcarů a požadují za to bobry v protihodnotě 55.000. To je 131 bobrů. Při aktuální ceně na trhu 6.800 kr/kus je to celkem 890.800 krejcarů zisk, když je prodám.
    Tu trochu SK, která je v odměnách, bych stejně spotřebovala na šlechtění, takže nula od nuly pojde. Vyplatí se mi bobry prodávat.
    Hodně štěstí všem, kteří se do úkolu pustí.
     
  7. Gentradel

    Gentradel Rádoby autor

    Crower: To je sice pěkné, ale že bych si chtěl nastavovat budíka a takhle vstávat, když budu v práci, tak to stejnak nestihnu :D:D:D
    Ale děkuji za opravu :p:D
     
  8. jaji

    jaji Vévoda fóra

    asi mám bohaté rodiče.... koupili mi dlouhé vedení...
    ne že bych tomu nerozuměla, spíš nechápu co tím rt chce říci... asi zůstanu u toho svého dlouhého vedení, SK pošetřím a možná vydělám na trhu na bobřících...
     
  9. JessikaJessika

    JessikaJessika Rádoby autor

    akci zkusím tak jako každou, a do globálního úkolu taky něco dám, když se povede splnit budu mít pocit, že jsem si odměnu, alespon částečně zasloužila a né jí dostala zadarmo to by mě tak netěšila
     
  10. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkný den,
    mi se akce líbí,všichni hráči by mohli splnit svůj osobní úkol a mohlo by to možná vyjít.Ale tady jak někdo psal raději bude prodávat bobry na trhu aby vydělal no co na to napsat..Dekorace jsou moc pěkné budu rád když je budu mít a mag.stonek?když nebude nic se neděje.A 75 SK za splnění úkolu zase není tak málo tak nebrblejte a jdeme plnit.
     
  11. timonek.

    timonek. Pilný autor

    Zdravím počtáře
    na kolik si ceníte jedno superkrmivo....?
    bez šlechtění na na akci potřebujete cca 550 bobrů při současné drahotě po 6 000 kr to je 3 300 000 kr... za to získáme krom jiného 75 ks superkrmiva to je 44 000 kr za kus je to moc ?
     
    duna.duna1, maribeja a Gentradel tohle ocenili.
  12. JessikaJessika

    JessikaJessika Rádoby autor

    upřímně když počkáš tak bobři půjdou s cenou dolů před za deset minut u nás na trhu cena klesla o 1500 ;)
     
    tydýtková, maribeja a Jonsdorf tohle ocenili.
  13. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Ahoj, základních bobrů by měla mít většina hráčů (ek) ve stodole dostatek, vždyť stáj C++ byla dar z TS běžná věc :) někdo má i ve větším počtu. Akce byla plánovaná tak nebyl problém je dát na plochu a krmit. Šlechtění je jiná věc, SK moc není, ale zkusím aspoň ty první šlechtěnce. Prodávat nebudu to mě nebaví :) a dodávat do globálu je opravdu ošidné. Já dodám 5ks, jiný 10, další 0 no nevím. Většina bude čekat.
     
  14. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Je to síla, osobní úkol udělám, dodat do globálního se pokusím, co půjde...avšak
    nejsem "hiltonova" dědička . xD Ale je to výzva , proč to nezkusit, že? Existuje
    něco jako Farmerama úřad práce nebo útulek pro zruinované důchodce ? To, až zkrachuji jako farmářka . xDxDxD
     
  15. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    přesně tak, moji bobři již několik dnů dovádějí na ploše a ve stodole jich čeká přes 700, SK melu, co to dá, takže určitě do toho půjdu, šlechtění mi vychází vždy jen podle genetiky, nejvyšší šlechtěnce nemám u žádného zvířete, ale nevadí, na tom přece hra nestojí, třeba někdy někde se i na mne usměje štěstí a nějaký pěkný "přeskok" se povede ;)
     
  16. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Bobrů mám zatím 1000 , SK taky dost tak do akce asi půjdu. Třeba se taky dočkám a štěstí si sedne i na mně. Zatím to bylo už před hooodně dlouhou dobou kdy z obyč. kozy padla učitelka.
     
  17. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ahojky, tak já si počkám na BB, a pak se rozhodnu, jestli to pojedu.
    Nejraději bych se na to vyprdla, ta dekorka za 180 za to fakt nestojí, ale třeba se zadaří ten globální, a to bych pak zas nerada přišla o ten nebeský řádek. Ani ne tak kvůli BZ/BBZ, které bude dávat, ale prostě proto, že jsem na to nebíčko nějaká ulítlá :D Navíc se mi líbí ty dekorky z globálního, a myslím si, že ty se určitě podaří získat. No, tak nevím, asi do toho půjdu, ale vzhledem k tomu, že ve stodole se mi krčí jen nějakých 150 bobříků + na ploše mám asi 30 chlívků, takže do soboty ještě nějaké přibydou, ale furt to nebude na rozdávání, tak jen na osobní úkol :)
     
  18. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    EdmondDantes - ó, to se velmi pleteš. Tím, že mi z 5 TS padají 4 bobři ++, si u mne získali
    takový odpor, že jsem je vůbec na plochu nedal. Jak já je nenávidím a to je zásluha RT!
    :D:D
    Přes to, že jsem jich odeslal vlakem xy, mám jich v liště ještě spoustu. Co mi RT vnutí proti
    mé srsti a zprotiví, to zpravidla u mne leží ladem. Stejně jako před časem oranžoví koně.

    A těch 75 SK, které získám, tj. 37 šlechtění, na zázraky nestačí.
     
  19. Hermionka02

    Hermionka02 Pisálek fóra

    Už od začátku bobry jenom prodávám, protože mi bylo jasné, že tentokrát SK plýtvat nebudu. A po přečtení úkolu se mi moje strategie potvrdila. Za to jsem vydělala už asi milion na trhu s bobry.
     
    -wiolan-, maribeja a Jonsdorf tohle ocenili.
  20. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    zdar farmari, tak ja vydelavat na bobrech nemam v planu, nacpu je do ukolu v zakladni forme, SK si budu setrit, zase tak moc ho nemam. do globalniho ukolu jich taky par prihodim, zakladni zvirata me tak nepali, ty se dochovaji lehce. Ja do akce rozhodne jdu, uz jen proto, ze plnim vzdycky vsechny. Dcerka ale ukol vynecha, je v 74 lvl, bobriku ma do 100, SK ma sice vice, nez ja, ale zase ho vyplacat na takovyto ukol je asi skoda. takze z meho pohledu - pro vyssi lvl to musi byt hracka, pokud maji dost zakladnich zvirat, me se libi ta moznost, ze tam nemusim cpat bezpodminecne jen slechtence, do toho bych nesla urcite :) Takze farmareni zdar a spolecne to daaameeeee :-D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.