Dychtiví bobři / Diskuze (9.9. - 15.9.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Počty to jsou veliké, osobní úkoly snad splnit půjdou a co se týče globálu, tak jsem spíš pesimista, než optimista. Těžko říci kolik je lidí, kteří mohou chovat bobry!!! A potom jde o to , kolik lidí se vůbec pustí do plnění osobních úkolů. Ceny nejsou nic moc a 180 bodů za 12 hodin ? Taky nic moc: Přesto do akce jdu, jako vždy!!! Hodně úspěchů a uvidíme, kam až to společně dotáhneme!!!;););)
     
  2. Veram14

    Veram14 Aktivní autor

    Já si myslím, že za získaný počet superkrmiva to při troše štěstí za to stojí. A globální úkol? Nevím, nevím...........
     
    pajaable, maribeja a evainfo tohle ocenili.
  3. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Dychtiví bobři .... ten název akce je takový zvláštní :music:
     
  4. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    to jsem z toho jelen nebo jelenice?uvidíme ale jdu do toho
     
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja sa tento krát na akcii nezúčastním lebo bobríkov mám iba 300 a šľachtiť nebudem lebo SK kupovať nebudem ako už za tie roky vždy 1 preskok o 1 stupeň a potom stále genetika.Takže môžu zabudnúť na eurá.
     
  6. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Akce vypadá jednoduše, takže spokojenost :). Doufám, že bude babyboom, našlechtím do osobního úkolu a podle toho, jak to bude skákat se rozmyslím, jestli hodím i něco do globálního ;). Odměny docela fajn a stonek z globálního úkolu dává dost BZ/BBZ. Bobrů mám necelých 300, takže asi dám na plochu classic ++, ať nějaké mám v zásobě a to hlavně do výroben dřeva, kterého budu potřebovat do úkolu hodně, protože mám jen pár kousků, ale je to trvalý úkol, tak kam spěchat :D.
     
  7. myrda

    myrda Perspektivní autor

    Bobři jsou na chov dost náročné zvíře a i když se dost věnuji živočišné výrobě, tak to bude dost náročné. U šlechtění zas narážím na nedostatek SK, jen vyrábím, na nákup nemám prostředky.
    PS: Ve faq u dychtivých bobů je chybička v zadání, tuším v 8.úkolu je "dodej x bobr dřevorubec" místo "lovec"
     
    pajaable a evainfo tohle ocenili.
  8. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj myrda,
    děkujeme za upozornění - měl jsi pravdu. Jen podotknu, že se nejednalo o krátkodobý úkol Dychtivý bobři, ale o úkol stálý - Pilný bobr. Již to je opraveno.
    Přeji fajn hru
     
    pajaable a babioli tohle ocenili.
  9. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Paráda, hodtě napřed do přehrady 3 153 Zlatých bobrů (neandrtálců),jinak ani osobní úkol neplním. tolik šlechtěnců za dekorku co dává 90 BBZ/políčko (x2=180) fakt nedám.
     
    zemanka01 tohle ocenil(a).
  10. kkunesovak

    kkunesovak Vycházející hvězda fóra

    Řekla bych, že je to takový "průzkum trhu", kolik opravdu aktivních farem ve hře je. Možná s tím souvisí i včera vydaný doplněk pravidel.
    Tu dekorku stejně mnozí hodí do nějaké řady na stonek, protože bylo dost požadavků na dekoraci 1x2. Osobně jsem za bobry ++ ráda, protože mají poloviční čas a více BZ oproti normálním.
    200 kousků jsem na trhu koupila za cenu pod 7,5 tis, zbytek mám, do akce dám jen základ, šlechtit nebudu. Je to stejné jako u neonových, jen tady ten neonový chybí.
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  11. akyraa

    akyraa Aktivní autor

    já akci nejspíš vypustím a jestli bude BB tak budu šlechtit co potřebuji TZ opice do úkolů a slepice chybí mi tak poslední čtyři nejvyšší
     
    Jonsdorf a evainfo tohle ocenili.
  12. slootr

    slootr Baron fóra

    Já tomu asi nerozumím. V krátkodobých úkolech při zavedení šlechtění bývaly upgrady chlívů a výroben. To byla pro mě motivace ten úkol dělat. Tady je dekorka s mizernou bodovou hodnotou, zůstane v liště, ty co mám vytažené dávají několikanásobně víc. A protože je akce až od levelu 73, hádám, že na tom jsou všichni dost podobně.

    To je nějaký nový trend? Vždyť ten dosavadní model byl fajn, nevšiml jsem si, že by si na to hráči stěžovali. Taky mám dojem, že to není akce ale průzkum počtu aktivně hrajících.

    Ve stodole asi 1000 bobříků, na ploše všech 18 bobrů c++ (nakonec se pro ně na chvilku využití najde, než si nadělám oranžové a jestli někdy ještě pojede vlak, tak pocestujou). Možná ani nebudu šlechtit, uvidím, na kolik se vyšplhá cena za bobříka.
     
    Naposledy upraveno: 8/9/15
  13. kt-mr

    kt-mr Pisálek fóra

    při hodnotě 420 za 1x bobra jsem vypočítala. 1.lev.: 119 bobrů, 2. lev. 131, 3.lev. 143, 4.lev. 155 = celkem 548 bobrů na cely osobní úkol. Ale muzu se mylit, jsem blondyna :). 548 bobru se da a jestli jeste dobre chapu, tak se zapocitavaji do celkoveho spolecneho ukolu... to dame !
     
    dannger11, pajaable a burds tohle ocenili.
  14. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    Nooo, tak na tohle jsem teda fakt zvědavá. Víc mě k tomu nenapadá ...

    Slootr: Teda ty jsi! Bratra bys obětoval do vlaku??? (viz Tvůj podpis) xD
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  15. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Do globálu nic nedám, sama mám málo :D...
     
  16. Coolischec

    Coolischec Perspektivní autor

    Akce se nezúčastním. Při pouhé genetice mě tyto šlechtící úkoly přestávají bavit. SK si melu a odmítám jej nakupovat. Vždy dám pár pokusů (asi 300 SK) a končím. Vyšlechtit potřebnou zvěř do osobního úkolu při nedostatku základu (cca 250) je nad mojí chuť jej plnit.
    O globálu ani nemluvím.
     
  17. Gentradel

    Gentradel Rádoby autor

    Základní úkol je podle mě pohodička, záleží také na tom, jak BB bude vůbec přeskakovat a co se týče Globálu, tak to jsem velký negativista, tudíš podle mě se na to většina vykašle. :sleepy:

    Nebylo by spíše lepší vypočítat, jakou protihodnotu by měl každý jeden hráč dát do Globálu, aby se teoreticky splnil celý úkol až po stonek? ( myslím vydělit celkovou hodnotu šlechtěnců s hráči (účty) lvl 73 a víš, aby byla aspoň informativní motivace pro všechny?
     
    pajaable, Janké861 a maribeja tohle ocenili.
  18. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jdu do toho a půl je hotovo. Počkám si na BB. Schází ovšem ty oranžové chlívky v odměnách! Zase jedna inovace na nic! Dekorka se hodí do stonku, tím, že má málo BZ nepřipadá v úvahu, aby zůstala na ploše. Nebude mi jí líto. A ruku na srdce, když jsme začínali, tak dekorka o takovém BZ byla snem! Do dnes se musím smát, když u muchomůrky z děsivky čtu: dává každých x hodin tučných 20 BZ. Zdar a sílu ve společném dílu všem přeje Trepifajksl
     
  19. Gentradel

    Gentradel Rádoby autor

    No tak mi to nedalo a snad je to matematicky správně vypočítáno (předem se omlouvám za chybky):

    Celková hodnota do Globálního úkolu : 74.750.000.000

    Počet hráčů - účtů (vycházím z předešlích komentářů) : 325.000

    Dodat celkově do Globálního úkolu - šlechtěnci :

    Bobr : 177.976.191 x
    Bobr albín : 29.900.000 x
    Bobr dřevorubec : 10.678.572 x
    Bobr zubař : 3.250.000 x
    Bobr v červené uniformě: 1.038.195 x
    Bobr Graf : 325.000 x
    Bobr lovec : 103.820 x
    Bobr potápěč : 32.500 x
    Neanderbobr: 11.157 x

    Snad je to dobře a někoho to motivuje, ať taky přihodí ruku k dílu 8)

    Tak s chutí do toho, ať je před ukončením akce hotovo :p:)
     
  20. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Marně hledám ten krásný rozpis ze včerejška k akci, vše zmizelo, tak se budu muset asi nechat překvapit k čemu vlastně dojde.Já totiž nechápu, zda b. hrady c.++ i + vezmou za své jako vzala ikona bobrů; ale včera byly vidět barevné chlívky, ty je snad vymění?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.