Dotazy k sekci Zlepšovací návrhy - archiv

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem youda69, 6/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .hana555.

    .hana555. Pisálek fóra

    Ahoj nešlo by udělat hnojení automatické jako vodu děkuji
     
  2. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj .hana555.
    jednak se přiznám, že vůbec nevím, co vlastně konkrétně navrhuješ a jednak bych ráda citovala první příspěvek vlákna:
    Tj. pokud máš nějaký návrh, který by podle tebe zlepšil hru, prosím podívej se nejprve do pravidel sekce, zda tento návrh nepatří k zakázaným, případně jak má takový návrh vypadat (přesný a konkrétní návrh, nikoli jednoduchý "výkřik", anketa atd.) a případně ho podej v samostatném vláknu.

    Děkuji a přeji příjemnou hru
     
  3. falco66

    falco66 Zelenáč fóra

    Hledala jsem, ale vyloženě návrh tohoto typu nenalezla. Pokud jsem se přehlédla omlouvám se za spam.
    Restaurace přímo na farmě. Byla by součástí farmářského domu. Dnes začíná být časté, že co si farmář sám vypěstuje, uvaří, prodá svým zákazníkům, kteří se na farmu přijedou podívat a nakoupit. V restauraci by byl kuchař, který by si zvyšoval svou kvalifikaci a možnost vařit více receptů díky zákaznickým bodům. Tím, že bychom prodávali své produkty zákazníkům bychom získávali zákaznické body pro kuchaře, který by se za ně učil nové recepty. Např.: 100 ZB a dodání pšenice, třešní, vajček - naučil by se třešňovou bublaninu, kterou by následně mohl vyrábět z určitého počtu surovin a následně opět mohl prodávat svým zákazníkům a získávat více ZB. V družstvě by pak mohl být úkol za hvězdičky pro kuchaře typu - svatba - dodej 300x svíčkovou na smetaně, 400 citronových limonád, 100 šlehačkových větrníků. S těmito produkty kuchaře by se nedalo normálně obchodovat na tržišti. Každý kuchař by si je musel vyrobit sám. Myslím si, že by to zatraktivnilo dodávání do farmářského domu a otevřelo další široké možnosti hry a využití vlastních surovin.
     
    martinpernica1976 tohle ocenil(a).
  4. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj falco66
    přijde mi to obdoba farmářských zakázek, jen tam ty produkty nedodáváš v "surovém stavu", ale nějak "zpracované".
    Každopádně toto vlákno neslouží k podávání nových návrhů, prosím prostuduj si pravidla sekce a případně podej nový návrh podle nich v samostatném vláknu.
    Pokud se rozhodneš, je ale třeba ho lépe zpracovat včetně grafiky a konkrétních návrhů dodávek.
    Díky a příjemnou hru
     
  5. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    • Nepiš prosím více příspěvků pod sebou, jde o multiposting, který je postihován, použij tlačítko upravit. Díky
    Proč se nedělá údržba někdy v noci????Dnes kdy je svátek a je předpoklad že je spousta lidí doma a bude hrát uděláte tak dlouhé přerušení!!!

    Neuvažuje se omletí v Baha mlýně superkrmiva?

    EDIT: sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/11/16
  6. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj drahulína
    omlouvám se za pozdní odpověď.
    O čase údržby rozhoduje RT podle svých možností. Chápu, že tě mohlo rozčilit, že je údržba ve svátek, nicméně svátek jsme měli jen my v ČR a hráčů z jiných států se to takto nedotklo.
    Mletí SK na Bahamaramě se již týkal jeden předaný zlepšovací návrh a zatím se s tím nic nestalo. Předpokládám, že podobné přání mají hráčské komunity i z jiných zemí a je skutečně jen na RT, zda je vyslyší.

    Toto vlákno ale slouží k dotazům ke zlepšovacím návrhům, zda podat, jak podat apod., nikoli ke zjišťování plánů a úmyslů RT.
    Zároveň bych tě chtěla požádat, aby jsi nepsala více příspěvků pod sebou, považuje se to (až na hlášené výjimky) za zahlcování fóra, které je trestané - příště prosím použij tlačítko Upravit.

    Děkuji a přeji příjemnou hru
     
  7. Petronax

    Petronax Pisálek fóra

    Zdravím všechny administrátorky a administrátory.
    Rád bych se dotkl tématu rozesílaných zpráv sousedům. Myslím, že sousedé ve hře jsou proto, aby si vzájemně mohli vypomoci. Pak by jistě spousta z nich uvítala možnost rozeslání hromadné zprávy a to výhradně (!) vybraným sousedům. Vede mne k tomu nepříjemná nutnost opětovného vypisování jednoho a toho samého textu pro každého souseda zvlášť. Případně zvážit alespoň možnost daný text zkopírovat a odeslat dalším sousedům. Jako příklad uvádím prostou větu: "Prosím, neposílej mi želírovací cukr ale bednu s nářadím." Údajná obava z možného "Spamování" rozhodně není na místě a pokud by i k němu došlo, jistě lze najít cesty jak takovou věc vyřešit. Konečně, i sám hráč může takového pisatele eliminovat, například ukončením sousedství.
    Přeji všem příjemný zbytek víkendu a klidný nadcházející týden. Za případnou odpověď předem děkuji. Petronax
     
  8. KulíšekBrouček

    KulíšekBrouček Perspektivní autor

    Jen pro upřesnění, rozepsaný dopis zkopírovat lze, ale pokud je už jednou odeslaný, tak bohužel nejde, což je opravdu škoda. K.
     
    vilm4 a KOLENO1970 tohle ocenili.
  9. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj Petronax
    některé návrhy na hromadnou korespondenci či formu oznámení všem sousedům tu již byly, prohledej prosím téma Archiv předaných návrhů. Pokud je tvůj návrh jiný od těch již předaných, můžeš podat samostatný návrh, měl by být ale podrobně zpracovaný, právě včetně nápadu, jak zabránit spamování.
    Co se týče kopírování jedné věty, není přece problém napsat si ji někde vedle, zkopírovat do schránky a pak již běžným postupem vkládat do zpráv.
    Díky a přeji příjemnou hru
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    vilm4 tohle ocenil(a).
  11. il.ja

    il.ja Pilný autor

    Prosím dávám návrh aby byly v kole štěstí šaškové a rostlinky(lupina ,zpívající tulipán atd.) nebo aby šli vyměnit byly by konpletní stonky díky
     
  12. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj il.ja
    toto vlákno neslouží k podávání návrhů, jak je napsáno v úvodním příspěvku.
    Nicméně i kdyby bylo, tento návrh by patřil mezi zakázané, RT rozhodl, že tyto předměty zatím na kole štěstí nebudou a darovat je ze zřejmých důvodů také není možné. Kdyby se cokoli změnilo, objeví se o tom informace v sekci Oficiální oznámení.
    Přeji příjemnou hru
     
  13. tatana60

    tatana60 Rádoby autor

    Ahoj,omlouvám se ,nejsem častý pisatel,ale jedna věc mě trápí a moc by pomohla.Jestli by nebylo možné ukončit akce aspon v 15.00 místo 14.00.Vlastně akce pro mě končí ráno,protože než příjdu z práce,tak je akce ukončena,tak vlastně vždy příjdu o 8 hod.které mě často chybí k ukončení akce.Děkuji
     
  14. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj tatana60
    jak již bylo řečeno, toto vlákno neslouží k podávání návrhů.
    Navíc návrh na změnu času akce byl již několikrát RT předán a nic se nestalo - vzhledem k tomu, že se jedná o celosvětovou hru, lze předpokládat, že tyto časy byly stanoveny globálně jako nejžádanější.
    Přeji příjemnou hru
     
  15. tatana60

    tatana60 Rádoby autor

    Děkuji
     
  16. Petronax

    Petronax Pisálek fóra

    Ahojky všem. Mám podnět k vyřešení možnosti hromadného rozeslání dárků sousedům. Možná by stačilo nějak vyřešit označení vybraných sousedů a následné odeslání jednoho druhu dárku. Totéž by se mohlo týkat i zpráv. Díky za pozornost i případnou odpověď.
    Přeji všem hezký den. Petronax.
     
  17. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj Petronax
    jak se píše v prvním příspěvku, toto vlákno neslouží k podávání návrhů, ty je třeba podávat samostatně při splnění všech podmínek daných pravidly sekce.
    Navíc návrh na hromadné zasílání dárků byl RT již předán a občas ho v reportech připomínáme.
    Díky za pochopení a přeji příjemnou hru
     
    skalara.v a zejdy66 tohle ocenili.
  18. baguna

    baguna Pisálek fóra

    Nějak nemůžu najít, jak se podává nový zlepšovací návrh. Chtěla bych vylepšit vyndavání stromů a stájí z lišty. Aby se nemusely dávat základní stromy a stáje a pak na to teprve XXL. Vzal by se rovnou XXL strom a automaticky by se pod něj dal i ten základní, který by musel v liště být. Nejsem žádný extra pisatel, tak mi s tím třeba někdo poradí...;) Děkuji
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj baguna

    Je to jednoduché založíš zde nové vlákno a tam předneseš svůj návrh, který musí splňovat podmínky. Ty nalezneš v tomto vlákně, Pravidla sekce Zlepšovací návrhy

    Fajn hru pezt
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  20. Lidus61

    Lidus61 Perspektivní autor

    Ahoj, tady by se dalo zlepšovat, ale není čas a asi ani chuť. Měla bych také pár zlepšení, ale radši si je nechám pro sebe, mohla bych těžce narazit do vlákna. Je to pro mne složité. Potřebovala bych zlepšení probrat s někým, kdo by zlepšení podal za mne. Děkuji
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.