Dotazy k sekci Zlepšovací návrhy - archiv

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem youda69, 6/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj -AKIAARCI-
    samostatný návrh na přidání nové plochy, kterou nelze využít k pěstování, sice podat můžeš, ale jednak musí být řádně zpracovaný (včetně návrhu získání, přístupu, určení, jaké BZ se na ní budou získávat), a jednak bohužel musím předem varovat, že šance na jeho realizaci po předání RT je naprosto mizivá.
    Přeji příjemnou hru
     
  2. nechci22

    nechci22 Pisálek fóra

    Zdravím,měl bych taky jeden zlepšovací návrh,ale nemám ho zpracovaný a kdyby měl někdo zájem může se realizovat.Týká se řemesel,aby v nich šlo zadat vaření,pečení atd.. několikrát za sebou,jako ve mlýně.Zdám si vaření v marmeládovne něčeho základního a hned i nějaké té marmelády atd..
     
    zovka12 a PavlínkaDv tohle ocenili.
  3. 0tinka1

    0tinka1 Pisálek fóra

    Ja by som navrhovala taký strom na bylinkový elixír ako je cukrový strom či slaný strom, čo je potrebné k jeho zlepšovaciemu návrhu?
     
  4. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj 0tinka1
    návrh na strom s elixírem byl již RT předán, je tedy zbytečné a dokonce proti pravidlům sekce podávat tento návrh znovu.
    Díky a přeji příjemnou hru
     
  5. radovana

    radovana Pisálek fóra

    Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli se plánují nějaké další úkoly do družstva. Třeba nové úkoly pro pokročilé hráče s plodinami. Stále se přidávají nové s novými zvířaty a stromy, ale s plodinami nepřibývají. Také nové postupy na ostrově by byly třeba. Děkuji za odpověď, jestli se něco plánuje.
     
  6. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj radovana
    pokud nemáš v plánu návrh podobného úkolu vytvořit a dát ke schválení hráčům (nicméně i tak by musel být podrobně rozpracovaný včetně přesných dodávek a cen), pak by tvoje otázka patřila spíše do sekce Všeobecné dotazy.
    Odpovím ti, kolegyně by ti stejně odpověděla to samé - tyto plány jsou v kompetenci pouze RT a ten nám je dopředu nesděluje, pokud se něco bude chystat, objevíš to v oficiálním oznámení.
    Přeji příjemnou hru
     
  7. Kacaba7

    Kacaba7 Pisálek fóra

    Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli by ve skladu nešla přidat přhrádka VÝROBNY teď si tam můžeme najet na VŠECHNO CHLÉVY UPGRADY a výrobny máme ve chlévech a je to trochu nepřehledné myslím si, že by to ocenilo více hráčů, kbyby se i výrobny mohli načíst samostatně tak jako upgrady.
    A taky by se mi líbylo mít na své farmě někde ikonku, kde by byl obrázkový seznam všech stromů které se dají získat koupí, pod.stromy, v akci atd. a aby se hráči v tom seznamu ukazovali, které má třeba barevně a jejich počet a název stromu( když by si nejel na obrázek toho stromu), a které nemá třeba černobíle a tím že by ho získal tak by se zabarvil.A pokud by byla nějaká novinka hned by se do seznamu přidala černobíle než by jí hráč získal. Stromú stále přibývá a kolikrát mi chvíli trvá než zjistím jesti strom mám či nemám hlavně by se to hodilo při akci obchodování a darování už se mi párkrát stalo že jsem si vyměnila strom a už jsem ho měla jen proto, že jsem si ho přehlídla dalo by se to udělat i se stájemi a výrobnami.
     
    Naposledy upraveno: 1/5/16
  8. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj Kacaba7
    návrhy na oddělení výroben od chlévů již byly RT předány, připomínáme je i v pravidelných reportech. Víc v tuto chvíli udělat nedokážeme.
    Co se týče obrázkového návodu - máš šanci ho zpracovat a podat jako zlepšovací návrh - ale měl by být skutečně propracovaný, tj. včetně toho, jak se do něj dostaneš atd.
    Přeji příjemnou hru
     
  9. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    vzhledem k tomu, že je již na farmě hodně rostlin i stromů, nešlo by na trhu udělat další záložku na stromy a původní nechat pouze na rostliny? Nevím, zda už tu někdo tento návrh nenastínil.
     
    Mísankov tohle ocenil(a).
  10. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj mirakoud
    ano, i tento návrh byl RT předán a je jim pravidelně připomínán :)
    Přeji příjemnou hru
     
    dunlop4 tohle ocenil(a).
  11. Kacaba7

    Kacaba7 Pisálek fóra

    Lenka1979 tohle ocenil(a).
  12. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj Kacaba7
    pokud se chceš pokusit, aby se tento návrh dostal minimálně k RT, je třeba ho vložit klasicky jako nové vlákno s anketou, aby o něm mohli hráči hlasovat - podívej se prosím, jak návrhy vkládají ostatní, např. tento úspěšný.
    Díky a příjemnou hru
     
  13. Hanasla

    Hanasla Pisálek fóra

    Ahoj všem, chtěla bych se zeptat proč byl z kola štěstí vyřazen Kapitán strašák. Stále mě chybí. V OaD tyto dekorace nelze získat. určitě chybí více lidem. Mohl by bít zařazen do Renza pokud byl zrušen. Za floreny ho kupovat nebudu na to nemám. předem děkuji za odpověď
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  14. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Hanasla,

    zde není prostor pro dotazy ke hře. Na to jsou tu určené sekce Všeobecné dotazy a Dotazy nováčků a ani pro podávání zlepšovacích návrhů. Kapitán strašák byl z rozhodnutí RT z kola stažen a bohužel se obávám, že jinak než v nějakém výprodeji za floreny již získat nepůjde.
     
  15. Drevulka

    Drevulka Aktivní autor

    Chcela by som sa spýtať či by sa nedali spraviť také kupony na kombajn na nebíčko napríkalad na 1hod. m 6 hod. a 12. hod. lebo aj ked si zakúpim kombajn v akcii , musím ho použiť hned po zakúpení aj ked ho momentlne nepotrebujem ale neskôr áno,
     
  16. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj Drevulka
    návrh na prodej kupónů předáváme RT poměrně pravidelně, zatím neúspěšně, pokud se v této oblasti bude něco dít, určitě se to včas dozvíš v oficiálním oznámení.
    Nicméně si neumím představit, že by byl prodej kupónů na jednotlivé pomocníky - pokud to chceš podat jako samostatný návrh, prosím prostuduj si pravidla sekce a několik již podaných návrhů a zkus podle toho návrh podat.
    Přeji příjemnou hru
     
    terkacheerka tohle ocenil(a).
  17. Jarda

    Jarda Pisálek fóra

    Chtěl bych se zeptat RT zda by nešlo zvednout na 10 dárků pro sousedy. Mám dobré sousedy a tak to musím prostřídat aby dostali všichni co si zaslouží.Bylo by to dobré zvednout počet dárků na posílání.děkuji za akce RT, jsou bezva.
     
    Mísankov tohle ocenil(a).
  18. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj Jarda
    tento nápad byl již RT předán a občas ho v reportech připomínáme, víc pro to bohužel udělat nemůžeme.
    Přeji příjemnou hru
     
    Jarda tohle ocenil(a).
  19. Kvetoucíkoště

    Kvetoucíkoště Pisálek fóra

    Ahoj, nevím, jestli to patří zrovna do této kategorie, ale snad ano. Nedalo by se udělat omezení na minimální počet prodávaných kusů u hnojiva? Přiznám se, že mi už docela leze na nervy, že někdo zahltí nabídku (např. teď v aktuální akci) prodejem hnojiva po 1! kusu. Chápu, že pokud člověk prodává hnojivo např. po 100 ks, tak občas "zbyde" pár jednotek, takže je na trh přihodí. Ale prodávat to po kusech, to opravdu svědčí (pardon za ten výraz) o inteligenci daného hráče. Nešlo by udělat minimum alespoň na 10 ks?
     
    Jarda tohle ocenil(a).
  20. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj Kvetoucíkoště
    pokud to považuješ za dobrý nápad, můžeš ho zpracovat a podat jako samostatný návrh podle pravidel sekce.
    Nicméně mám pocit, že tímto způsobem se hráči snaží navýšit cenu na trhu.
    Přeji příjemnou hru
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.