Dotazy k sekci Zlepšovací návrhy - archiv

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem youda69, 6/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. youda69

    youda69 Rádoby autor

    kombajn....nešlo by zavést do hry, že by se kupóny kombajnu sčítali do hodinové položky (např. 3+12 hod.= 15 hod.) apak by si každý uživatel mohl vybrat kolik hodin, resp. minut bude aktivovat kombajn (např. 10 minut, 30 minut, 1 hodina, 1,5 hodiny, 3 hodiny apod...)???
     
  2. Marcela-magic181987

    Marcela-magic181987 Rádoby autor

    chcem sa opytat ci sa neda spravit plochapre zvierata alebo sad
     
    kryštofek a bill tohle ocenili.
  3. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj Marcela-magic181987
    to bohužel nelze a takovýto návrh patří k těm přímo zakázaným, prostuduj si prosím Pravidla sekce.
    Díky a příjemnou hru
     
  4. kuře99

    kuře99 Pisálek fóra

    co je s korálovým útesem,psalo se už brzo a pořád nic.:(
     
  5. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj kuře99
    bohužel o Korálovém útese nevíme o nic víc než vy, hrači, tedy nevíme nic. Musíme čekat, zda a co s ním RT provede.
    Příště prosím směřuj dotaz do sekce Všeobecné dotazy, děkuji moc.
    Přeji příjemnou hru.
     
  6. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    Mám nápad, ale neumím z něj vytvořit zlepšovací návrh. Byla bych ráda, kdyby se toho ujal někdo zkušenější, pokud bude povolen. Jde o toto: máme několik exotických zvířat, kterým by se určitě líbilo i v Bahamaramě. Např. kivi, ptakopysk, pásovec, želva, pštros, chameleon, klokan. Nebylo by možné dát jim "dvojí občanství", tj. že by si hráč rozhodl sám, kam tato zvířata umístí? U dekorací už to funguje. Výroba krmiva by se ponechala tam, kde je. Přesun by nebyl povinný, záleželo by jen na hráči, kde chce chlévy, případně příslušné výrobny mít.
     
    Prepperka, šebejda a bill tohle ocenili.
  7. falcon

    falcon Zelenáč fóra

    Ahoj FM,
    zamknula jsi mě vlákno.
    Prohlížím si opět pravidla, ale Tvoje zdůvodnění mě nesouhlasí:
    - uvádíš: "navrhuješ úpravu fungujícího prvku ve hře a tyto návrhy patří podle pravidel k zakázaným"
    - v pravidlech čtu: "návrhy na zavedení již existujícího prvku hry - je bezpředmětné podávat návrh na prvek, který je již do hry zaveden a funguje"
    V tomto případě se opravdu jedná o úpravu funkčnosti již existujícího prvku, ne na jeho zavedení. Prvek sice funguje, ale to neznamená, že by se jeho funkčnost nemohla změnit.
    Ponechávám na Tobě, zdali mi odpovíš. Stejně tak zdali můj příspěvek smažeš. Je to Tvoje právo.
    PS: Původně jsem Ti chtěl svoji připomínku napsat přímo. Ale zde na fóru jsem nenašel možnost, jak Ti napsat poštu.
     
    bill tohle ocenil(a).
  8. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj falcon
    chápu, že se možná cítíš trochu dotčený. Já vím, že to v pravidlech není takto explicitně řečeno a popsány přesně všechny případy a je to i na zvážení moderátora, co ještě je v rámci pravidel a co už není. Poměrně dlouho jsem to zvažovala, uvažovala jsem i zda aplikovat i pravidlo o usnadnění činnosti - a nakonec jsem se rozhodla téma zamknout, i vzhledem k tomu, že se jedná o nový prvek hry, jehož vývoji byla věnováno poměrně hodně času, prošel testováním i připomínkami - a pokud bude funkční, nebude se na něm nějakou dobu nic měnit.
    Díky za pochopení
     
  9. webmarian

    webmarian Rádoby autor

    Oceňujem, že je spustené multifunkčné vyhľadávanie, skvelé.
    No jeden dotaz by tu bol a to pri šľachtených zvieratách:
    Mohlo by šéfstvo doplniť ku každému zvieraťu aj jeho špecifický druh?
    Pretože ak je napríklad šimpanz, druh "opica" pri vyhľadávaní určite nenájde.
    A chcem si pozrieť všetky druhy opíc ale žiaľ ...
    Pozrime sa na vyhľadávanie napríklad na trhu, kde chcem ponúknuť na predaj niektoré z mojich vyšľachtených zvierat, napíšem do vyhľadávania napr. "opica" a vrešťan alebo king kong mi určite nenájde.
    Jediná možnosť je, že si zvolím "podľa levelu", kde sú usporiadné vyšľachtené zvieratá - druh - za sebou.
    Bolo by fajn, keby som napísal do vyhľadávania napr. "opica" a zobrazilo by mi aj "opica vrešťan, opica king kong". ;)
    Či to máme tak spestrenú hru, aby sme si pamätali (zapísali, poznačili) mená šľachtencov? :D
    Budem (e) dúfať, že sa to zmení, aby bolo vyhľadávanie účinné podľa kľúčového slova. ;)
    Každopádne, nič strašné sa nedeje, ale mohlo by šéfstvo nad týmto pouvažovať, dík za info, ak to bude na pláne. :)
     
    mamba54 a bill tohle ocenili.
  10. špekov

    špekov Pisálek fóra

    No dobře, mám dotaz. Když je to sekce "zlepšovací návrhy", proč je zde zakázáno vše zlepšovat? -.-A ještě něco, co se mě opravdu dotklo, proč je vlákno, které jsem napsala, uzamčeno dříve, než mohu reagovat? Je to trochu nefér ne? :sleepy: no co... budu si jen hrát farmičku a už nebudu své myšlenky sdělovat na tuto stránku. 8) pá a hezké Vánoce všem ve spolek.
     
    mamba54 a bill tohle ocenili.
  11. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj špekov
    rozhodně není zakázáno vše zlepšovat - když se podíváš do seznamu předaných návrhů, je tam celá řada návrhů z poslední doby, které byly předány RT. Ale existují zakázané návrhy, které RT nebude akceptovat a není tedy důvod tu nechat rozvíjet diskusi o nich a nebylo by fér nechat o nich hlasovat. Proto existují pravidla, která by bylo dobré si před podáním návrhu přečíst. Bohužel tvé návrhy jsou z valné většiny takové, které do seznamu zakázaných patří, a to, že je podáváš opakovaně, svědčí o tom, že sis je stále ještě nepřečetla. Navíc se většinou jedná spíše jen o "výkřiky do tmy" typu "co kdyby..." - opět tě odkážu na téma Archiv předaných návrhů, kde uvidíš, jak by měl třeba návrh nového zvířete vypadat.
    A pokud tvůj návrh patří mezi zakázané, nevidím důvod, proč vlákno nezamknout, neboť není nic, co by mě přimělo svůj názor změnit. Ale pokud podáš dobře zpracovaný návrh, který neodporuje pravidlům, nevidím jediný důvod, proč o něm nenechat diskutovat a hlasovat.
    Ta pravidla tu nejsou proto, abychom si tu hráli na šéfy, ale proto, abychom udrželi fórum přehledné a aby hráčům i pomohlo.
    Díky za pochopení a přeji příjemnou hru
     
  12. bobina40

    bobina40 Pisálek fóra

    Dobrý den. Chci se zeptat, kolikrát za sebou mohu podat tentýž zlepšovací návrh? A je podmínkou nějaká časová prodleva např. že návrh lze podat až za měsíc? Mám na mysli situaci, kdy se do týdne od podání návrhu nenajde 50 hlasujících a téma bude pak uzavřeno. Ne všichni totiž mají čas procházet si zlepšovací návrhy (já sama bych sem na fóru nezabloudila, kdyby se mi zrovna něco nerodilo v hlavě) :)
     
  13. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj bobina40
    v podstatě nemůžeš podat stejný návrh opakovaně - odporovalo by to pravidlům sekce. Pokud návrh neprojde hlasováním hráčů (ať už z jakéhokoli důvodu - malé množství hlasujících, špatný poměr odpovědí), je v té podobě, v jaké byl podán, napříště zakázán. Můžeš ho samozřejmě změnit - přepracovat nebo doplnit - a pak podat znovu.
    Pokud máš strach, že by byl malý počet hlasujících, můžeš využít "legálních" možností pro jeho propagaci - například si na něj dát odkaz do podpisu atd. Ale věř mi, že hráči toto vlákno čtou a když je návrh zaujme, hlasují - a požadovaný počet hlasů není tak vysoký, aby nebyl za jeden týden reálný.
    Přeji příjemnou hru
     
  14. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Ahojky,neumím vypracovat (podat zlepšovák), ale mohl by v nějaké akci být stonek na zkrácení času růstu stromů. Trochu jsem si dobré nápady prošla a nic takového neviděla, tak pokud už to je, tak se omlouvám
     
  15. dragojan01

    dragojan01 Rádoby autor

    Ahoj mám takový návrch (dá se to tak říct) Famerama furt přidává nové a nové chlévy a stromy a už není (soro) žádné místo kam je umístit.Tak mě napadlo že byste nějak rozšířili Farmu i divokou i u stromu moudrosti.Děkuji
     
    Rybaryk5 tohle ocenil(a).
  16. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj dragojan01
    vím, že je na farmě poměrně málo místa, nicméně přidávání dalších ploch není momentálně možné, ani to není cílem hry - pak už by hra nebyla strategickou, vše by šlo jednoduše - rostly by nároky při akcích a bez pomocníků by hra byla prakticky nehratelná.
    Z těch všech důvodů patří návrh na nové plochy mezi zakázané podle pravidel - a proto ani nemá cenu, aby se podával jako samostatný návrh.
    Díky za pochopení a příjemnou hru
     
    mija.kecka a tomokoco tohle ocenili.
  17. Ahoj,
    chci se pouze zeptat, jestli by nebylo možné abychom si mohli v inventáři sami seřazovat rostliny , stromy, chlévy - upgrady, podle délky růstu na louce podle velikosti políčka (1x1, 2x1, 2x2) atd.
    Tak jak je to nyní snadno se přehlédne upgrade, co již máme zasazeno, koupeno atd a kdyby jsme si inventář mohli spravovat sami, bylo by to lepší.
    Určitě nejsem sama kdo by tuto možnost přivítal...
    Jinak děkuji za skvělou hru, akorát mě "sežere" spoustu času [​IMG]
    Pěkný den přeji
    sluníčkonejkrásnější
     
    Petronax a karbar tohle ocenili.
  18. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj sluníčkonejkrásnější
    zkus ten nápad prosím trochu podrobněji rozpracovat podle pravidel, aby bylo jasné, co konkrétně navrhuješ a můžeš ho podat jako klasický návrh.
    Díky a příjemnou hru
     
  19. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, mám zlepšovací návrh na zrušení naskakování baneru se ziskem při klikání na řádcích stonku. V případě sklizně za použití sklízecího pomocníka mi jeden baner nevadí, ale při klikání je to snad trest za to, že nekoupím sklizeň? Než odkliknu tak naskočí karta řádku, kde vidím, co získám, tak proč ještě jednou velký baner, který musím odkliknout. Chudák moje myš (samozřejmě ta počítačová). Jára
    Dnes se již neobjevilo, asi šotek, nebo nějaká zkouška v ranních hodinách. Díky Jára
     
    Naposledy upraveno: 12/2/16
    bill a terkacheerka tohle ocenili.
  20. -AKIAARCI-

    -AKIAARCI- Pisálek fóra

    Ahoj, měla bych návrh na přidání dalšího prostoru na Bahamaramu, jako je ostrov pokladů, buďto ho zvětšit nebo přidat další, nemám už kam dávat dekorace a určitě nejsem sama. Je škoda je mít uložený a nemít z nich žádné BZ,BBZ.Děkuji předem za odpověď.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.