DOTAZY k bance, platbám, florenům - archiv

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 23/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kajka110

    kajka110 Pisálek fóra

    • Prosím nepiš dva a více příspěvku pod sebou, používej tlačítko Upravit, děkuji. pezt
    Cena v české lokaci je místo 190 CZK jen 120 CZK, ve slovenské lokaci místo 11,99 € jen 7,49 €.
    Prečo mi nabieha cena 9,99 eur keď je avizovaná 7,49

    Cena v české lokaci je místo 190 CZK jen 120 CZK, ve slovenské lokaci místo 11,99 € jen 7,49 €.
    Prečo mi nabieha cena 9,99 eur keď je avizovaná 7,49
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/3/16
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kajka110

    Nevím kde ti to ukazuje cenu 9,99 eur, mám ověřeno u kolegyně akční cenu 7,49 eur
    [​IMG]
    Vyzkoušej restartovat hru a klikni v časomíře na ikonu pomocníků
    [​IMG]

    Tam by měla být akční zmiňovaná cena

    Hezkou hru přeji
     
  3. kajka110

    kajka110 Pisálek fóra

    pezt neviem ti to skopírovať ako ty ale mne to ukazuje aj po reštarte 9,99 eur
     
  4. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

  5. LaPa

    LaPa Zelenáč fóra

    Zdravím, když mi ukazuje při nákupu (pomocníků)hodnotu v eurech (7,49 ) a já když to potvrdím tak zaplatím eurem, nebo v Kč? Nechci platit eurem, banku nám v ČR a jsem z ČR. Hlásím se přes cz stránky. Co mám dělat když chci zaplatit naší měnou? Děkuji za odpověď.
     
    Naposledy upraveno: 31/3/16
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj LaPa,

    bohužel tento problém budeš muset řešit přes podporu, buď jsi herní účet založil v zahraničí, nebo využíváš některou zahraniční IP a hra ti přiřadila platební oblast jiného státu. Kterého to lehce poznáš podle vlaječky v Bance.
    Viz. obrázek: [​IMG]

    Jak kontaktovat herní podporu?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.