DOTAZY k bance, platbám, florenům - archiv

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem hubabuba1968, 25/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    evainfo diamant rušit nemusíš a i kdyby, na částku za zlaté premium to nebude mít vliv. Za prvé nemusíš rušit údaje o způsobu platby a za druhé, jak jsem už napsala, 10% bonus se týká jen nákupu florenů. A pezt má pravdu v tom, že zlaté premium není levnější.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    čarodějko .. jak píšeš, že jde při provozu diamantového zakoupit i zlatý ... no mi to nešlo viz: [​IMG] ... ale jsem se už rozhodla nechat diamant a jen počkám, co mi to zítra udělá :D, nebo řekne. Pokud mi to skončí (nevím, jestli je to i na určitou hodinu), tak zadám novou platbu a snad nepřijdu o nic, jak mi psal pezt.
    Oběma moc děkuji a zítra písnu, jak se to ukáže ... to možná pomůže i jiným hráčům. :)
    ... Pěkný den, tak dnes 4.1.2016 mi končí to premium ... mi to dnes na platbu taky nic nepíše a platit to nejde, tak si počkám a jsem zvědavá, jak dlouho je to prodloužení :p
     
    Naposledy upraveno: 4/1/16
    pezt tohle ocenil(a).
  3. kamarad100

    kamarad100 Rádoby autor

    ahoj mám dotaz spletla jsem se při platbě pomocníku zadala jsem o jedno číslo navíc hned jsem to řešila přes podporu a dnes mi přišla odpověď že musím počkat na zpětnou vazbu banky ,,,,ale nevím zda mi budou vráceny peníze na účet a nebo zda dostanu pomocníky to tam není uvedeno moc dík a přeji krásný NOVÝ ROK 2016 celému týmu FARMERAMY
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kamarad100

    Bohužel nevíme jak toto platební podpora vyřeší, budeš tedy muset počkat jak to vyřeší s tvou bankou a musíš ještě počkat na vyřešení.

    Hezkou hru a brzké vyřešení přeji
     
  5. kamarad100

    kamarad100 Rádoby autor

    Moc děkuji ............................;) příště si dám pořádného majzlaxDxD
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    ahoj pezt: .. chci zde jen napsat o mé situaci s "diamant prémium". Tak jsem přece jen psala na podporu, kde jsem dostala stejnou odpověď, že "premium" se automaticky prodlužuje. A při mé otázce, zda mi dají vědět, kdy provést platbu, nebo si to snad strhávají sami bez mého příkazu v bance? .. Jsem dostala odpověď: " ..ano, je tomu tak, premium se chová jako předplatné a automaticky se prodlužuje. Zvláštní příkaz z Vaší strany není nutný, neboť ten je již naplněn uloženými platebními údaji v bance ve hře. Částka se Vám pravděpodobně již strhla nebo v nejbližší době strhne".

    Tak jsem docela překvapená, že si strhnou peníze sami, protože účet zde mám otevřený pro různé platby/koupě na farmě, ale ne proto, aby sním mohli disponovat .. platební příkaz snad musím dávat i v reálném životě, proto si nikdo nemůže z mého účtu jen tak vybírat. To je jako bych si přes net koupila nějakou věc a oni si automaticky brali na další nákupy s tím, že to mám předplacené a to i přes to, že jsem nedala k pravidelným nákupům "příkaz v bance" k této transakci .. to snad ani nejde?
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
  7. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj evainfo
    automatické prodlužování předplatného karetní transakcí je zcela běžná věc i mimo hry, nemusíš k tomu dávat další souhlas (vydělává na tom celá řada služeb, kde ti dají měsíc zadarmo a spoléhají na to, že to pak zapomeneš zrušit).

    Při koupi diamantového prémium balíčku jsi na tuto skutečnost upozorněna:
    [​IMG]

    Takže doporučuji si to na příští rok napsat někam do kalendáře a včas zrušit.
    Přeji příjemnou hru
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Jasně :) .. mě to upozornilo před rokem, když jsem rušila zlaté premium a zakládala znova účet na diamant, ale i když jsem teď pár dní před vypršením nakukovala, tak to nic neukázalo. No první moment jsem byla překvapená a určitě si to poznačím, i když si myslím, že už nezapomenu :D
    Děkuji za pomoc a vysvětlení.
     
  9. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Dobrý den, nemohu se dostat do platební oblasti, nejdou mi zakoupit floreny ani koupit předplatné mlýna. Píše mi to toto:
    Tato stránka se nedá zobrazit.
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj TheMikev2

    Doporučil bych restartovat hru a také udělat Vše pro bezproblémový chod hry, tedy pročištění prohlížeče a popřípadě celého PC.
    Ještě můžeš vyzkoušet jiný prohlížeč, teď jsem zkoušel u sebe a vše v pořádku.

    Hezkou hru přeji
     
  11. zuzapol69

    zuzapol69 Pisálek fóra

    Dobrý den prosím o radu,chci koupit superkrmivo,ale píšou Transakci nelze bohužel provést.
    Použijte prosím jiný způsob platby. celou dobu kupuji furt stejně, vždy vše bez problému,až dnes,děkuji
     
  12. Anda311

    Anda311 Zelenáč fóra

    Ahoj, mám naprosto stejný problém.....:-(
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zuzapol69 a Anda311

    Bohužel zatím nemáme k tomu žádné info, také mi to nejde, prosím tedy o trpělivost jakmile budu něco vědět, napíši.
     
  14. rehla

    rehla Pisálek fóra

    Tak já mam ten samý problém jako anda a zuza
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Po restartu žádná změna ani u mě, ale zkusil jsem jiný prohlížeč tak už to funguje, bohužel nemohu říci jestli to bylo restartem nebo změnou prohlížeče, ale manželce to šlo koupit i bez restartu.

    Snad tedy problém vyřešen, každopádně bych doporučil restart
     
  16. zuzapol69

    zuzapol69 Pisálek fóra

    • Prosím nepiš dva a více příspěvku pod sebou, používej tlačítko Upravit, děkuji. pezt
    děkujem za odpověd,budem čekat na info :)

    tak já už jen naposledy,mě už vše funguje jak má,krmivo koupeno,po restartu,děkuji
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/1/16
    pezt tohle ocenil(a).
  17. ladajakl

    ladajakl Zelenáč fóra

    Ahoj všem , prosím evainfo o zprávu , zda platba proběhla automaticky . Mám též diamant , končí za měsíc , platba převodem , zkusil jsem projít až k platbě , nikde se mi neobjevuje možnost , kterou uvádí AgathaCh , jde mi o to , mám-li si ohlídat datum .
    Pokud někdo platíte PSC , mají občas výpadky , bylo to koncem loňského roku a minulý týden , po 2 - 3 hod bylo vše v pořádku . Mám vyzkoušeno , že platba PSC funguje i na Slovensku , občas se tam vyskytuji delší dobu , je potřeba se přihlásit na Farmerama.cz , pokud tedy nechcete platit v eurech ( automaticky nabíhá Farmerama.sk ) , také v pohraničí se může stát , že při velkém zatížení serveru vás to přesměruje na volnější i zahraniční .
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ladajakl

    Pokud jsi kupoval prémium pomocí platby převodem, tak automatická koupě se tě netýká, budeš si muset jak píšeš, pohlídat datum.
    Automatická koupě se týká pouze platby kartou.
    A to, že změníš doménu ( Farmerama.cz nebo .sk) nemá vliv na změnu platební oblasti.

    Hezkou hru přeji
     
    ladajakl tohle ocenil(a).
  19. ladajakl

    ladajakl Zelenáč fóra

    Děkuji .
     
  20. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím ladajakl a evainfo, pohlídat si můžete velmi jednoduše v premium vile
    [​IMG]

    Máte tam ihned info, jaký balíček máte aktivovaný, do kdy váš balíček platí a tudíž můžete díky tomu včas vymazat platební údaje a tím zrušit veškeré předplacené služby pro příští automatické aktivace. Balíček premium pak vyprší dle informace v premium vile a další už se automaticky neaktivuje.

    Příjemnou hru danda
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.