Dotazy k bance, platbám a florenům - archiv

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem hroudov, 16/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Dave Lister děkuji, než jsem sem psala, jsem procházela forum, ale oznámení jsem neviděla :p ale ještě co mě překvapilo, že na vedlejší farmičce jsou Eura a platba proběhla v GBP což je mnohem větší platba a dělá to 84,78 kč.
     
    Naposledy upraveno: 19/3/21
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo, záleží jakou máš platební oblast. To poznáš v bance. U mě to je CZ. Jinak John Citrón právě dorazil ;).

    Není zač :)

    Pro změnu platební oblasti, budeš muset kontaktovat herní podporu, zvol obecné dotazy.

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<

    upload_2021-3-19_20-31-37.png




    upload_2021-3-19_20-31-14.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  3. -bobča-

    -bobča- Pilný autor

    Dotaz - dorazí John Citron? Nebo - kde ho hledat? zaplaceno a kde je? dík.
     
  4. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -bobča- již by měl být na tvém herním účtě. Hledej v liště mezi dekoracemi. Všem hráčům, kteří zakoupili při posledním výprodeji balíček s Johnem Citrónem, byl připsán kvůli chybě o něco později. Pokud máš nesrovnalosti, můžeš kontaktovat herní podporu.
     
  5. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Ahojky. Netuším, jestli je chyba pouze u mne, ale již několik hodin nemohu nakupovat přes Paysafecard. Jedná se o nějaký výpadek, nebo v tom lítám pouze já ? :oops:
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj šebejda

    Teď jsem zkoušel, koupit a lze, tedy přes účet My paysafecard, ale to by mělo být stejné.
    Píše to nějakou hlášku nebo něco ? nebo co to dělá ?
     
    šebejda tohle ocenil(a).
  7. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Díky ti, nešlo mi to dost dlouho ale před chvilkou se to rozeběhlo ( vůbec se mi nenačítala stránka až hodila Eror)-> děkuji za snahu
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    šebejda
    Není zač, hlavně že je vše v pořádku ;)

    Fajn hru pezt
     
    šebejda tohle ocenil(a).
  9. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím, prosím vás četl jsem na fore v platbách o Paysafecard, nechce se mě někam chodit do krámu a kupovat kupon a koukal jsem že se to dá koupit online,už to někdo zkušal a je to spolehlivé že vám přijde nějaký pin nebo kod a funguje to pak při platbě tu na farmě,,2 otázka-když už budu mít ten kupon a chtěl bych si třebas koupit nějaký balíček tak to se musí registrovat při platbě nebo to jde hnedle,,3 otázka- když už to zaplatím přijde mě na email že jsem třeba koupil kombajn za 500 kč nebo upozornění nechodí jako na platební kartě,děkuji.
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123

    1. Ano kupuje se online, osobně ho kupuji celkem pravidelně na portálu Herní-kupony.cz
    Pin ti příjde do emailu, nebo si jej zobrazíš přímo tam na stránkách portálu. A funguje to všude kde je možno používat tuto platební metodu.
    2. Do určité výše peněz se netřeba registrovat, pouze zadáš kód nebo kódy.
    3. Ano potvrzení o provedené platbě ve hře Farmerama chodí na email, který máš svázaný s platební oblastí, tak jako u jiných plateb. Většinou to je registrační email.
     
  11. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    pezt ano právě jsem taky koukal na Herní-kupony.cz a když jsem dal 1000 tak to šlo bez registrace víš už bych musel,,,,ještě prosím když ten pin zadám na farmě na ten balíček tak tam jen dám ten pin a hotovo nebo aj tam se musím registrovat,,,to si pak musím spočítát když koupím balíček kolik mě na tom kuponu zbylo a ten pin točím pořád dokola stejný dokut ty peníze nevyčerpám nebo jak to je přeci neutratím tu částku uplně na 100%,koupím za 1000 a utratím 950 a zbyde 50 a když budu kupovat zase něco tak musím zase koupit kupon a co ta 50 jak se to dělá abych vyčerpal celou částku,,já se omlouvám ale nikdy jsem stím to neměl zkušenost ani nikdy nekupoval ale chtěl bych to zkusit.
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123

    Zadáš pin a prostě se to koupí, netřeba se nikde registrovat, jen je potřeba potvrdit jejich obchodní podmínky, ale tady také platí omezení platby do určité částky, pro vyšší částky to bude chtít registraci do My paysafecard, to je vlastně účet, ze kterého potom platíš jako platební kartou.
    Je potřeba si hlídat kolik ti zůstalo finančních prostředků, jednotlivé pin kódy lze vyčerpat do nuly.
    Dám příklad, chceš si koupit něco za 500 Kč, zůstatek na jednom pin kódu je 450 Kč, ten vyplníš do tabulky, a následně použiješ druhý pin kód, kterým doplníš do požadovaných 500 Kč, z nového se ti odečte tedy 50 Kč. První pin kód je tedy vyčerpaný do nuly a pokračuješ tak stále dál a dál.
    Při platbě lze použít více pin kódů., prostě dokud nedocílíš požadované částky.
     
  13. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    pezt nevíte ještě jaký je limit,,,lomit to je na den nebo částkou třebas 2000
    co premium tím se dá taky koupit ale musí se každý měsíc obnovovat že zase platbou jináč to zanikne
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123

    Víme, je to 50€, ekvivalent české měny si musíš přepočítat, dle aktuální kurzu, na jednu platbu.
    Prémium lze zakoupit, ale nebude docházet k automatickému obnovení, protože tato platba nenabízí uložení platebních údajů. To by jsi musel každý měsíc sám obnovovat, koupí prémia
     
  15. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    pezt děkuji moc za všechno.
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  17. Sarryk

    Sarryk Pisálek fóra

    zdravim mam potize s platbou..platim pres kartu,ale pokaždé když chci koupit floreny me to hlásí problém..musím vymazat kartu a zadat znova, pote me to funguje, ale pri dalsi platbe nikoly, kdyz písu na podporu pokazde me to napise uzavreno a nic
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Sarryk

    Doporučil bych platební kartu smazat, tedy všechny platební údaje smazat, nejen kartu ale vše, poté prohlížeč zavřít a po znovu otevření pokud budeš chtít něco koupit zadat platební údaje o kartě a potvrdit uložení.
    Pokud by se problém objevil znovu, doporučil bych kontaktovat herní podporu, při vyplňování ticketu nezadávej problém s platbou, ale zvol obecné dotazy a popiš svůj problém.
     
  19. goro19

    goro19 Aktivní autor

    Mám nabídku florenů, ale jejich nákup mi blokuje při zadání PSC "Přijmout všechny soubory cookie".
    Mám utrácet a ještě s něčím souhlasit? To je snad nějaká přeháňka a nelíbí se mi.
    Dá se to, prosím, nějak obejít?
    Děkuji.
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj goro19

    Tohle obejít nejde, souhlasit s jejich podmínkami musíš všude ve všech internetových obchodech, pokud se ti to nelíbí můžeš využít jinou platební metodu. Myslím, že právě tato platební metoda je jedna s nejbezpečnějších pro platby na internetu.

    Fajn hru pezt
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).