Dotazy k bance, platbám a florenům - archiv

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem hroudov, 16/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    70zinka

    Srandu si nedělám, při platbě to zřejmě požaduje ověření, které nedodáš, proto je platba zamítnuta. Proto je na místě se obrátit na banku kde je problém. Alespoň tak bych to udělal já.
    Sama říkáš že se u vás změnili podmínky, tak je potřeba zjistit co a jak a jaké jsou nyní podmínky pro tyto platby.
     
  2. 70zinka

    70zinka Rádoby autor



    Tak ešte raz a pomalšie... mňa nijak ako hráča nezaujíma, čo by si urobil ty. Farma po mne nevyžaduje žiadne iné overenie, ani banka nič nežiada... čiže.... logicky... z farmy do banky požiadavka o platbe ani nepríde. Keď si dám nákup florenov, tak tam je nejaká zvláštna zmotaná tabuľka, evidentne nejaké nedokončené programovanie... skrátka... odfláknutá práca. Nemám dôvod kontaktovať banku, keď z Farmy do banky vôbec požiadavka na platbu nepríde. Takže.... napíš TY na podporu a rieš to. Ja chcem za hru platiť a dostávať svoje zaplatené služby. Mna odfláknutá práca pracovníkov Farmy nijak nezaujíma. Mať takýchto pracovníkov ja, tak na hodinu majú padáka. Ušlo mi vďaka tomu X akciových hier, nemám predplatné na kombajn a nemám ako zbierať sliepky a mrkvu. Daj mi vedieť... čau
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    70zinka

    Já na podporu psát nebudu, se mnou se nikdo bavit nebude, když problém nemám.
    Bohužel já za to nemohu, že máš problémy v platební oblasti, ale vyřešit musíš ty na podpoře nebo v bance.
     
  4. coyotkamaku

    coyotkamaku Zelenáč fóra

    Dobrý den,
    mám problém s nakupováním florenů , akčních nabídek i s kontaktováním podpory. Vyberu si balíček který chci koupit a když vyberu způsob platby ,tak se nic neděje a za chvilku mi to hlásí že Mozilla firefox neodpovídá. Takhle to je už od včerejška. Pořád to samý. Kdyby nefungoval internet, tak mi přeci nepůjde hra vůbec. Všechno funguje, ale jakmile chci zaplatit tak je konec. Používám metodu Trustpay, ale zkoušela jsem i jiné metody a to stejné. Jediná metoda která fungovala byla přes SMS. Chtěla jsem kontaktovat podporu, ale nastala stejná situace.
    Prosím o radu.
    Moc děkuji suvicka
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj coyotkamaku

    A zkoušela jsi to v jiném prohlížeči ?
     
  6. coyotkamaku

    coyotkamaku Zelenáč fóra

    Tak chyba bude někde u mě, nevím kde. Teď jsem to zkusila z cizího počítače a tady se obchod povedl.
    Ještě se zeptám jestli nevíte jestli můžu odstranit platební kartu z černé listiny a jak ?
    Děkuji suvicka
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    coyotkamaku

    Kartu z černé listiny ti může odebrat pouze podpora. Kontaktuj herní podporu, při vyplňování formuláře zvol obecný dotaz a popiš svůj problém. Nezadávej problém s platbou

    Fajn hru pezt
     
  8. coyotkamaku

    coyotkamaku Zelenáč fóra

    Děkuji za informace ;):)
     
  9. [Rhina]

    [Rhina] Pisálek fóra

    Kam můžu napsat dotaz / koment k bance v unity (klient)? Už sice mám zpátky lištu a můžu si nastavit kolik chci koupit florenů...i se mě to po kliknutí na koupit teď zeptá, jestli chci opravdu platbu provést...a to je všechno co se stane...nakupuji přes paypal, jiné nákupy přes paypal fungují...ale tohle jaksi nějak ještě ne úplně dokonale...
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj [Rhina]

    Bohužel nemám možnost vyzkoušet přes paypal nákup florenů přes fastpay lištu. Nicméně je tam ještě drobná chybka, pokud napíšeš do okénka počet florenů, nedojde k aktualizaci, tedy nepřepočítají se peníze a nedojde k posunutí florenové částky na liště, proto v tuto chvíli je nutné posouvat posuvník na výběr florenové částky a poté by měl jít nákup normálně provést, alespoň u uložené platební karty to tak funguje.
    Tento problém je již předán k opravě.
     
    [Rhina] tohle ocenil(a).
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    [Rhina] a i pro ostatní

    Omlouvám se za mystifikaci.
    Vypadá to, že fastpay lišta nefunguje úplně správně.
    Již jsme problém předali.
     
    [Rhina] tohle ocenil(a).
  12. danule71

    danule71 Zelenáč fóra

    tak jsem si koupila floreny za 83 kč 150 florenů a 10 superhhnojiva a peníze to strhlo a nepřipsalo se nic tak nevím
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj danule71

    Zkus restartovat hru.
    Jakou platbu si pro koupi balíčku použila ?
     
  14. ALDOUSKOV

    ALDOUSKOV Pisálek fóra

    Ahoj. I já mám problém s floreny. V noci jsem koupila na nákup stájí, které jsem chtěla koupit teď. V pořádku byly připsány, i nějaký bonus za nákup přišel, ALE TEĎ TAM NEJSOU :eek:. Pomoooc!!!!! Jak se píše na podporu nevím.
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  16. 70zinka

    70zinka Rádoby autor

    Takže môj problém pretrváva... lišta na voľbu nákupu florenov je neviditeľná a nie je možné ani uhradiť čokoľvek cez kartu, hoci do decembra všetko išlo ok.
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj 70zinka

    Je potřeba se obrátit na herní podporu, jak jsem ti psal výše. Při vyplňování formuláře nezadávej problém s platbou, ale zvol obecné dotazy.
     
  18. 70zinka

    70zinka Rádoby autor

    Už ma nebaví vypisovať na nejakú podporu... im je to evidentne jedno. Je polovica marca a stále nemôžem nakupovať floreny, hoci som to hlásila X krát... takže... čoskoro pre mňa hra skončí ako nezaujímavá. A podľa všetkého nie som sama, koho týmto vylepšením vytočili.
     
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den, koupila jsem Johna Citróna, platba proběhla a ani po restartu ho nemám. V bance se strhnutá částka ukázala.
     
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evainfo, došlo k chybě. Předmět bude připsán později. Až budeme vědět bližší info, hned se ho dozvíš. Děkujeme za trpělivost.

    EDIT: Oznámení o chybě při nákupu dekorace John Citrón - ZDE.



    Ať vás síla provází na všech cestách