Dotazy k bance, platbám a florenům - archiv

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem evainfo, 5/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sebkopal

    sebkopal Pisálek fóra

    **** Odstraněna zbytečná citace ****

    Ďakujem, za info. Už som odoslal formulár na podporu a poslal aj konkrétne údaje.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/10/20
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    sebkopal

    Není zač ;), snad se to vyřeší k tvé spokojenosti :)
     
  3. sebkopal

    sebkopal Pisálek fóra

    Dobrý deň, tak bohužiaľ už je to viac ako 48 hodín a po tomto emaily sa mi už viac nikto neozval a Anglicko ako platobná oblasť mi stále ostala.

    Neviem čo sa stalo.
    Za vysvetlenie Ďakujem

    EDIT: komunikace s podporou hry odstraněna - není dovoleno ji publikovat na herním fóru - admin danda-vnovis
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/10/20
  4. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sebkopal,
    pokud si požádal o změnu platební oblasti přes herní podporu, tak musíš počkat, až bude mít pracovník platebka čas a tvůj problém vyřeší. Tohle není záležitost, která by se řešila ihned na počkání. Pracovník musí i prověřit, zda tvému požadavku vyhoví.
    Platební oblast totiž lze měnit pouze jednou za rok a pokud hráč opětovně zaplatí kartou nebo bankou, která není z příslušné platební lokace, tak si může přivodit problém opětovně a takovému požadavku se již podruhé nevyhoví. Takto jsou daná pravidla pro platební oddělení a požadavky na platební oddělení se vždy ověřují, což zabere čas.

    Děkuji
    danda-vnovis
     
  5. sebkopal

    sebkopal Pisálek fóra

    Tak mi teraz neostáva nič iné ako len čakať.

    Ďakujem za info
     
  6. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sebkopal, ano opravdu musíš vyčkat, kolega tvůj požadavek eviduje a bude se mu věnovat, on také čeká na informace od platebního oddělení.

    Díky za trpělivost
    danda-vnovis
     
  7. bubujaja

    bubujaja Pisálek fóra

    Prosím o vysvětlení,chtěla bych použít platbu kartou PAYSAFECARD nabízí se mi 8 různých platebních metod,ale bohužel tato platba se mi nenabízí. Co mám pro to udělat, abych ji mohla používat.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bubujaja

    Platební metoda Paysafecard je normálně v seznamu platebních metod

    Screenshot_1.png

    Klikneš na pokračovat s paysafecard a vyplníš všechny potřebné údaje.
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  9. sebkopal

    sebkopal Pisálek fóra

    Zdravím, tak dnes mi už Vaše platobné oddelenie zmenilo platobnú oblasť.
    [​IMG]

    Ešte raz, Ďakujem všetkým za pomoc s týmto problémom.

    PS: A už radšej nikdy nebudem používať inú kreditnú kartu ako slovenskú, nech nemám už s týmto problémy.
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sebkopal

    Není zač;), jinak na to je potřeba dávat pozor, je to hned :)
     
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Ahoj, napadlo mne, pokud máte problém přes platbu pomocí SMS, tak je ideální si ten kód opsat a dá se tak použít kdykoliv odkudkoliv...
    Kdysi dávno jsem si ho opsala a pokud vím, fungoval pořád (BIG ****) hvězdičky jsou kód... Nemusíte ho pak stále dohledávat.
    PS: Zkusila jsem po cca roce dohledat si lísteček s kódem a poslala SMS na FL a FUNGUJE. Takže si ho opište a máte vyřešeno napořád.
    Hraji přes GCH a také se mi nezobrazuje kód.;)
     
  12. helca16113

    helca16113 Aktivní autor

     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj helca16113

    Otevři hru v prohlížeči Firefox, tam by se informace o platbě měli zobrazit.
    A jak píše výše MatysekKamilek, můžeš si důležité informace někam zapsat a nebudeš potřebovat tuto volbu prozatím otevírat.
    Na opravě snad již pracují, ale v tuto chvíli nevím kdy se tak stane.

    Fajn hru pezt
     
  14. doriska123

    doriska123 Zelenáč fóra

    Prosím o radu nejde platba přes SMS. Když kliknu na telefon ,objeví se prázdná tabulka.
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj doriska123

    Pro otevření nabídky zkus použít prohlížeč Firefox, tam by to mělo fungovat a prozatím si potřebné údaje zaznamenej pro pozdější použití.

    Fajn hru pezt
     
  16. KamilaSm

    KamilaSm Zelenáč fóra

    Dobrý den, dnes jsem zakoupila floreny - platba kartou (platba z účtu odečtena), ale stále nebyly připsány. Je to už více hodin. Psala jsem na podporu - odpověď: vyřešeno, ale floreny nikde. Psala jsem znova a už žádná odpověď... ?? Čekám na připsání, abych se mohla účastnit Obchodovat-darovat. Děkuji.
    .. Nyní přišla 2. odpověď, že je vyřešeno, ale floreny za 40Kč nemám!!!
     
    Naposledy upraveno: 29/12/20
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj KamilaSm

    Hru jsi restartovala ?
    Aby se změna projevila, prosím restartuj, tím že zavřeš prohlížeč a otevřeš hru znovu.
     
  18. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Dobrý den, zakoupila jsem balíček, balíček jsem obdržela, ale nedostala jsem dárek za nákup. Nemůžu najít nikde na fóru, jak to je s dárky. Děkuji
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj polacka

    Nevím jaký dárek k nákupu máš na mysli, jediné co mě napadá je nakupovací bonus, ale za nákupy získáš určitý počet bodů a ty se připočítávají, až za určitý počet dostaneš nějakou odměnu, vše o nakupovacím bonusu najdeš tady Nakupovací bonus

    Fajn hru pezt
     
  20. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Děkuji za odpověď, přesně to jsem měla na mysli. Hezkou hru.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.