Dotazy k bance, platbám a florenům - archiv

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem jade2376, 7/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -Ostružinka-

    Ano můžeš si koupit kolikrát chceš floreny ze stejného čísla, jen musíš mít dostatečný kredit.

    Fajn hru pezt
     
  2. babina44

    babina44 Pisálek fóra

    Prosím mám novou kartu a neumím ji sprovoznit tamta mně skončila v březnu moc děkuji
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  4. rosea50

    rosea50 Pisálek fóra

    Vzhledem k tomu, že nevlastním žádnou kreditní kartu, ráda bych se zeptala, zda by nebylo možné uskutečnit platby třeba formou sms (tak jako jdou zakoupit floreny). Nemám takto žádnou možnost zakupit si cokoliv jiného :-(
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj rosea50

    Rozumím ti že né každý má bankovní účet, a nebo má ale nechce jej využívat pro platby na internetu. Ale zase je to téměř nejvýhodnější placení bez velkých poplatků, to se bohužel netýká plateb pomocí SMS, za ně jsou poplatky a proto je nabídka těchto služeb omezená.
    Nemusíš využívat SMS, je také platba pomocí Paysafecard, ta je bezpečná a stejně rychlá jako platba kartou. Vše o této metodě najdeš v tomto příspěvku Paysafecard
    Osobně s tou to platební metodou mám velice dobré zkušenosti a mohu doporučit.

    Fajn hru pezt
     
    rosea50 tohle ocenil(a).
  6. rosea50

    rosea50 Pisálek fóra

    Děkuji, budu shánět, kde se dá u nás zakoupit.......hezký den
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    rosea50 - koupíš na internetu, je to hned a bezpečné, stačí si zadat paysefecard
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj rosea50

    Já kupoval v Tipsportu, nebo občas to mívají na terminálech Sazky.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj evoku57

    Jelikož hráčka nemá bankovní účet, tak je tvá rada docela k ničemu, nemyslíš ?

    Fajn hru pezt
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pezt - pravdu díš, to mne nenapadlo
     
  10. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Dobrý den,
    mám prosbu při placení přes kartu Visa mám nyní novou už aktivní a neuvědomila jsem si že stará už neplatí a zaplaceno je dnes na starou kartu dá se řešit zaplacení opětovné přes novou. Absolutně mě nedošlo, že mám staré udaje a ne nové při platbě. Děkuji za radu jedná se asi o 50kč. Je dost věcí co nyní řeším a už se stalo ukončení práce a jsem toho asi mimo. Jana

    Napsala jsem tedy vše na podporu a bohužel řešení jsem nedostala nepochopili že se jich ptám...nevím zda platba na starou kartu proběhla v pořádku nebo tedy ne. Nyní tedy vůbec nevím zda se dá nějakým způsobem zjistit zda je vše ok píší jen o mém účtu ale já potřebuji spíše zjistit zda nedlužím nebo by byla jiná možnost zaplatit i třeba složenkou či jinak. Nevím tedy co dál jak to řešit...zda není aspoň možnost zjistit jak proběhla platba ještě zavolám do své banky a pak se uvidí. Po zavolání mám dobrou zprávu karty platí obě stará je do konce dubna platná jupí vše by mělo být v pořádku i tak velice děkuji za radu pomoc.Jana
     
    Naposledy upraveno: 22/4/20
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Janka79

    Je docela pravděpodobné, že jsi se dostala na černou listinu, jelikož se platba neuskutečnila.
    Proto bych doporučil se obrátit na herní podporu, při vyplňování formuláře zvol obecné dotazy, nikoliv problém s platbou, a popiš svůj problém. Vymazání starých údajů provedeš dle tohoto návodu Smazání údajů v platební oblasti

    Fajn hru pezt
     
    Janka79 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.