Dotazy k bance, platbám a florenům - archiv

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem jade2376, 7/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. Ivca1111

    Ivca1111 Rádoby autor

    Dobrý večer,chtěla jsem si koupit Premium,ale hlásí mi hra,že neni v nabídce.Stále jsem si ho kupovala každý měsíc a najednou to nejde.Můžete mi,prosím poradit co s tím?Děkuji za pomoc.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Ivca1111

    Jak prémium kupuješ ?
    Prémim lze koupit pouze po jeho vypršení, tedy zkus restartovat hru.
    Nebo pokud máš uloženou platební metodu, tak k nákupu dochází automaticky.
     
  4. Ivca1111

    Ivca1111 Rádoby autor

    Moc děkuji za ochotu,už je to v pořádku koupeno.Přeji klidný večer.
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ivca1111

    Není zač ;), hlavně že je vše v pořádku ;)
     
  6. martinek37

    martinek37 Perspektivní autor

    Ahoj,
    chci se zeptat. Dá se nějak zpětně zjistit, kdy jsem naposled koupil něco za floreny a co to bylo? Teď sem se přihlásil a přijde mi, že mi velká část fl zmizela. Nemají třeba vyhrané fl v akci nějak omezenou platnost? Díky.
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj martinek37

    Jedině herní podpora ti dokáže říci co jsi a kdy kupoval za floreny. Jak kontaktovat herní podporu, nevybírej problém s platbou ale zvol obecný dotaz.
    Floreny nemají žádnou omezenou platnost. Jsou tam dokud je neutratíš.

    Fajn hru pezt
     
  8. nolina22

    nolina22 Pisálek fóra

    Ahoj,
    11.3.20 som si kupovala balík farmárskej legendy, zdá sa mi že jeho súčasťou malo byť aj 150 fl. a nepripísali sa mi, chcela som nájsť aj jeho popis na fóre aby som zbytočne nechaosila ale nenašla som. Dá sa s tým nejako pomôcť? Ďakujem

    Edit: ach jaj, zase u mňa problém s čítaním s porozumením, zle som to pochopila, ďakujem a pekný deň
     
    Naposledy upraveno: 15/3/20
    pezt tohle ocenil(a).
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj nolina22

    Pokud se jednalo o tento balíček, tak ten žádné floreny neobsahoval. Pouze 150 farmářských mincí, ty se používají v Rama obchodě.

    stažený soubor.png

    Fajn hru pezt
     
    nolina22 tohle ocenil(a).
  10. -Ostružinka-

    -Ostružinka- Pisálek fóra

    Dobrý den, dnes jsem si chtěla koupit floreny pomocí mobilního telefonu, ale když tuto platbu vyberu, tak se mi ukáže prázdné žluté okno. Už nejdou floreny kupovat pomocí sms nebo to je chyba?
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -Ostružinka-

    U mě vše normálně funguje a funguje to stále.
    Momentálně žádné problémy hlášeny nemáme.
    Vyzkoušej hru v jiném prohlížeči.
     
  12. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Ahojky tak u mě je totéž,nejdou mi koupit floreny přes SMS,najedu tam a ukáže se mi jen prázdné okno.
    Tak na jiném prohlížeči to jde.
     
    Naposledy upraveno: 24/3/20
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj *Kuliočko*

    A v jakém prohlížeči to nefunguje ?
     
  14. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    pezt V Google Chrome.
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    *Kuliočko*

    Vypadá to, že problém se týká jen prohlížeče Google chrome, v ostatních to funguje normálně.
    Zkusíme to předat k prověření co je špatně.
     
  16. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Mám dotaz. Dá se zpětně zjistit obsah různých prémiových balíčků kupovaných za peníze. A zač jsem platil?
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj aamperzg

    Nějak netuším co myslíš těmi prémiovými balíčky.
    Máme pouze jeden prémiový balíček a to se kupuje prémium. Obsah balíčku zjistíš v prémium vile ve městě.
    Pokud myslíš nějaké speciální balíčky, jako třeba tento Čmáralova nabídka, tak pokud se jedné o nákup za reál peníze, tak si snad přečtu co kupuji, abych to mohl využívat.
    Jinak můžeš zkusit napsat na podporu jestli ti pomůžou něco zjistit, Jak kontaktovat herní podporu

    Fajn hru pezt
     
  18. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Díky nesnadné kontrole nakoupení různých balíčků jsem raději ukončil platební údaje. Potvrzení platby mi na účet přichází později a já nemohu provést kontrolu. Balíček "Balíček obrovské radosti" jsem po potvrzení platby nenešel. Zapisovat si každou platbu nechci, takže raději nic kupovat nebudu. V každém normálním obchodě dostanu účet případně výpis. Raději nebudu nic riskovat.
     
    Naposledy upraveno: 1/4/20
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj aamperzg

    Po koupi jakéhokoliv herního prvku se ti objeví v herním okně info okno, o tom co jsi právě koupil, to znamená že jsi dostal výpis co jsi si právě pořídil, jak s tím naložíš je tvoje rozhodnutí, máš možnost si udělat screen pro pozdější vyjasnění nesrovnalostí, nebo to prostě jen potvrdit.
    Pokud kupuješ něco a vlastně nevíš co je obsahem dané koupě, tak je to asi trošku chyba na tvé straně.
    A asi jsi udělal správně že jsi platební údaje vymazal, když nevíš co kupuješ, nebo že něco kupuješ.
    Pokud sdílíš například přihlašovací údaje k hernímu účtu, pak třeba nevíš co dělá pravá a levá ruka, že ?
    Jak jsem psal výše máš možnost se obrátit na herní podporu, oni prověří co jsi vlastně koupil.

    Fajn hru pezt
     
  20. -Ostružinka-

    -Ostružinka- Pisálek fóra

    ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli si mohu zakoupit floreny pomocí sms vícekrát než jednou z stejného telefonního čísla, po odeslání mi tam zůstává ten číselný kod a nemění se.děkuji
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.