Dotazy k bance, platbám a florenům - archiv

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem vinetů68, 12/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. selka56

    selka56 Pisálek fóra

    Tak to je to, o čem jsem psal. Potvrzovací kód na bývalou i mail adresu. A nenašla jsem zrušení staré karty.

    Auž vůbc jsem nenašla uložit.

    Oprava A už vůbecc jsem nenšla uložit aktuální údaje.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/11/19
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    selka56

    Tak ještě jednou.
    Vlezeš do banky ve městě, přejdeš do obchodu jako by jsi si chtěla koupit floreny, nahoře je ikona stav a výpověď
    Screenshot_2.png

    Klikneš otevře se okno

    Screenshot_3.png

    Pokud máš ještě aktivní prémium a je vázáno na starou kartu, klikneš na vypovědět.
    A pod tím pokud tam máš tu starou kartu, klikneš na koš a kartu tím odstraníš.
    Po těchto dvou krocích restartuj hru, tím, že zavřeš celý prohlížeč.
    Po znovu načtení hry můžeš přejít ke koupi nějakého herního prvku, třeba nejmenšího balíčku florenů, nebo počkáš až ti doběhne prémium, pokud máš a půjdeš si ho koupit.
    Vybereš herní prvek vybereš platbu kartou

    Screenshot_5.png

    A po kliknutí se tě to zeptá zda chceš platební údaje uložit, pokud ano musíš mít ve čtverečku zelenou fajfku a kliknutím na modré pole pokračovat s kreditní karta, tě to vyzve k vyplnění údajů o platební kartě.

    Screenshot_6.png

    A budou platební údaje o nové kartě uloženy.
     
  3. verka1956

    verka1956 Zelenáč fóra

    Díky. Složité. Stačilo by dát vyměnit kartu, A zadat číslo karty a změnit. Ale jak to vyhovuje Vám, tak to plno lidem nevyhovuje No moje ztráta to není.
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    verka1956 alias selka56

    Předně bych chtěl upozornit na to že na našem fóru zakázáno vystupovat s více identitami.

    Bohužel je to tak nastaveno tvůrci hry a nedá se s tím nic dělat. Myslím si že na tom není nic složitého. A obrázkový návod je snad dostačující.
    A moje ztráta to také není, a přemlouvat tě určitě nebudu ;)

    Fajn hru pezt
     
  5. verka1956

    verka1956 Zelenáč fóra

    • Používání více identit, pezt
    A co uděláš? Zakžeš mi hrát? No jen do toho. A jak víš, že hraji ze dvou účtů. A myslíš, že mi to bude vadit, když mi účet zablokuješ? Vždy to taky nebude moje ztráta.Tak si jednou, možná, budeš farmičku takhle hrát sám. No gratuluji. Ať se ti daří
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    verka1956 alias selka56

    Není třeba nijak složitě ověřovat, stačí že jsi se usvědčila sama.
    Když myslíš, nebudu ti to vyvracet.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  7. EliBety

    EliBety Zelenáč fóra

    Ahoj, prosím o radu jak postupovat, zakoupila jsem dnes Trojný balíček pro magický stonek - platba kartou - vše proběhlo jako obvykle, žádný z magických stonků není odemknutý.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj EliBety

    Pokud jsi si koupila tento balíček řádků

    Screenshot_2.png

    Tak bych doporučil restartovat a poté v kategorii všechno, pomocí vyhledávače najít tyto řádky například Vesna

    Screenshot_3.png

    A tak postupuješ dokud nenajdeš všechny.

    Fajn hru pezt
     
  9. EliBety

    EliBety Zelenáč fóra

    **** Odstraněna zbytečná citace ****

    Díky za odezvu. Pojmenovala jsem Trojný, ale byl to trojnásobný prostě jeden z těch 3, které jsou v nabídce, zakoupený již zmizel z možnosti zakoupit, ale nebyl uvolněn, patrně chyba ve hře, ani jeden z nových 12 stonků (filtr hledání) není odemčený. Restart již 2x. Co dělat?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/11/19
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    EliBety

    Tak jedině zbývá kontaktovat herní podporu, při vyplňování formuláře nezadávej problém s platbou a zvol obecné dotazy a popiš svůj problém. Jak kontaktovat herní podporu

     
  11. EliBety

    EliBety Zelenáč fóra

    **** Odstraněna zbytečná citace ****
    Děkuji, napsala jsem jim podle tvé rady a uvidím. :)
     
  12. Xantypka

    Xantypka Zelenáč fóra

    Ahoj,koupil jsem si sezonní balíček,ale místo 82.90 kč jsem omylem nenapsal desetinnou čárku a odeslal jsem 8290 kč.Jak mám požádat o navrácení peněz?
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Xantypka

    Budeš se muset obrátit na podporu, při vyplňování formuláře nezadávej problém s platbou ale zvol obecné dotazy a popiš svůj problém.
    Jak kontaktovat herní podporu
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.