Dotazy k bance, platbám a florenům - archiv

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem vinetů68, 12/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Sarryk

    V první řadě bych doporučil restartovat prohlížeč.
    Pokud chceš koupit floreny je nejlépe přejít přímo do banky ve městě. tam si vybereš potřebný balíček, popřípadě pokud máš uložené nějaké platební údaje tak si můžeš vybrat množství florenů na Fastpay liště.
    Po koupi florenů si můžeš koupit nějaké sazeničky.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj Květa54

    Dostali jsme informaci že by již měl být problém s platbou pomocí Trust pay vyřešen, a to již ve středu. Pokud to stále nefunguje kontaktuj herní podporu, ale při vyplňování formuláře nezadávej problém s platbou, ale zvol obecné dotazy a následně popiš svůj problém. Na tento formulář se dostaneš přes ikonu vykřičníku v horní liště
    Viz ten to obrázek

    [​IMG]

    Fajn hru pezt
     
    Štětináč, Honzulka05 a Květa54 tohle ocenili.
  2. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    **** Odstraněna zbytečná citace ****
    Mockrát ti petz děkuji za odpověď. Jdu na to :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/8/19
  3. Sarryk

    Sarryk Pisálek fóra

    **** Odstraněna zbytečná citace ****
    dikyyyy uz mam zlatacky na uctu :)
     
    Štětináč tohle ocenil(a).
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Květa54

    Není zač ;), snad se to brzy vyřeší, když budeš potřebovat můžeš zkusit jinou platební metodu. Zde přehled Platební metody (CZ)

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Sarryk

    Není zač ;), hlavně že je vše v pořádku :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    je to zajímavé, ale mě stále TrustPay nefunguje a to jsem svůj dotaz psala již dříve :cry:
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hroudov

    Proto jsem psal že se máš obrátit na herní podporu, aby problém mohli dále řešit.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    obrátila jsem se už 2x, a nic se neděje, bohužel
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    hroudov

    Je potřeba vydržet, problém s platbami bývá vždy složitý na řešení.
    Prozatím můžeš vyzkoušet jinou platební metodu, pokud potřebuješ.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. vaca79

    vaca79 Zelenáč fóra

    AHOJ NO TO MI ŘÍKEJ MĚ TÉŽ NIC NEPŘIŠLO, BYLA TO AKCE NA 50X BANAN A 3300 FLORENŮ ZA 1159 KČ A ZATÍM NEMÁM NIC.Váca
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj vaca79

    Prvně bych chtěl upozornit, že psaní velkým písmem je považováno za křičení a to není zrovna vhodný způsob komunikace.
    K tvému problému, nevím jestli jsi použila platbu pomocí Trust pay a kdy jsi platbu uskutečňovala, ale pokud to je mimo dobu procesování ( to je kdy banka odesílá platby), může se se tato platba změnit na platbu převodem a ta může trvat 3 - 6 dní.
    Jinak kontaktuj herní podporu, s tím, když budeš vyplňovat formulář, nezadávej problém s platbou, ale zvol obecné dotazy a popiš svůj problém.

    Fajn hru pezt
     
  11. kraslice1

    kraslice1 Pisálek fóra

    Předem se omlouvám,pokud svůj dotaz píši do špatné sekce.Jedná se o banku - zadání koupě v jednorázové nabídce 300FL -80%,tvz Florenová duha.Pokud kliknu na nabídku s platbou pomocí telefonu á 79,- CZK,objeví se mi pouze prázdné žluté okno.Zkusila jsem nakoupit floreny i v druhé možnosti - 100FL za 79,- platba opět z telefonu a situace je stejná.Prosím,jak mám postupovat aby se nákup zdařil?
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kraslice1

    Pokud chceš koupit balíček Florenová duha tak tam je potřeba uskutečnit platbu pomocí nabízených možností, a platba pomocí SMS tam není.
    Pokud chceš v bance koupit Balíček 100 florenů za 79 Kč, tak tento nákup se uskutečňuje pomocí SMS klikneš na ikonu telefonu v zeleném poli, otevře se okno kde je postup, jak poslat SMS. Důležité je zadat správně BIG číslo, tel. číslo na které se SMS posílá. Dále je nutné mít povolené u operátora odesílání prémiových SMS.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. kraslice1

    kraslice1 Pisálek fóra

    Děkuji za brzkou odpověď,ale bohužel.Pc jsem restartovala,farmu znovu načetla,stav v bance je naprosto stejný,jak jsem popisovala.A Florenová duha - opravdu mi to nabízí krom nabídky za 33,- jinou plateb. metodou i platbu sms! Znovu pokus o tuto nabídku i o nabídku na 100FL - opět se mi objeví jen prázdné žluté okno bez jakéhokoliv postupu i když jsem nějakou dobu vyčkávala,zda se to nenačte později.Platbu kartou provádět nemohu,tak je koupě FL pomocí sms nebo bankovním převodem (který nedoporučujete) pro mne jediná možnost. Ještě by mohl být zádrhel v tom,že při registraci na Farměramě jsem použila nick Kraslice,ale z nějakého záhadného důvodu mi to na fóru zobrazuje nick Kraslice1.
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kraslice1

    Jaký používáš prohlížeč ?
    Vyzkoušej jiný než aktuálně používáš.
     
  15. kraslice1

    kraslice1 Pisálek fóra

    Požívám Google Chrome.
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kraslice1

    Tak už jsem zjistil co je balíček florenová duha. Máš pravdu lze zakoupit i pomocí SMS.
    Vyzkoušej jiný prohlížeč.
    A také bych doporučil pročistit prohlížeč a data flash playeru přes webové rozhraní, jak na to najdeš v tomto vlákně, Vše pro bezproblémový chod hry
     
  17. kraslice1

    kraslice1 Pisálek fóra

    Velmi děkuji za zabýváním se mého problému a následné rady.Přeji jen inteligentní dotazy :)
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kraslice1

    Tak hlavně jestli se vše podařilo k tvé spokojenosti.
    Jinak není za co, od toho jsme tu abychom poradili.

    Fajn hru pezt
     
  19. selka56

    selka56 Pisálek fóra

    Dobrý den i hru. A co tak přidat do banky možnost ,,změnit kartu". Skončila mi platnost platební karty a chtěla jsem si zaregistrovat novou, abych si mohla koupit Prémium. No to se mi nepovedlo, protože mi přišel kód na starou mailovou adresu, kterou mi , bohužel, seznam zablokoval z důvodů napadení hackerem. Z podpory mi napsali, že musím dodat důkaz, že bývalá adresa byla opravdu moje. Aby mi zaregistrovali novou adresu. To si děláte legraci? Jde o vaše peníze a já to prémium mít nemusím. Chápu, že chráníte herní účty hráčů, ale dát do banky možnost změnit kartu by nemusel být takový problém pro Vás, jako sehnat důkazy o tom, že minulý účet u seznamu byl opravdu můj, pro mně. S tím se opravdu zabývat nebudu. Děkuji za odpověď. Selka56,
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj selka56

    Starou kartu můžeš smazat, bez jakýchkoliv problémů a následně můžeš zadat kartu novou. Nebo můžeš přidat další kartu k té staré, to se dělá tak, že si vybereš herní prvek, který chceš zakoupit a následně zvolíš platbu kartou a vyplníš nové platební údaje. A buď dáš kartu uložit a nebo ne.
    Nejlepší je samozřejmě starou kartu odstranit ať se tam zbytečně nemotá.
    A prémium si poté koupíš z nové karty a pokud budeš mít údaje uložené bude se obnovovat dokud nevypovíš.

    Fajn hru pezt
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.