Dotazy k bance, platbám a florenům - archiv

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem vinetů68, 12/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57
    PIN kód pošlou, jakmile dorazí platba k nim na účet, takže třeba za 2 dny ti bude k ničemu, když ji potřebuje hned;)
     
    hroudov a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ono je dobré mít PSC v zásobě a když dochází, tak si koupím další, pak nejsem závislá na čase, ale každý ať koná, jak umí
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57
    Ano rady dostala, teď to záleží na ní jak s nimi naloží :)

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. JerryLee007

    JerryLee007 Pisálek fóra

    Ahoj chtěla bych se zeptat jestli někdo nehlásil také problémy plateb přes TrustPay.Až do nedávna jsem normálně tak nakupovala a najednou se nedostanu přes úvodní stránku,ani mě to nepustí na mojí banku hned mě to píše chybu.Chtěla jsem napsat na podporu ale v dotazníku to chce ID transakce ale když žádná neproběhla tak ho nemůžu znát.Napsala bych tam ale bohužel nevím jak.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    JerryLee007, chybu nahlášenou máme a už se řeší. Nicméně v tuto dobu už by prý tato platba měla být zase v pořádku. Pokud máš i nadále problém, napiš na herní podporu (ne na platební) a zvol obecný dotaz. Jak kontaktovat herní podporu. Do úplného vyřešení problému doporučuji pro nákupy zvolit zatím jinou platební metodu - např. paysafecard
     
  6. bertoldek

    bertoldek Rádoby autor

    Ahoj nejde platba TrustPay ..
    Je nám líto, ale Vaše transakce nemohla být zpracována.
    RES: 1100
    Zpět na stránku obchodníka se dostanete kliknutím na tlačítko níže, v opačném případě budete za 10 vteřin automaticky přesměrováni. již druhý den. Bankou to není. Děkuji
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bertoldek

    Jak psala kolegyně výše, byli jsme informováni, že problém měl být již vyřešen, pokud to ještě dnes nepůjde, prosím obrať se na herní podporu, při vyplňování formuláře zvol obecné dotazy (nevybírej problém s platbou) a popiš svůj problém.

    Fajn hru a brzké vyřešení problémů pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. bertoldek

    bertoldek Rádoby autor

    Děkuji za odpověď.
    Eva
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. JerryLee007

    JerryLee007 Pisálek fóra

    Děkuji za odpověd
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    ahoj, já mam stejný problém a napsala jsem na podporu, ale asi to není správně, protože takový dotaz tam opravdu není!!! a náprava také zatím žádná

    když tuto platební metodu nemám, nemohu ji používat, takže to není řešení tohoto problému
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/8/19
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hroudov

    Nevím jaký dotaz tam není, při vyplňování formuláře po kliknutí na ikonu vykřičníku v horní liště se otevře toto okno, kde vybereš toto

    [​IMG]

    Následně v okně Popis vysvětlíš svůj problém.
    K tomu že tam nemáš možnost platby pomocí paysafecard se mi nechce moc věřit
    Rozbal tuto nabídku a zkontroluj jestli ta možnost tam není

    [​IMG]

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Ahojky chci se zeptat,chtěla bych si koupit floreny přes SMS,dříve jsem ale měla operátora o2,tak to normálně šlo bez problémů,ale teď už jsem přešla k MOBIL.CZ a nevím,jestli mi to také půjde kupovat přes SMS.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj *Kuliočko*

    Toho to operátora nemám ověřeno, nicméně i virtuální operátoři by měli fungovat normálně.
    Mám vyzkoušeno Tesco mobile a tam to funguje.
    Důležité je mít povoleny Prémium SMS a mít dostatečný kredit, pozor nepočítá se žádný bonusový. A samozřejmě nepřekročit limit počtu telefonních čísel pro dobíjení florenů.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 a *Kuliočko* tohle ocenili.
  15. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    pezt moc děkuji,takže pokud jak píšeš,že máš vyzkoušený Tesco mobile,tak asi teda půjde i Mobil.cz.Premium SMS mám aktivovaný.Zkusím a uvidím.Děkuji:)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    ano to jsem už našla, poprvé jsem to psala špatně, teď jsem už svůj dotaz nasměrovala správně a přišlo mi, že to předali k šetření, bohužel to ale stále nefunguje :cry:a k metodě ,,paysafecard,, tím sem myslela, že tuto metodu nepoužívám, nemam tento účet zřízen, ale díky za rady:D
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hroudov

    K metodě Paysafecard, není potřeba mít žádný účet, u nejbližšího prodejce si koupíš ticket, kde je pin kód a ten zadáváš při platbě.
    Vše o platbě pomocí paysafecard a ostatních platebních možnostech najdeš v tomto vlákně Platební metody (CZ)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. Sarryk

    Sarryk Pisálek fóra

    ahoj mam dotaz rada bych zakoupila floreny..a kdyz kliknu na modle plus u florenu nic se nedeje..proste mrtvo..kdyz kliknu na zakoupeni sazenicky...dam koupi..nemam dostatek florenu..nabidne me to koupi 3 mnozstvi florenu..dam vybrat,...a nic mrtvo:(((
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    Hezký den, už nějakou dobu (cca 2 týdny) se snažím koupit floreny přes TrustPay. Nákupy mně fungovaly touto metodou několik let. Od nynějška bohužel. Chtěla jsem se obrátit na herní podporu, ale to bohužel také nejde, protože mně do tiketu chybí údaje, které nemohu mít, protože plavba neproběhla. A jinam, kde bych se mohla normálně slovně domluvit, to nelze.
    Stručně je to tak:
    že si v tabulce vyberu, za kolik peněz chci udělat nákup,
    dám do košíku,
    jdu do pokladny,
    vyberu metodu TrustPay,
    pokračovat v TrustPay...
    ... a tam vyskočí chybová tabulka:
    "Je nám líto, ale Vaše transakce nemohla být zpracována."
    Chyba RES: 1100.

    Pak mě to doporučí Herní podporu s tiketem, do kterého nemohu zadat potřebné údaje, protože vzhledem neproběhlému nákupu je prostě nemám. Začarovaný kruh a patová situace.
    Můj účet u ČS je v pořádku, byla jsem tam, peníze tam jsou.
    Tak se chci zeptat, co s tím. Floreny na mém herním účtu docházejí a myslím si, že je škoda přestat kvůli tomu hrát.
    Ještě se nakonec objeví:
    "Bohužel se při přenosu dat vyskytla chyba.
    Opakuj akci později.
    Bude-li problém přetrvávat, obrať se prosím na naši podporu
    Zavřít
    Nahlásit problém"
    Jak jsem ale psala, problém u mně trvá asi 14 dní :-(
    Děkuji moc za odpověď. Květa54
     
    Naposledy upraveno: 17/8/19
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.