Dotazy k bance, platbám a florenům - archiv

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem vinetů68, 12/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vinetů68

    vinetů68 Rádoby autor

    vcera jsem koupil floreny pres trusty pay ,doted neprisly.zas maj problem a nikdo to tady ani neoznami,to je zase bordel....
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    A co má problém banky společného s hrou? Zlob se tam, kde platíš...
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  3. sarinka29

    sarinka29 Pisálek fóra

    Mám podobný problém s pomocnou rukou a problém banky to není :-( Ani sklízení kouzelného klobouku se nepřičetlo :-(
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj vinetů68

    Při platbě pomocí TrustPay je důležité dodržet dobu, kterou banka má na zaprocesování.
    Pokud nakupuješ mimo tuto dobu, chová se to jako platba převodem, a to klidně může být až 6 dní, jelikož je to platba do zahraničí.
    Tady najdeš vše o platební metodě TrustPay
    Pokud to není tvůj problém a peníze byly s tvého účtu strženy, kontaktuj herní podporu, při vyplňování formuláře nezadávej problém s platbou, ale zvol obecné dotazy.
    Také se můžeš obrátit na podporu TrustPay, jestli není problém u nich.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj sarinka29

    Pokud používáš stejnou platební metodu, tak platí totéž co jsem psal výše.
    Pokud máš jinou metodu musíš upřesnit.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. žemba1

    žemba1 Rádoby autor

    nejde platba trusty pay
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj žemba1 alias vinetů68

    Předně bych chtěl upozornit, že na našem fóru je zakázáno vystupovat s více identitami.
    To, že tu napíšeš z více účtů potom zkresluje celkový dojem z problému.
    Nicméně tam určitý problém je, ale na straně TrustPay.
    Nejrychlejší řešení je obrátit se přímo na podporu TrustPay.

    Upozornění pro všechny ostatní. Doporučujeme se vyhnout platbě pomocí TrustPay a využívat do vyřešení problému jinou platební metodu.
     
    MatysekKamilek a Honzulka05 tohle ocenili.
  7. Lenushka70

    Lenushka70 Rádoby autor

    Ahojky, tak dnes mi z TrustPay odpověděli, že má platba byla připsána na účet příjemce. Ale z Bigpoint Payment Support mi odpověděli, že nenašli žádnou objednávku ani žádný pokus o objednávku. Peníze mám z účtu stržené.... takže co teď? :oops:
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Lenushka70

    Předpokládám, že jsi kontaktovala platební podporu, zkus se tedy obrátit na herní podporu, tedy při vyplňování formuláře, nezadávej problém s platbou, ale zvol obecné dotazy a tam popiš svůj problém. Bude se ti tam snažit maximálně pomoci. Jak kontaktovat herní podporu

    Fajn hru a brzké vyřešení problému pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. Lenushka70

    Lenushka70 Rádoby autor

    Už jsem napsala i tam. Díky za radu.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Lenushka70

    Není zač ;), snad se to brzy vyřeší:)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. Lenushka70

    Lenushka70 Rádoby autor

    Vyřešeno, floreny připsány. :) Škoda, že s křížkem po funuse (jak se říká). Mravence už nekoupím. Ale samozřejmě jsem ráda i za to připsání.
     
    danda-vnovis a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Lenushka70

    Hlavně že se platba neztratila :), a vše je připsáno, ale samozřejmě je to škoda:(

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. Lenushka70

    Lenushka70 Rádoby autor

    Moc děkuji za pomoc.
     
    Honzulka05 a pezt tohle ocenili.
  14. stefanyp

    stefanyp Pisálek fóra

    Ahoj, koupila jsem dnes cca v poledne velký koš detektiva, platila jsem přes trust pay s platbou ihned (mBank), ale nebylo mi nic připsáno a akce už teď končí, což mě tedy dost nepotěšilo. Tento způsob platby používám stále, toto se stalo poprvé. Jaké je řešení?
    Díky za odpověď.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj stefanyp

    Jelikož akce končí za 3 minuty už se nic moc nestihne vyřídit.
    Nicméně kontaktuj herní podporu, při vyplňování formuláře nezadávej problém s platbou, ale zvol obecné dotazy a popiš svůj problém.
    Jak kontaktovat herní podporu

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. vilmax

    vilmax Pisálek fóra

    Vážení, mám technický problém. nelze mi nakoupit za floreny kombajn na stonku. Zkoušel jsem vícekrát. Odečte mi to floreny z konta, ale kombajn se neaktivuje. A to ani po restartu hry. už mne to stálo okolo 20 florenů a stále nic. Mám W10, prohlížeč Edge, Flash aktivován. Vše bez virů a aktuální k dnešnímu dni. Prosím o odpověď.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj vilmax

    Nyní jsem zkoušel koupit pomocníka na magický stonek a vše proběhlo v pořádku.
    Prosím restartuj hru a zkontroluj stav florenového konta a také jestli pomocníka pro magický stonek.
    Pokud budou floreny odečteny a pomocník nebude fungovat musíš se obrátit na herní podporu co se na tvém účtu stalo. Jak kontaktovat herní podporu
    Při vyplňování formuláře zvol obecné dotazy a popiš svůj problém.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. 3eXtreme3

    3eXtreme3 Rádoby autor

    Ahojky, právě jsem obdržela zprávu, že dlužím 50 CZK a že to musím do 8.8. zaplatit, jinak mi bude můj účet zablokován
    nevím vůbec jak by tento dluh mohl vzniknout, můžete mi poradit co s tím? nerada bych po tolika letech o účet přišla
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    3eXtreme3, protože nevidím přihlášeného žádného z moderátorů, tak se zeptám: zpráva ti přišla na Farmerama účet nebo SMS od operátora? Ano, hloupá otázka, ale důležitá. Pokud ti to přišlo na farmu, hned kontaktuj Herní podporu, jako předmět vyber Obecné dotazy a popiš, co se ti přihodilo. Oni si s tím poradí. Na farmě do mínusu jít nemůžeš.
    Pokud jsi dostala SMS od operátora, zřejmě jsi uskutečnila povolený nákup přes SMS a tím jsi přečerpala svůj limit účtu. Zavolej na kontaktní linku. Všechno jde zjistit, vysvětlit, netřeba panikařit ;)
     
    Naposledy upraveno: 25/7/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. vilmax

    vilmax Pisálek fóra

    Zdravím. Mám problém, nelze mi na stonku zaplatit kombajn. "Sežere" mi to jen floreny, ale služba je nadále neaktivovaná. Už mne to stálo přes 20 florenů a stále se to nezlepšilo. !! Nepomůže restartovat hru. Mám W10, prohlížeč Edge. Vše aktualizované.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.