Dotazy k bance, platbám a florenům - archiv

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem anna32173, 1/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ssans

    Podpoře trošku křivdíš, snaží se pomoci každému, bohužel problémy s kartou a vesměs se všemi platbami jsou dosti ošemetné záležitosti, které nemůže řešit jen tak někdo, a je potřeba je postupovat pověřeným osobám, které toho mají hodně, a není lehké to vyřešit, třeba jen jedním kliknutím.
    Kvůli bezpečnosti plateb na internetu jsou nastaveny určité bezpečnostní prvky, které při nějaké podezřelé činnosti, i když tebou nezaviněné, zablokují platební kartu, aby ji nebylo možno zneužít (dostane se na tzv, Blacklist)
    Je potřeba mít trochu trpělivosti a pokud se ti zdá čekací doba příliš dlouhá kontaktovat podporu znovu.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jak dlouho tak trvá připsání florenů na účet? Objednávala jsem přes SMS.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -pechfógl- měla bys je mít připsané během několika minut. Přišla ti potvrzující SMS?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ne, jen informace: Úspěšné! Včera to ale taky trvalo déle než pár minut - spíš o hodince by se dalo mluvit.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Měla by ti přijít potvrzovací SMS. Většinou to trvá opravdu pár minut, záleží za jak dlouho to potvrdí tvůj mobilní operátor.
    Nezkoušela jsi raději platit přes PSC? Dá se koupit on line na internetu a vychází to výhodněji než kupovat floreny přes SMS.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Nezkoušela, protože došlo k mírnému nesouladu ve financování. Konto vybrbčil veterinář, hotovost je mi na vesnici celkem k prdu, takže zbylo jen krajní řešení - SMS. Ale asi ani tady nepochodím, protože jsem transakci zopakovala před chvílí se stejným neúspěchem.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tak jedině zkus zavolat operátorovi, jestli u něj není problém a pokud ti řekne, že to potvrdili, tak pisni na herní podporu a zvol obecný dotaz.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. cowgirl_68

    cowgirl_68 Zelenáč fóra

    Ahoj, přidávám se k těm, komu nejde platit kartou. Já to pozoruji od poslední nabídky zvýhodněných pomocníků, nadále to nefunguje. Již jsem kontaktovala podporu, ti mi odpověděli (v AJ), že je problém na mé straně, abych se spojila s bankou atd. Jinde platím kartou bez problémů....
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj cowgirl_68

    Zřejmě si kontaktoval přímo platební podporu, s nimi to je trošku složitější. Doporučuji kontaktovat herní podporu, tím že při vyplňování formuláře, nebudeš zadávat problém s platbou, ale zvolíš obecné dotazy a popíšeš svůj problém. Budou se ti snažit pomoci. Jak kontaktovat herní podporu

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 a danda-vnovis tohle ocenili.
  10. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Zase je to k něčemu dobrý,že neutratíme,já už mám problém s kartou delší dobu (12.5)dnes jsem potřebovala koupi turbo mlýn a použila Trustpay,zatím platba asi nedorazila,musím čekat do zítřka,tak snad to stihnou,když mlýn končí za 13 hod.
    Edit:po prvé jsem kontaktovala herní podporu s tímto problémem 21.5,do dnešního dne se snaží problém vyřešit.Nikam nepospíchám mám času dost.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj modro.ocko22

    Tvoje problémy mě mrzí, můžeš zkusit zaurgovat jestli tvůj problém řeší.
    Osobně jsem v poslední době problémy s platební kartou nezaznamenal, a pokud není možnost využít platební kartu, tak používám PSC, tam jsem problém nezaznamenal nikdy, ani mimo hru Farmerama.

    Fajn hru pezt
     
    spuntka, Honzulka05 a danda-vnovis tohle ocenili.
  12. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Oni to řeší,jen mi se zdá,že to trvá poměrně dlouho a připomínat se nebudu,neb mám počkat až se mi sami ozvou,naposledy to bylo před 5 dny.PSC jsem taky používala,jen jsem tam měla neustálý přeplatek,který oni nevrací a na hru to zas byl nedostatek,obvykle jsem tam měla něco přes 30 kč ani na turbo mlýn to nestačilo,nevím si s tím rady a tak jsem zrušila tento nákup.TrustPlay mi celkem vyhovuje,jen by bylo ok kdyby nákupy trvaly déle než jeden pouhý den.To nestíhám.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22

    Koupím si PSC za 300 Kč, něco zaplatím, zůstane mi tam například 15 Kč. Chci si koupit turbo mlýn, chybí mi 18 Kč, tak si koupím PSC např. za 100 Kč a při zadávání PIN kódu použiji nejprve ten zbytek, tedy těch 15 Kč a poté zadávám pin kód z druhé PSC, tedy nezůstávají mi žádné zbytky pouze jedna aktuální ostatní jsou vyčerpané do nuly.
     
  14. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Ahoj,chci si koupit pomocnou ruku,ale už mi skončila platnost karty,tak jsem údaje vymazala,nyní mi to nabízí jen platbu kreditní kartou a další možnosti,ale já chci platit platební kartou.Co s tím ?Děkuji za info
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj naruto2002

    To je naprosto v pořádku, jen je to trošku zavádějící název, ale tuto volbu zvolíš pokud chceš platit platební kartou.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Díky moc za rychlou odpověď,před další sklizní si zakoupím:)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.