Dotazy k bance, platbám a florenům - archiv

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem anna32173, 1/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Chci koupit floreny prostřednictvím SMS, ačkoli postupuji stejně už x let, tentokrát mi mobil hlásí chybu při odesílání - jeta chyby na straně mně, mobilu nebo třeba telefonního operátora nebo třeba jenom pro dnešek?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -pechfógl-

    V tuto chvíli nemám žádné informace, že by se nějaká chyba měla vyskytovat.
    Doporučil bych restartovat telefon a nějakou chvíli počkat a poté zkontrolovat signál na telefonu a zkusit to znovu. Samozřejmě překontroluj všechny údaje, tedy telefonní číslo a BIG číslo.

    Fajn hru pezt

    EDIT: důležité je také dostatečný kredit, nepočítá se bonusový, ten nelze využít k odeslání prémiových SMS
     
    Naposledy upraveno: 27/4/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ahoj Pezt,
    věřím, že ti zatrnulo, když jsi uviděl mé jméno: Silná rota opět nastupuje....:p
    Kredit jsem potupně dobíjela, je tam něco přes 200,-. Že se dá i mobil restartovat, mě nenapadlo.
    Čísla jsem si pro jistotu nechala vyťukat od známé, abych neopakovala furt stejnou chybu.
    No nic, jdu vybít mobil, pak uvidím. Rozšlapat ho můžu vždycky.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -pechfógl-

    Nezatrnulo :)
    Jsem zvyklý na ledacos;)
    Všechny telefony lze restartovat, předpokládám, že asi máš ještě nějaký tlačítkový, tak stačí vypnout a zapnout.
    Opravdu pozor na ten bonusový kredit. Pokud stále nepůjde, ještě se můžeš zkusit obrátit na operátora, kde by mohla být chyba.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ahoj -pechfógl-, Měj prosím na paměti, že platební udaje se od tvé poslední transakce změnily a své zprávy musíš nyní zasílat na nové telefonní číslo. Aktuální telefonní číslo nalezneš níže. Obdržíš: 100 florenů za každou SMS jen za 79 CZK vč. DPH!
    pezt: Osd mého posledního neúspěšného pokusu přibyly tyto části textu nové číslo je furt stejné, moje mobilní číslo i operátor rovněž. Tak o co go?
    Tyto služby jsou dostupné v sítích T-Mobile, 02 a Vodafone. V případě dotazů můžeš navštívit www.kanzaroo.com/en/end-user-support.html, poslat email na adresucz.help@kanzaroo.com nebo zavolat na číslo 844 444 484. Bližší informace najdeš nawww.platmobilem.cz. Technickou podporu zajišťuje firma Dimoco Czech s.r.o.
    Upozornění: Dříve než budeme moci připsat objednané položky na tvůj účet, musíme počkat na potvrzení od tvého poskytovatele mobilních služeb. To může trvat několik minut.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -pechfógl-

    Tak se zkus obrátit na operátora proč nelze odeslat SMS na dané číslo.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jo, to ráno udělám, ale chtěla jsem napřed po dobrém. Dík.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -pechfógl-
    Bohužel, nebo zkus jinou platební metodu, PSC je určitě výhodnější, a problémy takřka nejsou ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. milča53

    milča53 Zelenáč fóra

    POTŘEBUJI PORADIT DALA SEM PLATBU PŘES TELEFON , CHTĚJÍ NA MĚ KLÍČOVÉ HESLO NEVÍM
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj milča53

    Předně bych poprosil, že není vhodné psát velkým písmem, neboť tato forma textu se považuje za křičení a to není zrovna vhodný způsob komunikace.
    K tvému dotazu, při odesílání SMS je nutné zadat správné telefonní číslo, potom číslo BIG. To vše najdeš v bance když klikneš na balíček, který lze koupit pomocí SMS.
    Nějak nevím co myslíš tím klíčové heslo.

    Fajn hru pezt
     
    MatysekKamilek a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj,od dnešního rána mi nejde zakoupit balíček přes kartu http://prntscr.com/nr4bwn
    jinou platební metodu nepoužívám.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj modro.ocko22, pokud máš problém při platbě kartou, napiš prosím na herní podporu (zvol obecný dotaz) a problém jim popiš - uveď co ji chtěla koupit, jak platíš a klidně přilož screen hlášky, která se ti objevila.
     
    Honzulka05 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  13. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Děkuji sopti.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. bertoldek

    bertoldek Rádoby autor

    Ahoj, omylem jsem si smazala platební údaje, nyní jsem je chtěla obnovit, ale nevím jak na to. Díky za pomoc. Premium je stále aktivní.
    Díky moc.
    Tak se mi zrušilo i premium.
     
    Naposledy upraveno: 21/5/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bertoldek

    Smazané platební údaje obnovíš tak, že něco koupíš, vybereš si platební metodu, předpokládám platební kartu a před vyplněním údajů se objeví okno kde zaškrtneš volbu, že chceš platební údaje uložit.
    Prémium se ti vymazáním platebních údajů nezruší, doběhne tak jak bylo předplaceno, pokud je to tento den tak je jasné, že skončilo. Pouze už by nedošlo k automatickému obnovení po jeho uplynutí.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. bertoldek

    bertoldek Rádoby autor

    **** Odstraněna zbytečná citace ****

    Díky za info , bohužel to se mi nezobrazilo. Možnosti se nezobrazily. I Tak děkuji .
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/5/19
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    bertoldek

    Nejprve restartuj hru, tím že zavřeš celý prohlížeč.Jak nastartuješ hru, běž do banky a ve Stav a výpověď zkontroluj jak to tam vypadá.

    [​IMG]

    Takhle je to s uloženými platebními údaji a prémium

    [​IMG]

    Takhle bez ničeho

    [​IMG]


    Zkusím to názorně s platební kartou.
    Vybereš si nějaký herní prvek, zde máme floreny, a vybranou platební metodu kartou, v dolní části klikneme na pokračovat s platební kartou.

    [​IMG]

    Objeví se toto oznámená kde zatrhneš uložení platebních údajů pro příští nákupy.

    [​IMG]

    Dále už pokračuješ s vyplňováním údajů o kartě.
     
    Naposledy upraveno: 21/5/19
    MatysekKamilek, Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  18. Dannyma

    Dannyma Pisálek fóra

    Od včera mi nejde platit platební kartou, pokud chci koupit v bance jen floreny, tak mi to nenapíše nic, pokud chci koupit balíček, tak mi to napíše:
    Transakci nelze bohužel provést.
    Použijte prosím jiný způsob platby.


    Kartou jsem dnes platila i něco jiného a toto mi nejde minimálně od včerejšího večera. Dříve jsem platila kartou na Farmaramě normálně.

    Děkuji za informaci nebo za radu, pokud se něco změnilo.
    Dannyma
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Dannyma

    Bohužel, tady na fóru toto nevyřešíme, prosím kontaktuj herní podporu, při vyplňování formuláře nevybírej problém s platbou, ale zvol obecné dotazy a popiš svůj problém. Jak kontaktovat herní podporu

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 a danda-vnovis tohle ocenili.
  20. ssans

    ssans Pisálek fóra

    S tou herní podporou to není zas tak jednoduché, mám stejný problém, nejde platit kartou, a herní podpora jen odepsala, že se někdo na to podívá a od pátku nic. Ted se mi ani neobnovil premium farmář, nekoupím si nic a ani smazání karty a pokus znovu něco koupit nepomohl. Je jasné, že jeden člověk nikoho nezajímá a mě tímto jen podpořili v rozhodnutí skončit s farmou. Bez premium a pomocníků dál nejedu.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.