Dotazy k bance, platbám a florenům - archiv

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Domcik92, 15/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anna1642

    anna1642 Zelenáč fóra

    Ahoj, včera jsem chtěla nakupovat s pomocí kreditní karty, nákup nešlo provést, bylo mi řečeno, že vznikl problém a jsem na černé listině. Poslala jsem tento dotaz na :
    Bigpoint Payment Support,

    dostala jsem tuto odpověď :
    26.06.2016 20:58
    Thank you very much for your inquiry. Your credit card company informed us that your credit card is frozen, so we declined your order and temporarily blocked your account from placing further orders.
    As a gesture of goodwill, we've now unblocked your account for all payment methods except for credit card. You are now able to place orders again. Please contact your credit card company so that you can find out why your card was frozen. Once you've cleared up the problem on their end, you can inform our technical support team via the contact form so that they can allow credit card payments from your account again.

    Ale není to pravda. Kartu zmraženu nemám, včera jsem s ní platila. Nechci používat jinou platební metodu, chci používat kreditní kartu jako dosud.

    Děkuji za pomoc
     
  2. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím anna1642, že ti jako gesto dobré vůle kartu odebrali z black listu a můžeš s ní zadat objednávku znova. Nicméně máš zcela určitě navštívit banku a problém s ní řešit.
    Tento problém ale občas nastane i tehdy, pokud dojde k přerušení transakce ze strany hráče a tak se může karta taktéž na černou listinu dostat.
    Když budeš mít problém příště, budeš muset kontaktovat technickou podporu hry.

    Příjemnou hru danda
     
    tatkanas1 tohle ocenil(a).
  3. anna1642

    anna1642 Zelenáč fóra

    Děkuji, asi jsem opravdu transakci přerušila, protože s kartou stále platím ( platila jsem i včera) a vše je v pořádku.
     
  4. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj anna1642
    není zač, snad je tedy vše OK.
    Přeji příjemnou hru
     
  5. Drevulka

    Drevulka Aktivní autor

    Chcem si zakúpiť flor[​IMG]eny no nemôžem zaplatiť Paysafecard prečo?[​IMG]
     
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Drevulka,

    protože tento způsob nákupu neumožňuje a nikdy neumožňoval jiné než zobrazované platební metody. Pokud chceš platit přes PSC budeš muset nakoupit Florenové balíčky.
     
  7. Šenuár

    Šenuár Pisálek fóra

    Pajda361- micinka111 nemá na troch farmách rovnakú IP? Kedy sa zruší pre nás s rovnakou IP zákaz na umesleckom vlákne?
     
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Šanuár,

    za a) ti do toho nic není
    za b) můžeš mi vysvětlit nebo ukázat, kde v Tvém příspěvku je dotaz na platbu nebo něco podobného.

    Zbytek řešit přes herní podporu, ale to ty už víš.
     
  9. dragvla

    dragvla Pisálek fóra

    Dobrý den,

    chtěla bych se zeptat pravidelně nakupuji balíček sezoních pomocníku na měsíc v akci za 120,- a ted opět při této akci se mi tento balíček zobrazuje za 240,- vůbec tomu nerozumím.Zatí jsem je nekoupila.Šla jsem přes budík v liště i přes nabídku výprodej.Děkuji za odpověd.
     
  10. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    pokoušíme se zjistit co se momentálně děje, prosím vyčkejte než obdržíme nějaké stanovisko od provozovatele hry.

    Děkuji za Vaši trpělivost
     
  11. BillAdama

    BillAdama Zelenáč fóra

    Dobrý večer, chtěl bych vědět zda při koupi florenů lze poslat někomu jinému a nebo se floreny zůstavají pouze na mém účtu? Jestli se někdo připojí na můj účet a začne kupovat floreny tak předpokládám ze zůstavají pouze u mě.
     
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj BillAdama,

    floreny se darovat nedají,
     
  13. BillAdama

    BillAdama Zelenáč fóra

    To je dobře takže je třeba si vzpomenout za co se utratilo tolik florenů. Mamka dostala výpis účtu a je tam až moc podle ní těch plateb. Možná by to chtělo potvrzovací smsku zda je ta osoba zkutečně ta které patří účet hry.
     
  14. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    BillAdama: v tomto případě bych doporučil provést změnu hesla u mailové adrese + kontrolu, zda přes filtry nedochází k přeposílání mailů někam kam nemají chodit a následně změnu hesla u herního účtu.
    Heslo - Jak změnit heslo
     
  15. misa1289

    misa1289 Zelenáč fóra

    Dobry den od včerejšího dne se snažím zakoupit si florenty pomocí sms a furt mi to píše odesílání se nezdařilo dřív mi sms šli odesílat normalně prosím o radu děkuji
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  16. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím misa189, zatím nemáme hlášený žádný technický problém, proto bych se být tebou obrátila na operátora a zjistila společně s ním, kde je problém. Možných příčin je vícero (například deaktivované premium sms, čerpání volného kreditu, který se nevztahuje na premium sms apod.)

    Příjemnou hru danda
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  17. jipina76

    jipina76 Pisálek fóra

    aHOJ, co znamená Premium na týden při zakoupení balíčku florenů za 129.- kč? Děkuji
     
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Jipina76,

    to znamená, že budeš mít po dobu 1 týdne možnost využít výhody stříbrného prémia.
     
  19. jipina76

    jipina76 Pisálek fóra

    Děkuji moc, člověk se furt učí xD:D
     
  20. doben

    doben Ikona fóra

    Chtěl bych si koupit balíček s floreny pomocí paysafecard, ale nejde mi to. Vždycky mi to napíše, že používám anonymizaci IP. Momentálně to můžu koupit pouze na mobilu. Nevíte, jak se dá ta anonymizace IP deaktivovat? Jako napadlo mě napsat na platební podporu, ale pokud by mi neodpověděli dřív než skončí sleva na floreny, tak to už nemá cenu a koupím si to zítra na pc bez slevy.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.