Domácí puťky (11.11. - 1.12.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Jsem na to nemlich stejně :), ale je fakt do konce ještě dost času, mělo by to klapnout.
     
    sovicka64, evainfo a moncicak7070 tohle ocenili.
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hotovo .... z bedny Jackův dárek :inlove:
     
  3. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak body z festivalu docela slušný jeden zde a jeden mám v parku na farmu :) Jen bohužel měl jsem ho až na 20,5 mega BZ a pak výpadek netu tak to spadlo na tuhle částku ale i tak super :) :D

    [​IMG]
     
  4. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak to jde pomalu pěstuju jen akční a celou dobu žádný bonus jsem na 42/54 nejsou padátka
     
    evainfo a tenista99 tohle ocenili.
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já mám 39/54, od včerejška se to trošku posunulo, před večerem jsem si vytočila na vehiklu 100%. Tady SH plácat na pohopole nebudu, času je pořád dost. Padátka neřeším, když jdu do práce, zaseju pokrácený čajot a i když není stoprocentní, je to lepší, než drátem do oka a z devaterníku.
     
  6. Janiine

    Janiine Rádoby autor

    Zdravím. Prosím jak poznám co jsem získala z té "Zázračné bedna „Piccolo"? Jen jsem na to klikla hned to zmizelo? :eek: Děkuji za odpoved :)
     
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  8. Janiine

    Janiine Rádoby autor

    Děkuji Dave Lister. Tak to je nejspíš asi Plavbózní zábava (+) :) Ta tam byla na tom místě. mi to přišlo divné. protože to je položka 4x4 a Já tam měla najednou něco jiného a malinkého xD
     
  9. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG] taketo dekorky by mohli byt za odmenu castejsie ;)

    aj takyto zisk potesi [​IMG]
    zaberu malo miesta ale bs davaju celkom slusne :)
     
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Janiine, není zač, tak to bude ona ;) . Jen zatím nedávej na jinou plochu, protože by jsi přišla o nabití (bonusy) co dekorka má. Pokud ji budeš chtít přesunout, tak až po vyčerpání bonusů.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  11. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak ani nevím jak najednou je hotovo
    ono bylo málo na dodání na konci takže pro mě radost s překvapením tak držím palce všem co dodělávají
     
  12. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som uz rano mala hotovo dokonca z peknym predstihom ,nie ako rychlici ale dala som to :) stonek stonkuje od ranna a pikolo som este len teraz umiestnila tak som zvedava co sa z neho vykluje :D Pekny zvisok dna prajem a ty co este nemaju hotovo tak drzim palce este je dost casu :)
     
  13. máťochov

    máťochov Stará škola

    Také hlásím hotovo. Ze zázračné bedýnky vypadl Kouzelný klobouk:).
     
  14. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak z bedýnky je festival světla druhá bude za hodinku hotová
    tak z druhé bedýnky je květinová melodie no nic moc:cry:
     
    Naposledy upraveno: 23/11/20
  15. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Poslušně hlásím, že mám též hotovo. Bedýnku jsem akorát umístila na dekorkovou plochu. Což mi připomíná, že bych těchto plochách potřebovala udělat pořádek. Neb tam najdu občas "skvosty", že nechápu, to množství BZ, které mi ráno park a ostrov dávají. :music:Přitom mi zajišťují velmi rychlý postup.
    Akce pohodová, jen se kapku táhla.
     
  16. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Mám konečně hotovo . bednu jsem ještě nedala ,ale jdu na to !
     
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    stonek je ještě bednu [​IMG]
     
  18. vrabcak602010

    vrabcak602010 Zelenáč fóra

    Co jste to provedly s farmou přijdete o zákazníky je to složité
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Konec, zvonec. Z bedny Tečkovaný deštník.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.